Marienbad Open 2022 - D Seniors Open 20th International Chess Festival

Διοργανωτής(-ές)AVE-KONTAKT s.r.o.
ΟμοσπονδίαΤσεχία ( CZE )
Διευθυντής ΑγώνωνPetr Lausman
Επικεφαλής ΔιαιτητήςIA Martin Dobrotka (14900645)
Bedenkzeit (Standard)2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s / move
Χώρος ΑγώνωνContinental hotel, Marianske Lazne
Number of rounds9
Tournament typeΕλβετικό Σύστημα
Υπολογισμός ΈλοΕθνικό Έλο, Διεθνές Έλο
Ημερομηνία2022/01/15 ως 2022/01/22
Μέσος Όρος Έλο1770
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση07.12.2021 08:51:33, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: czech republic licence 63

Επιλογή τουρνουάA GM round robin, B IM round robin, C open, D open 50+, E rapid, F blitz
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
, Συνολικά Στατιστικά
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοφύλοΣύλλογος
1
Hulshof Peter1003291NED2130SC GRONINGER COMBINATIE
2
Pfitzer Norbert, Prof. Dr.4674987GER2063SV BACKNANG
3
Jhunjhnuwala Naresh6000088USA2062
4
Yakimenko Alexander A.24141917RUS2059SK BOHEMIA PARDUBICE
5
Malinovsky Petr314307CZE2030Sachy Krnov, z.s.
6
Paldus Petr317950CZE2025SK SLAVIA Liberec, z.s.
7
Kucera Jiri309494CZE1976SK SIGMIA Olomouc
8
Bebchuk Leonid2803305ISR1974BER SHEEVA
9
Jiruse Josef309273CZE1962Mir Velke Bilovice
10
Kruijf Caspar1006460NED1949SCHAAKVERENIGING ALMERE
11
Ochmann Reimund24636460GER1932SK LANGEN
12
Jeute Peter24646091GER1885SV BANNEWITZ
13
Jhunjhnuwala Suresh2062313USA1870
14
Husak Antonin319090CZE1851SK Tachov
15
Van Kesteren Stef1017667NED1837DEBURGHT
16
Danko Jiri323845CZE1793SK Tachov
17
Prachar Josef308412CZE1792GROP Praha
18
Dupak Jaroslav323241CZE1781Sachovy klub Pribram-Banik, spolek
19
Hornak Pavol14918773SVK1780SK CIFER
20
Vlkovic Pavol14913062SVK1778SK CIFER
21
Mc Aleenan Charles2461617SCO1774ATHENAEUM
22
Aird Ian2401347SCO1755DALMUIR CHESS CLUB
23
Loibl Johann1637053AUT1754KLOSTERNEUBURG
24
Molnar Ladislav337552CZE1751Karlovarsky sachklub Tietz
25
Berka Lubos368571CZE1681TJ Plzen Kosutka z.s.
26
Melino Gianluca832588ITA1635ADSV VIGEVANESE
27
Michalek Miroslav326976CZE1606SK Caissa Trebic z.s.
28
Biffi Roberto864382ITA1580
29
Ochedzan Robert21829446POL1564
30
Kirs Pavel326569CZE1515Sachovy klub Teplice
31
Svec Ludek323535CZE1514TJ Desko Liberec
32
Margraf Dieter16236696GER1482
33
Rychtecky Pavel334235CZE1476SK Teplarna Praha-Malesice
34
Stocek Jiri393606CZE1261
35
Admiraal Ruurd1049330NED1089SV ALMERE
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα