Первенство ДФО по шахматам среди мальчиков до 11 лет (М11)

Ultima actualizare10.11.2021 04:28:19, Creator/Last Upload: dvchess

Selectia turneuluiM-9, M-11, M-13, M-15, M-17, M-19, D-9, D-11, D-13, D-15, D-17, D-19
Selectia parametrilor Arata detaliile turneului, Link la calendarul de turnee
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Alphabetical list all groups, Programul de joc
Diagrama finala dupa 9 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Lista de start

Nr.NumeleFide IDFEDRtg.Club/Oras
1Петухов Дмитрий Сергеевич55622437RUS1833Забайкальский край
2Неустроев Дмитрий55659870RUS1554Приморский край
3Полячков Георгий34486330RUS1471Приморский край
4Костерин Максим Витальевич55631487RUS1461Сахалинская область
5Белых Владимир Вячеславович55659756RUS1452Камчатский край
6Гершенович Тимофей Вячеславович55613845RUS1443Хабаровский край
7Сапрыкин Вадим Константинович55659942RUS1440Сахалинская область
8Маковеев Максим Антонович34389725RUS1432Хабаровский край
9Базаргуруев Аюр Батоевич55622429RUS1426Забайкальский край
10Маргавкин Марк Николаевич34432582RUS1424Хабаровский край
11Солдатов Артем ДмитриевичRUS1424Республика Бурятия
12Русских Прохор НиколаевичRUS1420Амурская область
13Глущенко Артём55622925RUS1398Приморский край
14Бобров Максим Романович34481281RUS1372Хабаровский край
15Моисеенко Андрей Евгеньевич55631495RUS1368Сахалинская область
16Русских Олег НиколаевичRUS1368Амурская область
17Брехов ТимурRUS1361Приморский край
18Туманов Тимур Дмитриевич55672760RUS1361Хабаровский край
19Ильиченко Гордей55681042RUS1343Приморский край
20Васильев Владимир Владимирович55659772RUS1337Приморский край
21Бердников Сергей Денисович55628516RUS1334Камчатский край
22Ли Даниил Олегович55677290RUS1326Хабаровский край
23Быков Дмитрий55707106RUS1315Приморский край
24Вировой НикитаRUS1310Хабаровский край
25Суриков Владислав МихайловичRUS1310Магаданская область
26Ремпель КонстантинRUS1305Приморский край
27Арапов Егор СергеевичRUS1301Камчатский край
28Беднов Демид МаксимовичRUS1299Камчатский край
29Гусаров Андрей СергеевичRUS1297Камчатский край
30Маков Кирилл55707130RUS1291Приморский край
31Бабуев Аюр Дамдинович55663303RUS1286Забайкальский край
32Самарин Тихон55659888RUS1285Приморский край
33Антохонов Лев Владимирович55655521RUS1278Республика Бурятия
34Минжуров АлдарRUS1265Республика Бурятия
35Фалеев Матвей Вадимович55629350RUS1264Хабаровский край
36Симахин Павел Алексеевич55631525RUS1260Сахалинская область
37Федореев Вячеслав АтемовичRUS1255Хабаровский край
38Давтян Тигран55629113RUS1247Амурская область
39Стародубцев Алексей ДенисовичRUS1238Забайкальский край
40Травников АртёмRUS1218Приморский край
41Цыдендоржиев Тимур БаировичRUS1214Республика Бурятия
42Бадмаев Дмитрий Вячеславович55644449RUS1213Республика Бурятия
43Юрченко Николай55706347RUS1212Приморский край
44Безвербный ВладимирRUS1196Приморский край
45Абазовиков Дмитрий55689922RUS1189Камчатский край
46Калинин Артур ВячеславовичRUS1172Амурская область
47Кулыгин Вадим ДмитриевичRUS1168Хабаровский край
48Богданов Сергей АлександровичRUS1138Республика Бурятия
49Даутов Игорь ВячеславовичRUS1114Хабаровский край
50Леонтьев Кирилл ДмитриевичRUS1105Сахалинская область
51Деркембаев Айрат Урматович55677347RUS1092Республика Саха (Якутия)
52Гармаев РусланRUS1081Республика Бурятия
53Крисюк Марат ЕвгеньевичRUS1069Хабаровский край
54Андриевский Роман ЕвгеньевичRUS1049Республика Саха (Якутия)
55Амбросов Алмаас ВасильевичRUS1004Республика Саха (Якутия)
56Харайданов ИльдарRUS1000Республика Саха (Якутия)
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use