Обласна Спартакіада учнів закладів професійної освіти (Вінниця)

Last update 19.10.2021 12:19:48, Creator/Last Upload: nikolay bodnar

Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsRank table, Team-Starting rank, Team-Pairings of all rounds, Final Ranking crosstable after 6 Rounds
Playing schedule
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Team-Pairings of all rounds

Round 1 on 2021/10/19
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Барський професійний будівельний ліцей  ВХПТУ 50:2
2  Гніванський професійний ліцей  Браїлівський професійний ліцей2:0
3  Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охоро  Гущинцьке ВПУ2:0
4  Жмеринське ВПУ  Вінницьке ВПУ сфери послуг1:1
5  Вінницьке міжрегіональне ВПУ  Заболотенське вище професійне училище 312:0
6  Козятинське міжрегіональне ВПУЗТ  Вінницький центр професійно-технічної ос2:0
7  ВПУ 11  Михайловецький професійний аграрний ліце2:0
8  Немирівський професійний ліцей  ВПУ 41 Тульчин1:1
9  ВПУ 42 Погребище  Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільн1:1
10  ПТУ 14  ВПУ 71:1
11  ВПУ ЛДУ БЖД  Теплицький професійний аграрний ліцей:½
12  Хмільницький аграрний центр професійно-т  Центр професійно-технічної освіти 1 м.Ві0:2
Round 2 on 2021/10/19
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ВХПТУ 5  Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охоро1:1
2  Гніванський професійний ліцей  Вінницьке міжрегіональне ВПУ0:2
3  Центр професійно-технічної освіти 1 м.Ві  ВПУ 111:1
4  ВПУ ЛДУ БЖД  Козятинське міжрегіональне ВПУЗТ1:1
5  Вінницьке ВПУ сфери послуг  Немирівський професійний ліцей1:1
6  ВПУ 41 Тульчин  ПТУ 142:0
7  ВПУ 7  ВПУ 42 Погребище0:2
8  Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільн  Жмеринське ВПУ0:2
9  Теплицький професійний аграрний ліцей  Барський професійний будівельний ліцей2:0
10  Браїлівський професійний ліцей  Заболотенське вище професійне училище 311:1
11  Вінницький центр професійно-технічної ос  Михайловецький професійний аграрний ліце0:2
12  Гущинцьке ВПУ  Хмільницький аграрний центр професійно-т0:2
Round 3 on 2021/10/19
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Вінницьке міжрегіональне ВПУ  Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охоро1:1
2  ВПУ 11  ВХПТУ 50:2
3  Козятинське міжрегіональне ВПУЗТ  ВПУ 41 Тульчин1:1
4  ВПУ 42 Погребище  Центр професійно-технічної освіти 1 м.Ві0:2
5  Жмеринське ВПУ  Теплицький професійний аграрний ліцей1:1
6  Михайловецький професійний аграрний ліце  ВПУ ЛДУ БЖД0:2
7  Хмільницький аграрний центр професійно-т  Вінницьке ВПУ сфери послуг1:1
8  Немирівський професійний ліцей  Гніванський професійний ліцей1:1
9  ПТУ 14  Браїлівський професійний ліцей0:2
10  Заболотенське вище професійне училище 31  ВПУ 71:1
11  Вінницький центр професійно-технічної ос  Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільн1:1
12  Барський професійний будівельний ліцей  Гущинцьке ВПУ2:0
Round 4 on 2021/10/19
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ВХПТУ 5  Вінницьке міжрегіональне ВПУ½:
2  Центр професійно-технічної освіти 1 м.Ві  ВПУ ЛДУ БЖД2:0
3  Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охоро  Козятинське міжрегіональне ВПУЗТ1:1
4  ВПУ 41 Тульчин  Жмеринське ВПУ0:2
5  Теплицький професійний аграрний ліцей  ВПУ 110:2
6  Браїлівський професійний ліцей  Немирівський професійний ліцей2:0
7  Вінницьке ВПУ сфери послуг  Гніванський професійний ліцей1:1
8  Хмільницький аграрний центр професійно-т  ВПУ 42 Погребище1:1
9  Заболотенське вище професійне училище 31  Барський професійний будівельний ліцей0:2
10  ВПУ 7  Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільн2:0
11  Михайловецький професійний аграрний ліце  ПТУ 141:1
12  Гущинцьке ВПУ  Вінницький центр професійно-технічної ос1:1
Round 5 on 2021/10/19
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Вінницьке міжрегіональне ВПУ  Центр професійно-технічної освіти 1 м.Ві1:1
2  Жмеринське ВПУ  ВХПТУ 51:1
3  Козятинське міжрегіональне ВПУЗТ  Браїлівський професійний ліцей1:1
4  ВПУ 11  Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охоро1:1
5  ВПУ ЛДУ БЖД  Вінницьке ВПУ сфери послуг1:1
6  Барський професійний будівельний ліцей  Хмільницький аграрний центр професійно-т1:1
7  ВПУ 42 Погребище  ВПУ 41 Тульчин0:2
8  Гніванський професійний ліцей  ВПУ 72:0
9  Немирівський професійний ліцей  Теплицький професійний аграрний ліцей1:1
10  Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільн  Михайловецький професійний аграрний ліце1:1
11  Вінницький центр професійно-технічної ос  Заболотенське вище професійне училище 31:½
12  ПТУ 14  Гущинцьке ВПУ2:0
Round 6 on 2021/10/19
No.TeamTeamRes.:Res.
1  Центр професійно-технічної освіти 1 м.Ві  Жмеринське ВПУ0:2
2  Браїлівський професійний ліцей  Вінницьке міжрегіональне ВПУ0:2
3  ВХПТУ 5  Козятинське міжрегіональне ВПУЗТ1:1
4  Вінницьке ВПУ Департаменту поліції охоро  Гніванський професійний ліцей1:1
5  ВПУ 41 Тульчин  ВПУ 111:1
6  Хмільницький аграрний центр професійно-т  ВПУ ЛДУ БЖД0:2
7  Вінницьке ВПУ сфери послуг  Барський професійний будівельний ліцей2:0
8  Теплицький професійний аграрний ліцей  ВПУ 42 Погребище1:1
9  ВПУ 7  Немирівський професійний ліцей0:2
10  ПТУ 14  Вінницький центр професійно-технічної ос1:1
11  Михайловецький професійний аграрний ліце  Заболотенське вище професійне училище 311:1
12  Гущинцьке ВПУ  Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільн1:1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use