Magyar Nemzeti Ifjúsági Csapatbajnokság 2021.

Διοργανωτής(-ές)Magyar Sakk Szövetség, Budapesti Sakkszövetség
ΟμοσπονδίαΟυγγαρία ( HUN )
Διευθυντής ΑγώνωνLovas Zsolt (718173)
Επικεφαλής ΔιαιτητήςIA Gyomber, Tamas 731587
Deputy ArbiterIA Feher, Gyula 700533
ΔιαιτητήςNA Mathe, Antal 744115; NA Karpati, Gabor 743682
Bedenkzeit (Standard)Standard: 90 minutes with 30 second increment from move 1
Χώρος ΑγώνωνBudapest, Rozsnyay u. 3. Láng Művelődési Központ
Number of rounds7
Tournament typeΕλβετικό Σύστημα για ομάδες
Υπολογισμός ΈλοΔιεθνές Έλο
Ημερομηνία2021/10/24 ως 2021/10/27
Μέσος Όρος Έλο1593
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση27.10.2021 18:16:55, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: tamas gyomber

Επιλογή τουρνουάIfjúsági, Gyermek
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη Ομάδων
Συνθέσεις ομάδων με ατομικά αποτελέσματα, Συνθέσεις ομάδων χωρίς ατομικά αποτελέσματα, Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 7 Γύρους
Αρχική Κατάταξη παικτών, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Alphabetical list all groups
Ομαδικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Χρονοδιάγραμμα
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Τελική Κατάταξη μετά από 7 Γύρους

Κατ.Α/ΑΟμάδαΠαρτίδες  +   =   -  ΚΙ1  ΚΙ2  ΚΙ3  ΚΙ4 
11MTK I761029,5130174,5
24Géniusz SE Tata-Naszály743027,5111172,5
32ASE Paks751127,5111171,5
45Sentimento Ajka BSK741226,590169,5
58TFSE750226,0100147,5
63Aquaréna Kőbánya SC731325,570178,5
76Maróczy Géza SE741224,590166,0
811Haladás VSE731324,070157,0
910DVTK740323,082154,5
1012Barcza GSC I740323,080147,0
1114MTK III741221,590142,0
129Tapolca VSE I732221,580155,0
1313Morihana Pénzügyőr SE740321,580145,0
147MTK II721421,550168,5
1515Meritum Egyesület731319,070147,5
1620Újpesti KSE723218,570122,0
1716Edelény Városi SE730418,560143,5
1818Viadukt Biatorbágy730418,060141,5
1917Tungsram-Aquaprofit NSK722318,060139,5
2022Tamási Szabadidő SE730417,060124,0
2124Sakkmatyi Sakkiskola711517,030126,0
2219Sárkány DSE712416,540130,0
2321Tapolca VSE II721416,050131,0
2423Barcza GSC II721416,050122,0
2525Hűvösvölgyi Sakkiskola711514,530125,5
2626Duocor-Makói SVSE701614,010120,5

Σχόλιο:
Κριτήριο1: points (game-points)
Κριτήριο2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Κριτήριο3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Κριτήριο4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα