Первенство ДФО по шахматам среди юношей до 17 лет (Ю17)

Τελευταία ενημέρωση10.11.2021 05:04:42, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: dvchess

Επιλογή τουρνουάM-9, M-11, M-13, M-15, M-17, M-19, D-9, D-11, D-13, D-15, D-17, D-19
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 9 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9/9 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/ΑΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοΣύλλογος
1Чындыгыр Тамерлан Айдысович54176140RUS2271Республика Бурятия
2Кучеров Матвей Дмитриевич54152747RUS2122Камчатский край
3Мерц Дмитрий Владимирович44183836RUS2093Хабаровский край
4Епифанов Антон Константинович44183771RUS2046Приморский край
5Чумаевский Арсений34160164RUS1956Республика Саха (Якутия)
6Лысов Арсений Сергеевич54152593RUS1951Камчатский край
7Осокин Данил Вячеславович54152852RUS1950Камчатский край
8Сизов Лев24295175RUS1935Республика Бурятия
9Цой Константин54116198RUS1935Приморский край
10Хуснулгатин Артём Русланович44173644RUS1930Сахалинская область
11Понкратов Алексей Сергеевич54115957RUS1862Камчатский край
12Нагалевский Богдан Юрьевич54152810RUS1853Камчатский край
13Чернышев Семен Сергеевич24216607RUS1840Хабаровский край
14Каминский Илья Александрович24229962RUS1807Хабаровский край
15Андреев Алексей44172818RUS1797Республика Саха (Якутия)
16Старников Николай Владимирович34368892RUS1793Забайкальский край
17Бабаринов Алдар34208356RUS1744Республика Бурятия
18Жирков Владислав54177235RUS1718Республика Саха (Якутия)
19Тихомиров Иван Русланович34331204RUS1690Хабаровский край
20Парыгин Кирилл Андреевич55622135RUS1679Забайкальский край
21Кан Егор Александрович34427775RUS1648Хабаровский край
22Копкин Руслан34384839RUS1578Приморский край
23Аширбаев Ризван Инсурович44100400RUS1576Республика Саха (Якутия)
24Меликян Вардан54154391RUS1571Приморский край
25Фасахов Ильдар Эдуардович34449213RUS1570Камчатский край
26Громов Никита Петрович54116040RUS1565Хабаровский край
27Новиков Владислав Александрович34331190RUS1562Хабаровский край
28Хрущев Владислав Константинович24229970RUS1556Хабаровский край
29Кутбиддинов Тимур Равшанович44173822RUS1537Сахалинская область
30Шуваев Александр Станиславович34227350RUS1537Хабаровский край
31Мулюкин Богдан34227334RUS1519Магаданская область
32Мотоев Вадим Дмитриевич55622119RUS1510Республика Бурятия
33Николаев Дьулур Федорович34224939RUS1501Республика Саха (Якутия)
34Че Илья Денсуевич55663273RUS1480Сахалинская область
35Жаданос Михаил55622658RUS1472Амурская область
36Шумик Максим Владимирович34420363RUS1456Хабаровский край
37Белобородов Игорь Витальевич55622615RUS1455Амурская область
38Петровский Вадим34227296RUS1448Амурская область
39Зыков Егор34414096RUS1440Приморский край
40Слепченко Кирилл34315136RUS1426Приморский край
41Власов Владимир34331212RUS1409Приморский край
42Минеев Егор Иванович34302964RUS1403Камчатский край
43Уваров Роман34304576RUS1402Республика Бурятия
44Бальжанов Цырен34456562RUS1393Республика Бурятия
45Каменев Руслан АндреевичRUS1380Приморский край
46Бабуцынгуев Доржи ЖаргаловичRUS1364Забайкальский край
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα