Magyar Nemzeti Ifjúsági Csapatbajnokság 2021.

Կազմակերպիչ(ներ)Magyar Sakk Szövetség, Budapesti Sakkszövetség
ֆեդերացիաHungary ( HUN )
Մրցաշարի տնօրենLovas Zsolt (718173)
Գլխավոր մրցավարIA Gyomber, Tamas 731587
Deputy ArbiterIA Feher, Gyula 700533
Մրցավար(ներ)NA Mathe, Antal 744115; NA Karpati, Gabor 743682
Bedenkzeit (Standard)Standard: 90 minutes with 30 second increment from move 1
ՎայրBudapest, Rozsnyay u. 3. Láng Művelődési Központ
Number of rounds7
Tournament typeՇվեյցարական մրցակարգ թիմերի համար
Վարկանիշային հաշվարկRtgI
Ամսաթիվ2021/10/24 մինչեւ 2021/10/27
Միջին վարկանիշ1593
Վիճակահանության ծրագիրSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile

Վերջին արդիացում27.10.2021 18:16:55, Creator/Last Upload: tamas gyomber

Մրցաշարի ընտրումIfjúsági, Gyermek
ԿապերԿազմակերպչի տնէջ, Կապել մրցաշարերն օրացույցի հետ
Պարամետրի ընտրում առանց մանրամասների, առանց դրոշների
ՑուցակներԹիմերի մեկնարկային ցուցակ
Կազմեր` արդյունքներով, Թիմի կազմեր, Վերջնական աղյուսակ 7 տուրից հետո
Մեկնարկային ցուցակ, Մասնակիցների այբբենական ցուցակ, Alphabetical list all groups
Թիմերի զույգերՏուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5, Տուր.6, Տուր.7
Զույգեր` ըստ տախտակներիՏուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5, Տուր.6, Տուր.7
Դասակարգում Տուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5, Տուր.6, Տուր.7
Ֆեդերացիաների, պարտիաների, կոչումների վիճակագրություն, Խաղացանկ
Excel եւ տպելՏպել ցուցակը, Արտահանել Excel (.xlsx), Արտահանել որպես PDF-նիշք

Վերջնական դասակարգում 7 տուրից հետո

ՏSNoԹիմՊարտիաներ  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11MTK I761029,5130174,5
24Géniusz SE Tata-Naszály743027,5111172,5
32ASE Paks751127,5111171,5
45Sentimento Ajka BSK741226,590169,5
58TFSE750226,0100147,5
63Aquaréna Kőbánya SC731325,570178,5
76Maróczy Géza SE741224,590166,0
811Haladás VSE731324,070157,0
910DVTK740323,082154,5
1012Barcza GSC I740323,080147,0
1114MTK III741221,590142,0
129Tapolca VSE I732221,580155,0
1313Morihana Pénzügyőr SE740321,580145,0
147MTK II721421,550168,5
1515Meritum Egyesület731319,070147,5
1620Újpesti KSE723218,570122,0
1716Edelény Városi SE730418,560143,5
1818Viadukt Biatorbágy730418,060141,5
1917Tungsram-Aquaprofit NSK722318,060139,5
2022Tamási Szabadidő SE730417,060124,0
2124Sakkmatyi Sakkiskola711517,030126,0
2219Sárkány DSE712416,540130,0
2321Tapolca VSE II721416,050131,0
2423Barcza GSC II721416,050122,0
2525Hűvösvölgyi Sakkiskola711514,530125,5
2626Duocor-Makói SVSE701614,010120,5

Լրացուցիչ ցուցանիշներ:
TB1: points (game-points)
TB2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
TB3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
TB4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)