Турнир будущих звезд на призы «Центра «Ладога» по шахматам (Финал) Турнир «А»; Мальчики, девочки 2013 г.р.

Последно обновяване27.10.2021 22:07:13, Creator/Last Upload: orlov vassilii

Турнирна селекция2013, 2014, 2015
ВръзкиОфициален сайт на турнира, Link tournament to the tournament calendar
Параметрична селекция покажи данните за турнира
СписъциСтартов лист, Азбучен стартов лист, Федерация-, Партии- и Звания-статистики, Alphabetical list all groups, Дата и час на кръговете
Крайно подробно класиране след 7 кръга, Движение по кръгове
Двойки по дъскиКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7/7 , извън жребия
Класиране следКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7
Excel и PrintРазпечватване на лист, Експорт в Excel (.xlsx), Експорт в PDF-файл

Стартов лист

No.NameIDФЕДRtgIRtgNТипКлуб/Град
1Кривец Георгий204301134315023Калужская область
2Афанасьев Тимур Сергеевич157132104812603Ямало-Ненецкий автономный округ
3Иванов Захар Иванович207549RUS013813Кингисепп
4Пьянков Радим Валентинович19377201332Санкт-Петербург
5Александрова Анастасия203038012813Всеволожск
6Шестак Ангелина Алексеевна207078011863Гатчина
7Ким София358862RUS01151Кудрово
8Новосёлов Михаил28475001129Кириши "Два Короля"
9Хегай Михаил29419201122Сланцы
10Николаев Демьян36461501067Тосненский район
11Матюшина Варвара Павловна26100001065Санкт-Петербург
12Лебедева Маргарита218018RUS01064Ленинградская область
13Кузьмина Жанна331340RUS01059Колтуши
14Бокий Федор Дмитриевич316922RUS01054Санкт-Петербург
15Седельников Максим Денисович375416RUS01019Кудрово
16Романов Ярослав20631401011Всеволожск
17Манукян Давид296493RUS01008Колтуши
18Кирпичева Софья36460401003Тосненский район
19Акритова Мелания35052801000Тосненский район
20Котова Карина36460901000Тосненский район
21Николаев Валерий36461401000Тосненский район
22Осинкин Максим309575RUS01000Гатчина
23Жуманиязов Даниэль356276RUS00Тосненский район
24Зюрюнина Татьяна0RUS00Тосненский район
25Самойленко Илья309559RUS00Тосненский район
26Станкевич Вячеслав0RUS00Колтуши
27Хлистун Тимофей0RUS00Тосненский район