Prague Open 2022 - A IM Open 20th International Chess Festival

Διοργανωτής(-ές)AVE-KONTAKT s.r.o.
ΟμοσπονδίαΤσεχία ( CZE )
Διευθυντής ΑγώνωνPetr Lausman
Επικεφαλής ΔιαιτητήςIA Martin Dobrotka (14900645)
Bedenkzeit (Standard)2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s / move
Χώρος ΑγώνωνOlympik hotel, Prague
Number of rounds9
Tournament typeΕλβετικό Σύστημα
Υπολογισμός ΈλοΕθνικό Έλο, Διεθνές Έλο
Ημερομηνία2022/01/07 ως 2022/01/14
Μέσος Όρος Έλο2027
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση21.11.2021 10:28:43, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: czech republic licence 63

Επιλογή τουρνουάA open, B open, C rapid, D blitz
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
, Συνολικά Στατιστικά
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοφύλοΣύλλογος
1
GMPopovic Dusan927031SRB2469SPARTAK SUBOBICA
2
GMHaznedaroglu Kivanc6300634TUR2445
3
IMStankovic Milos938190SRB2415
4
FMCzerw Dawid1145746POL2396
5
IMSidhant Mohapatra5028698IND2360
6
IMGirinath P.D.S.5000572IND2335
7
FMMatta Vinay Kumar5016649IND2305
8
IMMannion Stephen R2400111SCO2267
9
WGMSrija Seshadri5055903IND2219w
10
Bartakke Amardeep S.5003288IND2177
11
FMCubas Pons Juan Miguel2204991ESP2158CERCLE ARTISTIC MENORCA
12
WFMSahithi Varshini M45095248IND2141w
13
Eriksson Christian Altenburg1412159DEN2135CAISSA GLADSAXE
14
Soucek Petr23715170CZE2134Unichess
15
Dukic Zachary2617188CAN2132
16
Langedijk Ardjan1004212NED2098HEEMSTEDE
17
Sankalan Shah25600362IND2073
18
Kudrytskyi Stanislav14133091UKR2057
19
Kordzadze Nino13603817AUT2054w
20
Andreev Konstantin24239305RUS2044JUNOST MOSKVA
21
CMLlopis de Aysa Manuel2203162ESP2035ESCOLA D ESCACS DE BARCELONA
22
Witte Ronald4699424GER2025BSV 63 CHEMIE WEISSENSEE
23
Cap Piotr21880530POL2014RPW OKUCIA BUDOWLANE LODZ
24
Renganayaki Venkatesh25705407IND1967w
25
Reichmann Steffen, Dr.24674044GER1946SF WIESECK
26
Kunnavakkam Sudarshanagopal Vin30926580USA1874
27
Soucek Jan23713275CZE1862Sachy Stepan
28
Harish Neeraj30958130USA1851
29
Patel Palak5020000IND1818
30
Hahnewald Uwe2040727GER1813
31
Haznedaroglu Meltem6306594TUR1811w
32
Bartakke Aditya45019002IND1786
33
Aird Ian2401347SCO1755DALMUIR CHESS CLUB
34
Cabart Pavel301485CZE1744Sachovy klub Viktoria Zizkov
35
Bhat Sanjay25639277IND1679
36
Svoboda Zdenek344303CZE1667Sachovy klub Loko Praha z.s.
37
Barkasheva Sofia4510615EST1499w
38
Keerti Shree Reddy45094640IND1482wAICF
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα