Magyar Nemzeti Ifjúsági Csapatbajnokság 2021.

OrganitzadorMagyar Sakk Szövetség, Budapesti Sakkszövetség
FederacióHongria ( HUN )
Director del torneigLovas Zsolt (718173)
Àrbitre principalIA Gyomber, Tamas 731587
Deputy ArbiterIA Feher, Gyula 700533
ÀrbitreNA Mathe, Antal 744115; NA Karpati, Gabor 743682
Control de temps (Standard)Standard: 90 minutes with 30 second increment from move 1
SeuBudapest, Rozsnyay u. 3. Láng Művelődési Központ
Number of rounds7
Tournament typeSistema suís per equips
Rating calculationFIDE
Data2021/10/24 Al 2021/10/27
Mitjana d'Elo1593
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització27.10.2021 18:16:55, Creador/Darrera càrrega: tamas gyomber

Selecció del torneigIfjúsági, Gyermek
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 7 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Alphabetical list all groups
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació final després de 7 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3  Des4 
11MTK I761029,5130174,5
24Géniusz SE Tata-Naszály743027,5111172,5
32ASE Paks751127,5111171,5
45Sentimento Ajka BSK741226,590169,5
58TFSE750226,0100147,5
63Aquaréna Kőbánya SC731325,570178,5
76Maróczy Géza SE741224,590166,0
811Haladás VSE731324,070157,0
910DVTK740323,082154,5
1012Barcza GSC I740323,080147,0
1114MTK III741221,590142,0
129Tapolca VSE I732221,580155,0
1313Morihana Pénzügyőr SE740321,580145,0
147MTK II721421,550168,5
1515Meritum Egyesület731319,070147,5
1620Újpesti KSE723218,570122,0
1716Edelény Városi SE730418,560143,5
1818Viadukt Biatorbágy730418,060141,5
1917Tungsram-Aquaprofit NSK722318,060139,5
2022Tamási Szabadidő SE730417,060124,0
2124Sakkmatyi Sakkiskola711517,030126,0
2219Sárkány DSE712416,540130,0
2321Tapolca VSE II721416,050131,0
2423Barcza GSC II721416,050122,0
2525Hűvösvölgyi Sakkiskola711514,530125,5
2626Duocor-Makói SVSE701614,010120,5

Anotació:
Desempat1: points (game-points)
Desempat2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Desempat4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió