Dalības maksu var iemaksāt arī kontā:
Biedrība'' Rīgas Šaha federācija''
Reģ.nr.40008120148
A/S SEB banka
UNLALV2X
LV55UNLA0050018224318

Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-II posms 03.-05.02.2023.

Ultima actualizare05.02.2023 15:36:44, Creator/Last Upload: Riga Chess federation

Selectia turneuluiI posms, II posms, III posms
LinkuriPagina oficiala a organizatorului, Link la calendarul de turnee
Selectia parametrilor Arata detaliile turneului, Arata steagurile
Sinteza echipeiFRA, LAT, UKR
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Alphabetical list all groups, Programul de joc
Diagrama finala dupa 7 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Download FilesRSF open 1800 2023 ar reitingu lidz 1800 060803052023.pdf
Excel si printExporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF
Search for player Cautare

Lista de start

Nr.NumeleFide IDFEDRtg.sexTipClub/Oras
1IRizihs Valerijs11603380LAT1637Rīga
2IVisnevskis Valdis11608161LAT1606S65Ķekava
3ITolmacevs Romans11618590LAT1582U12RŠS
4IJeronovics Toms11620811LAT1580U12Ķekava/RŠS
5IRezniks Roberts11624884LAT1574U14RŠS
6IOtrohovs Maksims11617594LAT1548U16RŠS/Daugmale
7MKSilmalis Janis11602813LAT1536S65Rīga
8ILisovskis Dmitrijs11625740LAT1480U16RŠS/Daugmale
9ICoat Sven45136254FRA1477U16Rīga
10IZvaunis Maris11600667LAT1466S65Tukuma Šaha klubs
11IBeniosev Daniel11632674LAT1464U10ARChess
12ITestelecs Ilja Kuprijans11613530LAT1455U16RŠS
13IRogulis Uldis11602775LAT1449S65Rīga
14IStepanovs Andrejs11635797LAT1443Rīga
15MKAfanasjevs Aleksandrs11616423LAT1433S65Rīga
16IVarchenko Yegor11634057LAT1433Rīga
17ISterns Tomass Kristians11633158LAT1420U20Kandava
18IFilipovs Sergejs11631899LAT1409U10Rīga
19IKalinin Oleg11631856LAT1383U12ARChess
20ITolmaceva Alona11622938LAT1366wU10RŠS
21IIEglitis Kristaps11616652LAT1333U14RŠS
22IKrasilnikovs Aleksandrs11618078LAT1331U18RŠS
23IApine Emilija11634448LAT1307wU18RŠS
24IAzarkevics Aleksejs11637625LAT1305Rīga
25ISinicins Sergejs11630620LAT1290ARChess
26ISokolovs Maksimilians11629193LAT1280U14RŠS
27ISmirnovs Artjoms11629908LAT1279U16BJC Daugmale
28IHops Roberts11628790LAT1269U14RŠS
29ILazars Krisjanis11635452LAT1268U10RŠS
30IIMerzlovs Timurs11624710LAT1249U12Jūrmala
31ISinicina Jevgenija11630019LAT1234wU12ARChess
32IIBervas Florian11639237LAT1232Rīga
33IPomahs Ziedonis11603194LAT1231S65Rīga
34IIDementjevs Aleksandrs11640316LAT1192U16Jūrmala
35IGaidis Edvards11624086LAT1191U12Rēzeknes BJSS
36ISavchenko Andrii34178104UKR1181U16Rīga
37IMierina Lauma11617292LAT1169wU12Baldone/RŠS
38IIGailevska Milana11623683LAT1156wU12Daugava Chess
39IIStrekalovs Ernests11633174LAT1146U10RŠS
40IPetrovs Arsenijs11618795LAT1087U16 RŠS/ARChess
41IINoreikis Konstantins11633476LAT1072U10RŠS
42Priscenko Viktors11616342LAT0Bauska