Magyar Nemzeti Ifjúsági Csapatbajnokság 2021.

OrganizatorMagyar Sakk Szövetség, Budapesti Sakkszövetség
FederacjaWęgry ( HUN )
Dyrektor turniejuLovas Zsolt (718173)
Arbiter głównyIA Gyomber, Tamas 731587
Deputy ArbiterIA Feher, Gyula 700533
ArbiterNA Mathe, Antal 744115; NA Karpati, Gabor 743682
Bedenkzeit (Standard)Standard: 90 minutes with 30 second increment from move 1
MiastoBudapest, Rozsnyay u. 3. Láng Művelődési Központ
Number of rounds7
Tournament typeDrużynowy turniej systemem szwajcarskim
Rating calculationElo
Data od2021/10/24 Data do 2021/10/27
Elo Ø turnieju1593
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony27.10.2021 18:16:55, Creator/Last Upload: tamas gyomber

Wybranie turniejuIfjúsági, Gyermek
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Listylista startowa drużyn
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela końcowa po 7 rundach
Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups
kojarzenie drużynRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Wynik końcowy po 7 rundach

M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
11MTK I761029,5130174,5
24Géniusz SE Tata-Naszály743027,5111172,5
32ASE Paks751127,5111171,5
45Sentimento Ajka BSK741226,590169,5
58TFSE750226,0100147,5
63Aquaréna Kőbánya SC731325,570178,5
76Maróczy Géza SE741224,590166,0
811Haladás VSE731324,070157,0
910DVTK740323,082154,5
1012Barcza GSC I740323,080147,0
1114MTK III741221,590142,0
129Tapolca VSE I732221,580155,0
1313Morihana Pénzügyőr SE740321,580145,0
147MTK II721421,550168,5
1515Meritum Egyesület731319,070147,5
1620Újpesti KSE723218,570122,0
1716Edelény Városi SE730418,560143,5
1818Viadukt Biatorbágy730418,060141,5
1917Tungsram-Aquaprofit NSK722318,060139,5
2022Tamási Szabadidő SE730417,060124,0
2124Sakkmatyi Sakkiskola711517,030126,0
2219Sárkány DSE712416,540130,0
2321Tapolca VSE II721416,050131,0
2423Barcza GSC II721416,050122,0
2525Hűvösvölgyi Sakkiskola711514,530125,5
2626Duocor-Makói SVSE701614,010120,5

Uwagi:
TB 1: points (game-points)
TB 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
TB 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
TB 4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use