Cupa CSU ONLINE editia 17, 30-31 octombrie, Turneu B - CIV 1001 si nelegitimati www.scoaladesah.ro

Poslední aktualizace31.10.2021 11:40:45, Creator/Last Upload: addystanca

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1Ionita Mario-AlexandruROU1001U6Cs Sah Club Galati
2Miu Vera-BluROU1001wU08Cs Universitar De Sah Bucurest
3Chepea David-ArsenieROU1001U10Ac De Sah Tinerii Spartani Tg-
4Cristian Medeea-AnaROU1001wU8Clubul Central De Sah Bucurest
5Jacodi Tudor-AndreiROU1001U10Cs Oxygen Bucuresti
6Manciu Rares AndreiROU1001U10Cs Mediator Giarmata Vii
7Panzar Emilia-AndreeaROU1001wU08Cs Universitar De Sah Bucurest
8Paun Ioana-FlorentinaROU1001wU10Cs Universitar De Sah Bucurest
9Piscu David-AndreiROU1001U08Acs Casa Sahului Bucuresti
10Pomarac Petru-BogdanROU1001U10Clubul Central De Sah Bucurest
11Popa-Bochis Anisia-TeodoraROU1001wU10Cs Universitar De Sah Bucurest
12Popescu GabrielROU1001U10Cs Otopeni
13Socolan Luca-IoanROU1001U08Lps Satu Mare
14Tancu Ana-MihaelaROU1001wU10Cs Oxygen Bucuresti
15Tancu Mihai-RobertROU1001U12Cs Oxygen Bucuresti
16Andronache MirceaROU1001U10CSU de Sah Bucuresti
17Anghel SofiaROU1001wU8CSU de Sah Bucuresti
18Badalan-Martinescu IancuROU1001U6
19Bistritchi AlexandruROU1001U10CSU de Sah Bucuresti
20Burtumac MaiaROU1001wU6
21Catalin Andrei LaurentiuROU1001U14CSU de Sah Bucuresti
22Cismas-Nagy GregorROU1001U8
23Ciuca Ianis CristianROU1001U12CSU de Sah Bucuresti
24Constandache DariusROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
25Damian Alexandru-MateiROU1001U14CSU de Sah Bucuresti
26Doicila AdrianROU1001U12CSU de Sah Bucuresti
27Dull MateiROU1001U10
28Eliescu Radu AndreiROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
29Francisk MateiROU1001U10CSU de Sah Bucuresti
30Ilinca CosminROU1001U12CSU de Sah Bucuresti
31Ionescu Stefan RobertROU1001U10CSU de Sah Bucuresti
32Ionita Eduard GabrielROU1001U8
33Lazar DimitrieROU1001U6CSU de Sah Bucuresti
34Lazar SebastianROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
35Mahl TudorROU1001U14
36Mihaila MariaROU1001wU6CSU de Sah Bucuresti
37Murariu AlexandruROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
38Nedelea Bolboaca StefanROU1001U12CSU de Sah Bucuresti
39Nitu Maria RoxanaROU1001wU10
40Onofrasc IvanROU1001U10CSU de Sah Bucuresti
41Panu RaresROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
42Petre TheodorROU1001U6CSU de Sah Bucuresti
43Plopeanu MariaROU1001wU8CSU de Sah Bucuresti
44Popescu VictorROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
45Popescu VladROU1001U6CSU de Sah Bucuresti
46Pruszter AlexandruROU1001U6
47Pusnei NataliaROU1001wU6CSU de Sah Bucuresti
48Rosca DragosROU1001U6CSU de Sah Bucuresti
49Rotaru DavidROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
50Rusu AronROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
51Sandu TheodorROU1001U10CSU de Sah Bucuresti
52Sarafian Toma GabrielROU1001U10Clubul Central de Sah Bucuresti
53Scripcaru AndreiROU1001U10CSU de Sah Bucuresti
54Secrieru MarkROU1001U12CSU de Sah Bucuresti
55Stoica StefanROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
56Tudose TraianROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
57Vartopeanu RaduROU1001U8CSU de Sah Bucuresti
58Vasilica MarioROU1001U12ACS Hannibal Bucuresti
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž