Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:


покажи податке о турниру
 

Appeal Committee:
1 - Francesc Gonzalez Alonso (TD)
2 - Marc Ortega Serra
3 - Albert Ezquerro Luque
Reserve:
4 - André Ventura Sousa
5 - Nestor Pellicer Roncero

IX CHESSABLE SUNWAY SITGES CHESS FESTIVAL 2022 - Group B

Последња измена22.12.2022 15:18:48, Creator/Last Upload: Nuno_Andrade

Search for player Претражи

Листа по носитељству

Бр ИмеФидеИДФЕДРтгполКлуб / Град
1
Calonge Fabregat Marc32002963ESP1989Tarragona C.E.
2
Collell Rodriguez Victor32006950ESP1977Peona I Peo, C.E.
3
Tessiore Luca G30974976USA1972
4
Grau Ferrer Carles2226731ESP1947Sitges Prado Suburenc, P.E.
5
Machin Arbelo Pedro Alexis2260972ESP1926
6
Gutierrez Palomino Albert54565693ESP1925Espiga De Les Corts
7
Cuvelier Annelies213950BEL1921wLSV-Chesspirant
8
Prats Rodriguez Juan Bosco2221411ESP1916Sant Boi C.E.
9
Saheb Kamel7901364ALG1903CEA
10
Knipfer Andreas12981621GER1886
11
Prieto Alberto2083426USA1886
12
Nwachukwu Chino8500770NGR1885
13
Codina Garcia Jose2206340ESP1847Lleida C.E.
14
Sviridenko Yaroslav14199092UKR1847Castelldefels, C.E.
15
Pellicer Roncero Nestor22214119ESP1842Montmelo C.E.
16
Lozano Casasayas Marc54707668ESP1836Barbera C.E.
17
Fabregas Fontanet Antonio2217430ESP1806La Lira, C.E.
18
Delgadillo Torrico Felipe2283417ESP1803Peon Doblado
19
Vargas Drechsler Carlos2215993ESP1802Tres Peons C.E.
20
Garcia Ruiz Adrian22288112ESP1783Jake C.E.
21
Colomer Gomez Jordi54724597ESP1774Sant Cugat Club Escacs
22
Sanchez Martin Marc2229110ESP1774Sant Esteve, C.E.
23
De Reymaeker Walter208000BEL1773
24
Ribon Calabia Mariano22250034ESP1758Centre de Cultura Es Castell
25
Batista Perez Carlos2261332ESP1751Mollet, Club D'escacs
26
Ritter Aguilar Jordi2250942ESP1751Agusti, Centre D'esport
27
Kolev Hristian2903849BUL1750
28
Costa Trave Jaume2221632ESP1746Granollers-Canovelles
29
Delgadillo Vidal Philippe Arnau54561892ESP1740Peona I Peo, C.E.
30
Pellicer Pi Jordi22241850ESP1730Montmelo C.E.
31
Perez Puyal Jose Joaquin2278014ESP1721Club Atletismo Huesca
32
Walter Travella German2221900ESP1720Sant Adria C.E.
33
Pinyol I Llora Julia24596027ESP1707wC.E. Peona i Peó
34
Reyes Marin Raul24596965ESP1707Penya Mollet Xxi, Club D'escac
35
Poumey Philippe634891FRA1706
36
Gardner Leo24585432ESP1702Sitges Prado Suburenc, P.E.
37
Pla Carulla Joaquim24537306ESP1695Olesa C.E.
38
Madrid Sole Antonio2220555ESP1690Jake C.E.
39
Valarezzo Ricard Pedro2264137ESP1687Castelldefels, C.E.
40
Goris-Schouwstra Adry1012746NED1686wB.S.V
41
Molina Sanchez Ruben54584175ESP1676Masnou C.E.
42
Abreu Sanchez Leonel Jesus3917487VEN1670Barcelona, Club Escacs
43
Muratova Anel13707205KAZ1669w
44
Botiraliev Abdumajid14222698UZB1657
45
May Freixa Josep22241604ESP1653Paretana d'Escacs, Associacio
46
Hagen Tejo1032070NED1638Schaakvereniging Caïssa-Eenhoorn
47
Clanchet Olle Josep2264358ESP1632Martorell C.E.
48
Garcia Rodriguez Laia54732565ESP1629wValls C.E.
49
Cabillas Martinez Juan Luis54501288ESP1613
50
O Hanlon Joseph2512157IRL1609
51
Lazaro Del Arco Martina54567963ESP1608wValls C.E.
52
Schulze Forsthoevel Manfred16285409GER1598
53
Sudharsan Gurukrishnan46614753IND1586Mastermind Chess Academy
54
Boldu Zabih Llorenc32075375ESP1583Sant Marti C.E.
55
Membrives Pino Didac54537142ESP1577El Prat, C.E.
56
Ribes Colom Jose Maria32094337ESP1567C.E. Catalunya
57
Dhruv Rattan45007993IND1564
58
Choi-McFarlane Luke39906337USA1550
59
Roche Peris Eduard2229641ESP1546Catalunya E.C.
60
Roes Frans1050354NED1534Schaakvereniging Caïssa-Eenhoorn
61
Fernandez Paula106321ARG1531wClub de Ajedrez Solvay
62
Diaz Clemente Gonzalo54718694ESP1525Edami C.E.
63
Corfield Zoe20625227FRA1525w
64
Aarav Bhavin Mehta25656562IND1513All India Chess Federation
65
Jannur Kupjasar4918665MGL1507w
66
Arguijo Fernando45103631FRA1501
67
Chiochia Daniel54526957ESP1491Sitges Prado Suburenc, P.E.
68
Leelajai Krishna Nadha25130536IND1491Mastermind Chess Academy
69
Swapna Chandrasekaran Natarajan45050449IND1481wMastermind Chess Academy
70
Milner Romi30997690USA1469w
71
Gyaneshwar B46627065IND1466
72
Sai Hrushikesh Simhdri45058105IND1460Mastermind Chess Academy
73
Segador Sanchez Didac54714273ESP1457Gran Penya Vilanova C.E.
74
Suriya Senthilkumar Valliammai46681604IND1455Mastermind Chess Academy
75
Aarten Marjolein1060660NED1450wSchaakvereniging Het Grasmat
76
Poble Noguera Ramon54787718ESP1430Caldes De Montbui C.E.
77
Karpukhin Andrei54778883ESP1429Salauris Club D'escacs
78
Febrero Perez Lluis2281627ESP1395Comtal C.E.
79
Barrera Baucells Grau54726093ESP1388Barbera C.E.
80
Stroup James Howard2076918USA1374
81
Domene Mulyukova Catarina54568790ESP1361wSalauris Club D'escacs
82
Martos Martin Daniel54713161ESP1318Espluguenc, C.E.E.
83
Martinez Puig Jordi94709165ESP1316Sitges Prado Suburenc, P.E.
84
Membrives Cano Diego54537134ESP1294El Prat, C.E.
85
Vazquez Sanchez Juan Antonio94708002ESP1278Penya Mollet Xxi, Club D'escac
86
Alsemail Mohammed21531242KSA0
87
Arends Herman1069543NED0DD (Discendo Discimus) Den Haag
88
Bryant Amelie497380ENG0wHammersmith
89
Khalili Sabuhi13453980AZE0
90
Leroy Idyano653045785FRA0
91
Ojassvini Thiagarajan33381291IND0wMastermind Chess Academy
92
Schmitz Christopher34615474GER0
93
Serebriakov Yehor94747660ESP1700
94
Shamir Alon2863685ISR0