CHESS COMRADES' ONLINE RAPID CHESS TOURNAMENT Under-9 ***FINAL RANKINGS***

Paskutinis atnaujinimas29.10.2021 06:40:38, Autorius/Paskutinis perkėlimas: golden knights chess academy

Turnyro pasirinktysUnder-9, Under-13
Under-17
Nuorodosįkelti kvietimą, pakeisti kalendoriaus nuorodą
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Sąrašaipradinis sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė vietų padėtis po 7 ratų, galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7/7 , nesuporuotas
Download FilesUnder-9 Prize list.pdf
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDTReit.LytisTipasKlubas/Miestas
1Susindran Neelesh32460431158Aus
2Rane Viraj257536301154Mah
3AFMYuvanesh A259242301116Kar
4Aarav A251627480TN
5Abhinav K0TN
6G Abhiram0U07TN
7Aden Jennis Fernando J0U07TN
8Aditya Trehan259263300UP
9Advay Bharathram0U07
10Advay P0TN
11Advik Singla333840450U07Kar
12Advik Srinivasan333978480TN
13Ajeesh Praveen Kumar0TN
14Akshith Done0U07Tel
15Ameya A R0wF09Ker
16Ananya V0wF09Kar
17Arnav G Kulkarni0Kar
18Ashwath Kaushik333872300U07Mah
19Avanthikaa K M251489230wF09TN
20Avyukth H J0TN
21Chiren Krishna0TN
22Dakshesh Rathi251726380U07Kar
23Dayal Samar3661112770U07Eng
24Dheeran Y P333516000TN
25Dhruv K Dileep0U07Kar
26Fathima Rizwa P0wF07Ker
27Goutham Ramesh333841340TN
28Guhan Pannerkumar0Kar
29Gurupranav P333402770TN
30Maradana Hamsika0wF09TN
31Harshith P0TN
32Harshith Viswa Dharmaraj0U07TN
33Ishaan Potham0U07Kar
34Isshaan Arun333306110U07TN
35Jagreet Misra333948300Del
36Jiaan Abhishek Gondalia333137920Kar
37Joel Joshua J0TN
38Karthick Sai P251800610TN
39Karthikeya Nandan Ashwin0Tel
40Kavishri R0wF07TN
41Keerthaneesh S0TN
42Keshav Varman0TN
43Mahir Taneja251816960Del
44Manikandan Meyyappan0U07TN
45Mokshithan A0TN
46Mukil S0U07TN
47Krithik M0U07TN
48Mukilananth Thirukumar251980410TN
49Mukka Vishodhan0Sgp
50Natarajan Shravan333676980U07TN
51K Niharika0wF09Kar
52Niranjan K333971120TN
53Niroshan Thanikachalam251511000TN
54Parikshith Pradeepkumar333997860U07TN
55Pavanputhiran D0Kar
56Pavesh S0TN
57Pradeep S R333756580TN
58Pranav Karthik0U07TN
59Pranav Krishna R0TN
60Praneeshwar M0U07TN
61Prithiv Arokiadass0TN
62Rachit Upadhyay0U07Kar
63Radwin R0TN
64Rajul R0TN
65Rithic A K0TN
66Ritvik Sairaj N334021750TN
67Saathvik Vishwanath251597630Kar
68Sai Durga0wF09TN
69Sai Krishna0TN
70Saicharan Ganesh Kumar333926920TN
71Saket Ashish Mudaliar0U07Mah
72Saras Summer Powar251472770Goa
73Satvik C V333928380Kar
74Shashwat N N0U07TN
75Shlok Sanjiv Mesta251351390Goa
76Shree Ranjani R0wF09TN
77Shree Sharan0TN
78Shreyan Bag333689700WB
79Shreyas P0U07Kar
80Snigdha C Anand0wF09Kar
81Sreeaashini V S0wF07TN
82Sri Nakshath333559830Tel
83Sriharini Chandramohan333939150wF09TN
84Sruthi U333679570wF09TN
85Suman Saideep3661930300Kar
86Tameem Rosaun N259785600TN
87Tanay L0TN
88Tanishka Ramasubramanian0wF09UP
89Tanishq Ritesh Nagda333990850U07Mah
90Tanmay Aditya A P0U07Kar
91Tanush V Shah0U07TN
92Tarun D N0U07TN
93Tharun Arunkumar333252190TN
94Varad Sayaji Patil0U07Mah
95Varchas Krishna J0U07TN
96Vats Rajan Garg333752240Tel
97Vedanth Praveen333709400U07TN
98Vihaan Krishna0U07Tel
99Vishakan A0TN
100Vishakh Acharya K251298640Kar
101Vysnawi Anasavarapu0wF07TN
102Yaswanth S M0TN
103Yohan Jain0TN
104Yug Tarun Khiani333951950Kar
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos