SVK 4.liga A11 2021/2022

Paskutinis atnaujinimas02.01.2022 08:27:28, Autorius/Paskutinis perkėlimas: slovak chess federation license 51

Turnyro pasirinktys3. liga A1, 4. liga A11, 5. liga A11a, 5. liga A11b, 5. liga A12
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašairezultatų lentelė, vietų lentelė, pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, visų ratų komandų burtai
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

abėcėlinis žaidėjų sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDTReit.NReit.Fed.KomandaLent.
1Achberger Jarolim1494339515220SVKŠK Svätý Jur11
2Adamec Maros1495189413410SVKŠK Dúbravan Bratislava B17
3Antal Jozef1491358516570SVKŠK Slovan Bratislava H8
4Antala Jan1491062418730SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B3
5Ballo Juraj1492309216920SVKŠK Doprastav Bratislava E15
6Barok Michal1495354401132SVKŠK Svätý Jur15
7Belanji Branislav95951018660SRBŠK Strelec Devínska Nová Ves B4
8Belas Jozef1492100615930SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B13
9Bella Lubos1497445214300SVKZŠK Malacky10
10Benci Jozef1496759616390SVKŠK Doprastav Bratislava D11
11Benci Rudolf1496319116330SVKŠK Doprastav Bratislava D8
12Beno Milan1490117016750SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B12
13Benova Zita1490668615930SVKŠK Slovan Bratislava H16
14Beran Jan1492053017860SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka10
15Beranek Tomas1492102217650SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B7
16Bernard Martin1496627111770SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B21
17Bilka Radoslav1493450717070SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava15
18Blaho Igor1494831115260SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B13
19Blaho Jakub1494832017100SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B11
20Bochnicka Vladimir1494345022220SVKKŠN Bratislava B1
21Bochnickova Simona1495856219630SVKKŠN Bratislava B5
22Bohacek Ludovit1492054916480SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka12
23Boldocki Rastislav1493577518010SVKŠK Krasňany C5
24Bordac Marian1491361516230SVKŠK Svätý Jur9
25Borik Milan1490637618220SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava9
26Borovsky Simon1497449512600SVKŠK Doprastav Bratislava D17
27Breja Stanislav1490071819050SVKŠK Slovan Bratislava H2
28Bukovcak Jaroslav1491159016330SVKŠK Krasňany C14
29Butala Michal1493451515860SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava17
30Cacko Jozef1491313515660SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava18
31Cajka Tibor1491254621500SVKŠK Dúbravan Bratislava B1
32Cebo Vladimir1490121815350SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B15
33Cepka Richard1495190819060SVKŠK Dúbravan Bratislava B2
34Cerny Filip1497309001000SVKZŠK Malacky17
35Cerny Patrik1497308101000SVKZŠK Malacky18
36Cerny Tomas1497531901000SVKŠK Dúbravan Bratislava B20
37Cerovsky Marian1492105717940SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava12
38Certik Matej1491551019390SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka1
39Cerven Matus1496869011910SVKŠK Doprastav Bratislava D18
40Cervenak Ladislav1495030817940SVKŠK Slovan Bratislava H9
41Chlpek Daniel1494069819750SVKŠK Slovan Bratislava I1
42Chobot Stefan1492758615140SVKŠK Krasňany C16
43Chodak Ivan1491363116910SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka11
44Chovanec Vladimir1490786019470SVKŠK Doprastav Bratislava E6
45Chren Martin1496376018730SVKŠK Doprastav Bratislava E9
46Chrenko Peter1490378417520SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava13
47Cizmar Tomas7361916713950SVKŠK Doprastav Bratislava D14
48Compel Daniel1495264518960SVKŠK Slovan Bratislava I2
49Curik Peter1496860617660SVKŠK Doprastav Bratislava F10
50Damek Michal1493979718650SVKZŠK Malacky2
51Deak Gabriel1490629519970SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava2
52Dekan Stanislav1494063901000SVKŠK Doprastav Bratislava E24
53Dobcsanyi Dominik1492369616160SVKŠK Dúbravan Bratislava B10
54Docolomansky Rudolf1491160417770SVKŠK Svätý Jur6
55Dolnik Michal7362059915380SVKŠK Doprastav Bratislava D12
56Dubnicka Stefan1493980015840SVKŠK Doprastav Bratislava F14
57Duchovic Dusan1496136916510SVKŠK Slovan Bratislava H11
58Duraj Jan1493672019210SVKŠK Dúbravan Bratislava B4
59Durana Jonas7361966316080SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka19
60Duriancik Michal1497532701000SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B17
61Durovka Stefan1490964217730SVKŠK Dúbravan Bratislava B7
62Dvornichenko Anton1496597601000SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka21
63Fajtakova Silvia1494460014720SVKZŠK Malacky6
64Faltan Peter1490402019660SVKŠK Krasňany C8
65Farkas Vladimir1490918918170SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava8
66Fedor Pavol1494347615580SVKŠK Doprastav Bratislava F15
67Fiala Jan1496187316020SVKŠK Svätý Jur7
68Fiala Vladimir1490919718320SVKŠK Svätý Jur4
69Filipek Alex1496893201000SVKZŠK Malacky19
70Filipek Norbert1493525215540SVKZŠK Malacky11
71Filipek Pavol1494542813160SVKZŠK Malacky12
72Filipek Peter1495334012130SVKŠK Slovan Bratislava H18
73Fonod Zigmund1493583014270SVKŠK Doprastav Bratislava F19
74Frundina Yelyzaveta1497030915940SVKŠK Doprastav Bratislava E17
75Fusek Peter1492114616410SVKZŠK Malacky5
76Gal Milan1495194015050SVKŠK Dúbravan Bratislava B13
77Galan Anton1490861116620SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka13
78Garaj Ivan1491367416450SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka14
79Gic Samuel7360155117540SVKŠK Slovan Bratislava I5
80Goga Frantisek1490999518630SVKŠK Doprastav Bratislava E7
81Granec Stefan1491168018300SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka6
82Grom Stanislav1491524316820SVKŠK Krasňany C12
83Guba Pavol1497020101000SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B18
84Guba Peter1497051114450SVKŠK Doprastav Bratislava E18
85Hamas Martin7361999013430SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka20
86Hanker Lubomir1492062015170SVKŠK Krasňany C15
87Hartl Jan1490673220040SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava1
88Harvan Tomas1494440517900SVKŠK Slovan Bratislava I4
89Havalda Samuel1495549014790SVKKŠN Bratislava B13
90Havaldova Natalia7362058011550SVKKŠN Bratislava B16
91Havrila Martin1493671218140SVKŠK Doprastav Bratislava E8
92Heger Peter1494492814340SVKŠK Slovan Bratislava H15
93Henc Marian1491584717850SVKŠK Doprastav Bratislava F8
94Hlavac Tomas1496484814010SVKŠK Dúbravan Bratislava B16
95Horny Michal1497018011090SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B19
96Horny Milan1497019801000SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B20
97Horvath Marian1495034012480SVKŠK Slovan Bratislava I13
98Horvathova Hana1495195913780SVKŠK Slovan Bratislava I12
99Hric Artur Martin1495804016670SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka3
100Hricak Vasil1490723220660SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2
101Hricovini Michal1491892719920SVKŠK Doprastav Bratislava E5
102Hrnciar Marian1492120015810SVKZŠK Malacky7
103Hudak Igor1496630114190SVKŠK Krasňany C17
104Hudcovic Branislav1495035916470SVKŠK Slovan Bratislava H10
105Hudec Timotej1493275018100SVKŠK Slovan Bratislava H7
106Huk Robert1497447913060SVKZŠK Malacky14
107Huncar Martin1495863518110SVKŠK Doprastav Bratislava F2
108Hutman Martin1494351414300SVKŠK Doprastav Bratislava E20
109Isa Adam1497463015410SVKŠK Slovan Bratislava H19
110Isa Vlastimil1490601518880SVKŠK Slovan Bratislava H4
111Ivanic Leon1496668914630SVKŠK Krasňany C18
112Jambrich Jaromir1491594414190SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava19
113Jancura Andrej1492362918430SVKŠK Dúbravan Bratislava B5
114Janikovic Alex Zoltan1495125816100SVKŠK Doprastav Bratislava D9
115Janov Marian1492671718510SVKŠK Slovan Bratislava H5
116Juhaniak Lubomir1493588017890SVKŠK Krasňany C10
117Jurcak Marian1490805016990SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B10
118Jursa Branislav1493239319970SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B3
119Jursa Juraj7361925611700SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B20
120Jursova Elena7361926411750SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B22
121Kaceriak Ivan1495599715070SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B14
122Kaceriak Simon1495600410420SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B21
123Kajaba Matus7362290710630SVKŠK Doprastav Bratislava D19
124Kanisak Andrej1497405301029SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B23
125Kapolkova Greta1495555515700SVKKŠN Bratislava B9
126Kebis Milos1490147118250SVKŠK Krasňany C4
127Kedro Tomas1492125117540SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B11
128Kirylov Julian1492066218870SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka2
129Kompas Igor1492771317660SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B8
130Kosnac Patrik1494784618900SVKŠK Svätý Jur3
131Kostka Pavol1497011214010SVKŠK Slovan Bratislava I11
132Koutny Bretislav1492130817300SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka7
133Koutny Pavel1491242218440SVKŠO Tatran Bratislava-Dúbravka4
134Kovacic Stefan1491372016500SVKŠK Slovan Bratislava H13
135WFMKovacova Zuzana1490151020500BERŠK Doprastav Bratislava E3
136Kralovic Peter1495322617890SVKŠK Slovan Bratislava H12
137Krammer Anton1495424915180SVKŠK Doprastav Bratislava E19
138Krammer Peter1494527417910SVKŠK Doprastav Bratislava E11
139Krupa Andrej7361987613570SVKŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B19
140Kubikova Nina1495507514640SVKKŠN Bratislava B11
141Kucera Michal1491051919230SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B1
142Kukan Michal1495196717470SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B7
143Kulik Juraj1492749715320SVKŠK Doprastav Bratislava F17
144Kysel Jozef1492029816470SVKŠK Doprastav Bratislava F12
145Labar Eduard1490603119220SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava4
146Lachcina Alojz1490154418210SVKŠK Apollo Slovnaft Bratislava7
147Laho Tomas1495193217970SVKŠK Dúbravan Bratislava B6
148Lancaric Vladimir1492773015080SVKŠK Doprastav Bratislava F18
149Lichner Peter1492134016080SVKŠK Strelec Devínska Nová Ves B12
150Licka Daniel1496286114980SVKŠK Dúbravan Bratislava B11

Rodyti visą sąrašą

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos