Первенство города Липецка по шахматам среди мальчиков и девочек-группа Б

Senast uppdaterad31.10.2021 15:19:42, Creator/Last Upload: zaur_dzantiev

Val av turneringА2004
Б2009
Val av parametrar visa turneringsinfomation, Link tournament to the tournament calendar
ListorStartlista, Startlista, alfabetisk, Nations-, Parti och Titelstatistik, Alphabetical list all groups, Spelschema
Korstabell efter 7 ronder, Korstabell, efter startnummer
BordsresultatRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , ej inlottad
Ställning efterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Excel/Skriv utSkriv ut listan, Exportera till Excel (.xlsx), Exportera till PDF

Startlista

Nr.NamnFide-IDNationRatingKlubb
1Русу Роман Денисович55681050RUS1499Липецк
2Комиссаров Матвей СергеевичRUS1422Липецк
3Чекрыжов Константин Евгеньевич34386238RUS1349Липецк
4Маркин Кирилл СергеевичRUS1343Липецк
5Павленко Владимир ВладимировичRUS1314Липецк
6Скобелев Петр МаксимовичRUS1313Липецк
7Иванов Дмитрий Евгеньевич34443320RUS1299Липецк
8Дмитриев Максим РуслановичRUS1283Липецк
9Любавин Илья ДмитриевичRUS1273Липецк
10Вахромеев Илья Юрьевич55630537RUS1259Липецк
11Жукова Александра АндреевнаRUS1246Липецк
12Сазонов Андрей Алексеевич34490000RUS1239Липецк
13Двуреченский Даниил Сергеевич34388656RUS1232Липецк
14Макаров Михаил АлександровичRUS1210Липецк
15Фролов Егор АндреевичRUS1197Липецк
16Чибисова Ксения СергеевнаRUS1196Лип.р-н
17Касимов Михаил СергеевичRUS1191Липецк
18Музалькова Виктория Сергеевна34424849RUS1189Липецк
19Новиков Тимофей АндреевичRUS1188Липецк
20Дорофеев Матвей АлексеевичRUS1187Липецк
21Бобылкин Даниил ДмитриевичRUS1178Липецк
22Бондарев Артём АндреевичRUS1175Липецк
23Андреев Антон АлександровичRUS1166Липецк
24Бирюков Кирилл ЕвгеньевичRUS1162Липецк
25Зыкова Злата ВитальевнаRUS1141Липецк
26Дроганов Никита Максимович54195772RUS1132Липецк
27Педченко Михаил АлександровичRUS1131Липецк
28Кравченко Александр НиколаевичRUS1113Лип.р-н
29Меркушина Александра ДенисовнаRUS1102Липецк
30Клушин Захар ДенисовичRUS1101Липецк
31Попов Артем РомановичRUS1100Липецк
32Горбунов Михаил ЛеонидовичRUS1097Липецк
33Ролдугина Серафима АлексеевнаRUS1096Липецк
34Мельниковский Александр24258040RUS1092Липецк
35Севидов Иван СергеевичRUS1084Липецк
36Чибисова Екатерина СергеевнаRUS1083Лип.р-н
37Ганина Полина ОлеговнаRUS1077Липецк
38Чертков Кирилл АлександровичRUS1077Липецк
39Львов Дмитрий ИвановичRUS1072Липецк
40Гриднев Егор Олегович55630456RUS1064Липецк
41Душенин Иван Васильевич34392017RUS1064Липецк
42Карпов Глеб ОлеговичRUS1063Липецк
43Исаков Роман ДмитриевичRUS1059Липецк
44Расторгуев Михаил АлександровичRUS1050Липецк
45Сухинин Серафим ЮрьевичRUS1047Липецк
46Перов Стефан СергеевичRUS1043Липецк
47Кистанов Герман ИгоревичRUS1040Липецк
48Алиев Камиль АсадуллаховичRUS1034Липецк
49Душенин Степан Васильевич34392025RUS1029Липецк
50Осипов Тимофей ВалерьевичRUS1016Липецк
51Федотова Юлия СергеевнаRUS1016Липецк
52Новосельцев Виктор АндреевичRUS1015Липецк
53Алтухов Егор БорисовичRUS1009Липецк
54Дмитриев Сергей ЕвгениевичRUS1008Липецк
55Ляпин Илья ВладимировичRUS1007Липецк
56Сушков Федор АнтоновичRUS1002Липецк
57Базанов ИванRUS1000Липецк
58Вахтин Архип ДмитриевичRUS1000Липецк
59Долбнин Илья АндреевичRUS1000Липецк
60Дорошин Николай АнтоновичRUS1000Липецк
61Касимов Тимофей СергеевичRUS1000Липецк
62Кравченко Иван ДенисовичRUS1000Липецк
63Пильщиков Савелий РомановичRUS1000Липецк
64Сухинина Злата ЮрьевнаRUS1000Липецк
65Федотов Дмитрий СергеевичRUS1000Липецк
Schackurneringsresultat-server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use