Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Port Said Championship for Primary Schools No 1

Ultima actualizare21.11.2022 17:29:50, Creator/Last Upload: Mostafa okasha

Search for team Cautare

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
19Gwad Hosny54011180
18Suez Canal Authority54011180
321Zahraa Port Fouad430110,590
417Rahebat Elraey Elsaleh 353021060
519Talat Harp53119,570
615Rahebat Elraey Elsaleh 14121970
720Yousof Aashour5221960
84Aly Mobark53118,570
9123 December53028,560
105Egyption Japanese5302860
14Port Said National Bank5302860
126Elasfoury52037,540
1316Rahebat Elraey Elsaleh 25203740
1411Mohamed Elsayed5113730
152Abu Bakr Official Languages40136,540
163Alsafwa3003530
1712Port Said International Schools No15104320
1813Port Said International Schools No22101220
197Elraey Elsaleh No 11001000
8Elraey Elsaleh No 21001000
10Modern Seif Language2002000

Adnotare:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints