Alphabetical list all groups

No.NameFideIDRtgFEDClub/CityName
1Alldred Alexander0AUTAsk KottingbrunnGruppe B
2Alldred Alexander0AUTAsk KottingbrunnSpiel um Platz 11
3Bondar Martin0AUTAsk KottingbrunnSpiel um Platz 11
4Bondar Martin0AUTAsk KottingbrunnGruppe B
5Buchhas Johann16245711721AUTAsk KottingbrunnGruppe A
6Buchhas Johann16245711721AUTAsk KottingbrunnSpiel um Platz 7
7Fabi-Zojer Stefan16164552124AUTSk Erste Bank BadenGruppe A
8Fabi-Zojer Stefan16164552124AUTSk Erste Bank BadenFinale
9Freyler Fritz16474581536AUTSk GloggnitzSpiel um Platz 5
10Freyler Fritz16474581536AUTSk GloggnitzGruppe A
11Fugger Thomas Mag.16593671383AUTAsk KottingbrunnGruppe A
12Fugger Thomas Mag.16593671383AUTAsk KottingbrunnSpiel um Platz 7
13Futschik Raphael16586031245AUTSk ErlachGruppe A
14Futschik Raphael16586031245AUTSk ErlachSpiel um Platz 9
15Ganauser Eduard16125491887AUTSk ErlachGruppe B
16Geismann Bernhard16220131979AUTSk Erste Bank BadenGruppe B
17Geismann Bernhard16220131979AUTSk Erste Bank BadenSpiel um Platz 7
18Geismann Florian1081AUTSpiel um Platz 7
19Geismann Florian1081AUTGruppe B
20Haas Riccardo16672970AUTSk ErlachGruppe A
21Haas Riccardo16672970AUTSk ErlachSpiel um Platz 9
22Hammerling Julian858AUTSk ErlachSpiel um Platz 11
23Hammerling Julian858AUTSk ErlachGruppe A
24Handler Franz16117041713AUTSk Kirchberg/WechselGruppe B
25Handler Franz16117041713AUTSk Kirchberg/WechselSpiel um Platz 9
26Heissenberger Andreas16149912003AUTSk Sparkasse Bad VöslauGruppe A
27Herndlbauer Martin16068242061AUTSk Erste Bank BadenGruppe A
28Herndlbauer Martin16068242061AUTSk Erste Bank BadenFinale
29Hottenroth Jonas16713161703AUTSk GloggnitzSpiel um Platz 5
30Hottenroth Jonas16713161703AUTSk GloggnitzGruppe A
31Karl Leo16405181584AUTSk Sparkasse Bad VöslauGruppe A
32Knöbel Michael1589AUTSk ErlachGruppe B
33Koglbauer Uwe16562871690AUTSk ErlachGruppe B
34Kucera Ernst16474661445AUTSk Sparkasse TernitzGruppe B
35Kucera Ernst16474661445AUTSk Sparkasse TernitzSpiel um Platz 5
36Lechner Daniel16246602104AUTAsk KottingbrunnFinale
37Lechner Daniel16246602104AUTAsk KottingbrunnGruppe B
38IMLendwai Reinhard16001762377AUTNuschei Spezialdicht.WienGruppe A
39IMLendwai Reinhard16001762377AUTNuschei Spezialdicht.WienFinale
40Loidl Friedrich DI.16586201640AUTSk Kirchberg/WechselGruppe B
41Loidl Friedrich DI.16586201543AUTSk Kirchberg/WechselSpiel um Platz 9
42Miazhynski Michael16513741845AUTSz FavoritenGruppe B
43Miazhynski Michael16513741845AUTSz FavoritenFinale
44Miazhynski Yuri16515952130AUTAsk KottingbrunnGruppe B
45Miazhynski Yuri16515952130AUTAsk KottingbrunnFinale
46Morgenbesser Rupert Jun.16282161466AUTSk Kirchberg/WechselGruppe B
47Morgenbesser Rupert Jun.16282161466AUTSk Kirchberg/WechselSpiel um Platz 9
48Musilek Adalbert16305631674AUTAsk KottingbrunnSpiel um Platz 7
49Musilek Adalbert16305631674AUTAsk KottingbrunnGruppe A
50Nagel David0AUTSk ErlachGruppe A
51Nagel David0AUTSk ErlachSpiel um Platz 9
52Petersilka Harald Ing.0AUTSk ErlachSpiel um Platz 11
53Petersilka Harald Ing.0AUTSk ErlachGruppe A
54Petz Josef16429011666AUTSk ErlachGruppe A
55Petz Josef16429011666AUTSk ErlachSpiel um Platz 9
56Prendinger Rudolf16484701717AUTSk Erste Bank BadenSpiel um Platz 7
57Prendinger Rudolf16484701717AUTSk Erste Bank BadenGruppe B
58Rieder Matthias0AUTAsk KottingbrunnGruppe B
59Rieder Matthias0AUTAsk KottingbrunnSpiel um Platz 11
60Riegler Moritz16586461619AUTSk GloggnitzGruppe A
61Riegler Moritz16586461619AUTSk GloggnitzSpiel um Platz 5
62Rodax Christopher1667360981AUTSk ErlachGruppe A
63Rodax Christopher1667360981AUTSk ErlachSpiel um Platz 11
64Roider Arnim16585571654AUTSk Sparkasse Bad VöslauGruppe A
65Salamon Joachim Ing.16162501867AUTAsk KottingbrunnGruppe A
66Salamon Joachim Ing.16162501867AUTAsk KottingbrunnSpiel um Platz 7
67Samek Werner16228381851AUTSk GloggnitzSpiel um Platz 5
68Samek Werner16228381851AUTSk GloggnitzGruppe A
69Savio Alfred Jun.16048561892AUTSk Sparkasse TernitzSpiel um Platz 5
70Savio Alfred Jun.16048561892AUTSk Sparkasse TernitzGruppe B
71Schabauer Dominik0AUTSk Sparkasse TernitzGruppe B
72Schabauer Dominik0AUTSk Sparkasse TernitzSpiel um Platz 5
73IMSchroll Gerhard Dr. MMag.16009072314AUTAsk KottingbrunnFinale
74IMSchroll Gerhard Dr. MMag.16009072314AUTAsk KottingbrunnGruppe B
75Schuster David16774381456AUTSk Sparkasse TernitzGruppe B
76Schuster David16774381456AUTSk Sparkasse TernitzSpiel um Platz 5
77Somasundram Jayakumar Ing.99002501815SRIAsk KottingbrunnGruppe A
78Spalt Bernhard Mag.16229511942AUTSk Erste Bank BadenGruppe A
79Spalt Bernhard Mag.16229511942AUTSk Erste Bank BadenFinale
80Spreitzgrabner Sebastian1671715961AUTSk Kirchberg/WechselGruppe B
81Spreitzgrabner Sebastian1671715961AUTSk Kirchberg/WechselSpiel um Platz 9
82Steiner Helmut16253221397AUTAsk KottingbrunnGruppe B
83Taizhanov Aissultan0AUTASK KottingbrunnGruppe B
84Taizhanov Aissultan0AUTSpiel um Platz 11
85Thurner Manfred16312411664AUTGruppe B
86Varga Johannes16331801843AUTSk Erste Bank BadenGruppe B
87Varga Johannes16331801843AUTSk Erste Bank BadenSpiel um Platz 7
88Wallecker Rudolf16586621551AUTSk ErlachGruppe A
89Wallecker Rudolf16586621551AUTSk ErlachSpiel um Platz 11
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use