TORNEO ASOCIACIÓN AMIGOS DEL RETIRO 2021 Memorial FEDERICO KAUSER

Διοργανωτής(-ές)Asociación Amigos del Retiro
ΟμοσπονδίαΙσπανία ( ESP )
Διευθυντής ΑγώνωνJulio Cabrera
Επικεφαλής ΔιαιτητήςIA Eduardo López Rodríguez
Bedenkzeit (Blitz)7 minutos + 3 seg. por mov.
Number of rounds7
Tournament typeΕλβετικό Σύστημα
Υπολογισμός Έλο -
Ημερομηνία2021/11/06
Μέσος Όρος Έλο1404
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση06.11.2021 20:41:44, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: lópez rodríguez, eduardo

ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 7 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7/7 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαΧΩΡΈλοΤυπ.Ομ.
1
FMOrtega Ruiz Jose MiguelESP2314S
2
Do Brito OscarESP2211S
3
Martinez Fernandez RaulESP2186
4
Hernandez Ramos DavidESP2095S
5
Neagu Roberto FlorinESP2093S
6
Criado De Diego PedroESP2085S
7
Mota Cossio AlbertoESP2069
8
Pindado Campos RaulESP2057
9
Ramirez Aguado AlvaroESP2048
10
Tejedor Ariza FranciscoESP2036
11
Martinez Aragon AitorESP2008
12
Armenteros Peral JavierESP1989
13
Antunez Munoz Juan JesusESP1980S
14
Vaquero Fernandez DavidESP1980
15
Torres Rebolledo VictorESP1944
16
Cardena Contreras JavierESP1862
17
Campos Rodriguez AlvaroESP1856
18
Mendez Manturano Miguel EduardoESP1848
19
Camarero Izquierdo Juan CarlosESP1835
20
Corral Aragon Juan MariaESP1819
21
Prieto Redondo GuillermoESP1790S
22
Ramirez Carrasco AntonioESP1778
23
WCMEstevez Sacristan DevaESP1724
24
Badiola Morera GorkaESP1724
25
Palacios Sanchez VictorESP1694S
26
Cambon Rodriguez GermanESP1668
27
Kutateladze DavidGEO1599S
28
Vioque Gonzalez NicolasESP1578
29
Wilson PatrickESP1530S
30
Villodre Miranda Juan AlonsoESP1519
31
Martinez Peran SofiaESP1507
32
Gutierrez Bustamante Alex YamilESP1504
33
Rahimi Leon DariusESP1501
34
Abad Flores MiguelESP1487
35
Temes Koel RamonESP1451
36
Sansa Olivan JavierESP1449
37
Hernandez Sevilla AlejandroESP1444
38
Anton Ortiz CarlosESP1427
39
Moya Barba DiegoESP1416
40
Portero Rodriguez DiegoESP1413
41
Anton Ortiz JavierESP1348
42
Raskin Calvo MaximilianESP1335
43
Xia ZheESP1310
44
Gomez Prieto AlonsoESP1266
45
Rueda Montero EzequielESP1229
46
Temes Alonso EduardoESP1217
47
Lopez Lopez PabloESP1201
48
Torres Garcia-Denche JesusESP1128
49
Xia YanESP1032
50
Caballero Fernandez JesusESP1772
51
Alonso Sanchez Miguel Angel IESP0
52
Andrei Berecki MarioESP0
53
Arnanz EnriqueESP0
54
Bella Gamba PascalESP0
55
Benitez Cuevas PedroESP0S
56
Benzal IgnacioESP0
57
Calle Trueba Jose A.ESP0
58
Carballo delgado LuisESP0
59
Casado Gonzalez DavidESP0
60
Echeverria Gomez Jose LuisESP0
61
Fernandez Pereira AlejandroESP0
62
Gomez Corrales DanielESP0
63
Gutierrez Diaz AitorESP0
64
Ibanez Larrauri AntonioESP0
65
JaureguiBeitia AlvaroESP0
66
Kolisnyk Victor0
67
Lopez Morales JesusESP0
68
Martin Santos IgnacioESP0
69
Martinez Jose LuisESP0S
70
Matyas PeterESP0
71
Metola MarioESP0
72
Nunez Bermejo GonzaloESP0
73
Olivar CarlosESP0S
74
Pinedo Torres LuisESP0
75
Pulido Chillón CarlosESP0
76
Rodriguez Galindo RafaelESP0
77
Ruiz AlvaroESP0
78
Ruiz Hernandez AngelESP0
79
Santos Blanco NoemíESP0
80
Somoza VictorESP0
81
Valerio Gonzalez JulianESP0S
82
Vasile Lis AlejandroESP0
83
Vera Ona BryanESP0
84
Vlas Nedialkov Marko N.ESP0
85
Wang JiaxiESP0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα