I Torneo Pueblo Nuevo 60+30 Lunes y Martes(Fide ID 271557)

Darrera actualització30.11.2021 22:05:03, Creador/Darrera càrrega: leal barrios, eugenio

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 4 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDEloClub/Ciutat
1Romero Fite Miguel24548642ESP2087Independiente
2Vaquerizo Calvo Miguel Arturo22210830ESP2057Alcala
3Largo Barbero Benito1925873POR1836Pueblo Nuevo
4Alvarez Gonzalez Eduardo2237385ESP1732Tres Cantos
5Lopez Orellana Federico22225463ESP1730Pueblo Nuevo
6De Dompablo Fantova Juan22263330ESP1712Tajamar
7De La Torre Campo Rafael24597996ESP1701Pueblo Nuevo
8Martin-Buitrago Lopez Antonio54595940ESP1686Independiente
9Rivera Comino Oscar32094132ESP1644Independiente
10Vaquerizo Martin Miguel22204431ESP1623Jaque Mate y Venceremos
11Sorribes Calle Pablo2286327ESP1622Capablanca
12Mora Agudo Jose Alberto54509173ESP1597Capablanca
13Rubio Gonzalez Beltran54588391ESP1591Manila Estrellas
14Martin Rodriguez Anastasio54735513ESP1576Pueblo Nuevo
15Bodega Hernando Jorge24500070ESP1551Independiente
16Corral Sanchez Jesus22278320ESP1548Pueblo Nuevo
17Perez-Nunez Castillo Jose32005725ESP1535Independiente
18Perez De Las Penas Jorge Ivan54542553ESP1531Pueblo Nuevo
19Castro Uceda Jose Antonio2285932ESP1501Capablanca
20Veuthey Martinez Eloy32044500ESP1497Independiente
21Rossique Delmas Antonio54515637ESP1480Capablanca
22Rios Gil Sergio54596327ESP1473Pueblo Nuevo
23Arevillca Colque Jonatan54538122ESP1459Tajamar
24AIMRuiz Grau David54557607ESP1417Blanco y Negro
25Vallespin Morales Antonio32088205ESP1374Tres Cantos
26Martin Garcia Francisco Javier2202182ESP1358Ciudad de los Angeles
27Diaz Del Prado Carlos24520047ESP1333Tajamar
28Adalid Moll Pablo54725313ESP1220Pueblo Nuevo
29Granon Uranga Inigo24537586ESP1198Pueblo Nuevo
30Rodil Gavala Alejandro54746671ESP1188Capablanca
31Parra Munoz Alberto32005601ESP1150Los Rosales
32Rebollo Rico Ignacio54738512ESP1142Independiente
33Carbajo Mayoral Ivan54788803ESP0Blanco y Negro
34Gonzalez Garcia Aitor54788994ESP0Pueblo Nuevo
35Prieto Merchan Roberto54794986ESP0Capablanca
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió