Magyar Nemzeti Ifjúsági Csapatbajnokság 2021.

OrganizátorMagyar Sakk Szövetség, Budapesti Sakkszövetség
FederaceMaďarsko ( HUN )
Ředitel turnajeLovas Zsolt (718173)
Hlavní rozhodčíIA Gyomber, Tamas 731587
Deputy ArbiterIA Feher, Gyula 700533
RozhodčíNA Mathe, Antal 744115; NA Karpati, Gabor 743682
Bedenkzeit (Standard)Standard: 90 minutes with 30 second increment from move 1
MístoBudapest, Rozsnyay u. 3. Láng Művelődési Központ
Number of rounds7
Tournament typeŠvýcarský systém pro družstva
Výpočet ratinguELO mezinárodní
Datum od2021/10/24 Datum do 2021/10/27
Ø ELO turnaje1593
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace27.10.2021 18:16:55, Creator/Last Upload: tamas gyomber

Výběr turnajeIfjúsági, Gyermek
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Konečná tabulka po 7 kolech
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
11MTK I761029,5130174,5
24Géniusz SE Tata-Naszály743027,5111172,5
32ASE Paks751127,5111171,5
45Sentimento Ajka BSK741226,590169,5
58TFSE750226,0100147,5
63Aquaréna Kőbánya SC731325,570178,5
76Maróczy Géza SE741224,590166,0
811Haladás VSE731324,070157,0
910DVTK740323,082154,5
1012Barcza GSC I740323,080147,0
1114MTK III741221,590142,0
129Tapolca VSE I732221,580155,0
1313Morihana Pénzügyőr SE740321,580145,0
147MTK II721421,550168,5
1515Meritum Egyesület731319,070147,5
1620Újpesti KSE723218,570122,0
1716Edelény Városi SE730418,560143,5
1818Viadukt Biatorbágy730418,060141,5
1917Tungsram-Aquaprofit NSK722318,060139,5
2022Tamási Szabadidő SE730417,060124,0
2124Sakkmatyi Sakkiskola711517,030126,0
2219Sárkány DSE712416,540130,0
2321Tapolca VSE II721416,050131,0
2423Barcza GSC II721416,050122,0
2525Hűvösvölgyi Sakkiskola711514,530125,5
2626Duocor-Makói SVSE701614,010120,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž