Ettevõtete meistrivõistlused males 2021

Poslední aktualizace28.10.2021 20:06:18, Creator/Last Upload: eesti maleliit

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1Nestor Kaarel4502345EST2300Kultuuriministeerium
2CMPuusepp Kaimar4502760EST2189Raxoest
3Kuusik Jüri4506367EST1982Bigbank
4Zbanova TatjanaEST1911wAS Admiral Markets
5Vaino Einar4501470EST1866Eesti Energia Spordiklubi
6Uurits Karel4505107EST1852AS Admiral Markets
7Rebane Taniel4507487EST1849Genius Sports
8Novikov Sergei4513576EST1780Eesti Energia Spordiklubi
9Pitsevitš Georgi4513665EST1768Eesti Energia Spordiklubi
10Allmann Lauri4505875EST1752Kaitsevägi
11Samberk Vahur4508130EST1747Raxoest
12Tikerpuu Mati4505905EST1745Kaitsevägi
13Urgas Jaan4504038EST1731Habonde
14Schmidt Mait4509340EST1715IBGM OÜ
15Kais Kaarel4514459EST1674Advokaadibüroo Premium OÜ
16Morell Meelis4519418EST1623Kaitsevägi
17Lomp Erki4518152EST1382Playtech Estonia OÜ
18Chernov IlyaEST1260AS Admiral Markets
19Kotov MihhailEST1245Telia Spordiklubi
20Albert AndreasEST0Insero OÜ
21Antipenko VjatšeslavEST0Telia Spordiklubi
22Beres TimothyEST0Helmes
23Dranov RomanEST0AS Admiral Markets
24Ereline TambetEST0Elering
25Fidinich VladaEST0wGenius Sports
26Fissunov PavelEST0AS Admiral Markets
27Hritin OlegEST0Eesti Energia Spordiklubi
28Hubelmann RaulEST0Proekspert
29Jaanus KatiEST0wTelia Spordiklubi
30Jousimaa OtsoEST0Ojousima OÜ
31Kalvik MartinEST0Timbeter
32Kambla MartinEST0Timbeter
33Kurvits KristoferEST0Checkout Ltd
34Künnapu IndrekEST0Eesti Energia Spordiklubi
35Loidap JoosepEST0Telia Spordiklubi
36Luts HarlesEST0Helmes
37Luure HannusEST0Kultuuriministeerium
38Manogaran ChandruIND0Playtech Estonia OÜ
39Mark PeeterEST0K7 OÜ
40Mets OliverEST0Insero OÜ
41Mustjõgi KarlEST0Insero OÜ
42Mägi IndrekEST0Proekspert
43Nesselmann GregEST0Timbeter
44Piberman AnderoEST0Kultuuriministeerium
45Punane UrmasEST0Telia Spordiklubi
46Reinsoo HannesEST0Kaamos
47Saidlo AlfredEST0Playtech Estonia OÜ
48Soome AndresEST0Kaitsevägi
49Stokkeby KarlEST0Insero OÜ
50Tamme AllanEST0Proekspert
51Tammekivi TaaviEST0Kaamos
52Tarasena SergejsEST0Timbeter
53Topkin Georg-RometEST0Genius Sports
54Torn BradEST0Helmes
55Vanikov RaulEST0Raxoest
56Vöörmann JorganEST0Proekspert
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž