Las normas COVID-19 para la participación en el 47º Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda se pueden consultar en nuestra página WEB: ajedrezlaroda.com
El uso de mascarilla será obligatorio. Se recomienda la mascarilla FFP2.
El emparejamiento de la primera ronda se publicará a las 10 horas del día 4 de diciembre.

47º Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda 2021

Վերջին արդիացում04.12.2021 10:12:05, Creator/Last Upload: clubpolideportivolaroda

ԿապերԿազմակերպչի տնէջ, Կապել մրցաշարերն օրացույցի հետ
Պարամետրի ընտրում Մանրամասներ, ցույց տալ դրոշներ
ՑուցակներՄեկնարկային ցուցակ, Մասնակիցների այբբենական ցուցակ, Ֆեդերացիաների, պարտիաների, կոչումների վիճակագրություն, Խաղացանկ
Զույգեր` ըստ տախտակներիՏուր.1/9 , չեն խաղացել
Excel եւ տպելՏպել ցուցակը, Արտահանել Excel (.xlsx), Արտահանել որպես PDF-նիշք

Մեկնարկային ցուցակ

No.NameIDFideIDՖեդ.RtgIԱԱՎսեռՏիպԱկումբ/քաղաք
1GMGrigoryan Karen H.3859013301004ARM26452637AND
2GMMartinez Duany Lelys Stanley380293504727CUB25202545GAL
3GMChatalbashev Boris02900440DEN25170DINAMARCA
4GMCabrera Alexis161623502783ESP24812470VAL - Mislata
5GMLarino Nieto David131442256444ESP24542442GAL
6IMTejedor Fuente Enrique161302299100ESP24302437CNT
7IMMartin Duque Jesus212512208954ESP24162438MAD - Collado Villalba
8IMCarrasco Martinez Juan M.20032207729ESP23822370EXT - Casareño
9FMAlonso Garcia Aaron2924224521060ESP23672391MUR - Lapuerta
10IMChakravarthi Reddy M025009532IND23420INDIA
11FMBuendia Pinar Alvaro234932281937ESP23182316CTM - Excalibur
12WGMNandhidhaa P V05050847IND23130wINDIA
13WIMForgas Moreno Yaniela03508072CUB23100wCUBA
14FMCabezas Ayala Ivan2682207710ESP22992302EXT - Magic
15FMLuque Saiz Andres2959924510793ESP22882286VAL - Alaquas
16FMPerez Guerra Raul2851632078188ESP22862299CAN
17FMFernandez Barrera Victor154812261529ESP22812292CTM - Excalibur
18FMRenteria Jorge252844400844COL22722298MAD
19FMOrtin Blanco Inigo2689232010125ESP22622281NAV - FNA
20FMCastellanos Gomez Alejandro2615122284141ESP22592260MUR - Coimbra Jumilla
21Fernandez Lopez Ruben3064224518298ESP22442224GAL
22CMDev Shah035019058IND22430INDIA
23FMTorres Sanchez Jose120832217210ESP22412227VAL
24FMHernandez Leon Alberto148672272555ESP22352237ILP - Isla Bonita
25CMVillar Perez Samuel2067322201238ESP22182224GAL
26FMGarcia Carbo Marcial1272201917ESP22162222GAL
27Labiano Hernandez Juan3069724556840ESP22102302NAV - FNA
28FMBuenafe Moya Javier23302206412ESP22082198VAL - Quart de Poblet
29Vergara Anton Diego3112424524310ESP22072258AST - Vetusta
30Ojas Kulkarni025040073IND22060INDIA
31FMSerna Lara Sergio32552211289ESP22022196CTM - Tarazona
32Alvarez Serrano Carlos2346522238689ESP22002201CTM - Excalibur
33Aguilera Lopez Alejandro2788932093810ESP21962191MAD
34Revaliente Montoya Ciro3017824538442ESP219421861AND - Circulo Mercantil
35Motos Abellan Daniel2512432016450ESP21872186MUR
36Munoz Avila Jose Luis2792932090692ESP21862191VAS
37WFMPrado Acebo Ines2427622251235ESP21802165wGAL
38Fernandez Estremera Fernando2908824520152ESP217921941MAD - Jaque Mate
39Fernandez Garcia Gumersindo2919524516740ESP21692180CTL - Enrok2
40Bustos Bernardo Samuel2651832017111ESP21682185MAD - Bargas Soliss
41De La Puerta Cresis Javier213702227401ESP21672217MAD
42Valdepenas Octavio Javier2997032051506ESP21652166VAL - Alaquas
43Rodriguez Garcia Manuel Fco6432218178ESP21622191EXT - Merida
44Rodriguez Del Cerro Ricardo2923024512451ESP21582160AND
45Rodriguez Melendez Juan Humbert272223812448PER21492161MAD - Blanco y Negro
46Ribeiro Bruno01901010POR214705PORTUGAL
47CMRoque Sola Jose Luis311945120390MEX21442154ARA
48Bringas Gomez Artai3216324534064ESP21352134GAL
49Llavador Moron Juan Jose19162256762ESP212121071VAL - Camp de Morvedre
50Chueca Lorente Javier2534622216405ESP21192126ARA
51Aranaz Portugues Jose Carlos10952274710ESP21192116AND
52Perez Gonzalez Daniel2659132062885ESP21182132CTM - Bargas-Soliss
53Moreno Diepa Diego3136524562440ESP21122124CAN
54Aniruddh Chatterjee035076060IND21120INDIA
55Guillermo Gonzalez Alvaro3085324558885ESP21102118CAN
56Gonzalez Lema Carlos3389524589918ESP21092112CTM - Excalibur
57Ereza Vizcarra Fernando2599722268987ESP21072120ARA
58Iglesias Ferreira Andres3419454507669ESP21042116CNT
59Ano Tafalla Santiago431122218564ESP21042108CAT - Peo Vuit
60Hernandez Leon Sergio167572285622ESP20992101ILP - Isla Bonita
61FMGalvan Jesus153643800458PER20982098VAL
62Maldonado Mena German3106724516422ESP20972109AND
63Tierraseca Montero Pablo136222261065ESP20952088CTM - Parque Sur
64Tabuenca Mendataurigoitia Daniel3125124563617ESP20942196CNT
65Aguado Doncel Pablo Luis3035124538256ESP20932133BAL
66Barrios Munoz Antonio Oscar130502250713ESP20902099AND - Enciches
67Gonzalvez Tamarit Ruben2601932041764ESP20732070VAL
68Centeno Mendoza Julio Stefano3454424598615ESP20722090MAD - Jaque Mate
69Alarcon Olmos Daniel2320522245367ESP20682072MUR
70Jarque Megias Juan Jose2479622248048ESP20672064CTM - Almansa
71Montesinos Diaz Luis3095224553468ESP20632074VAL - EVA Manises
72Ramirez Aguado Alvaro3230324515272ESP20482019CTM
73WFMGalvan Cipriani Viviana2784332041144ESP20442081wVAL
74Guardiola Guillot Lucas2808732064101ESP20432047VAL - Mislata
75Guerra Arrocha Daniel2387122242945ESP20432031IGC
76Garcia Gata Jorge D.143192256959ESP20382037CTM - Excalibur
77Pintor Simao Maciel Abranches336351904787POR20282098GAL
78Hernandez Tellez Claudia3269524542393ESP20202032wAND
79Galian Garcia Carlos3818654585724ESP20201993MUR - La Puerta
80Cayon Pelaez Pablo3140624527947ESP20162017VAL - Alacuas
81Fernandez Alonso Miguel Angel60662253852ESP20082035CAT - Reus Depotiu
82Martinez Villena David160052284022ESP20082007VAL - Alaquas
83AFMBravo De La Vega Alvaro3430724570672ESP20032018MAD - Tajamar
84Benitez Fernandez Martin Jesus142422265052ESP20021999CTM - Parque Sur
85Vinals Rioja Jaume204652292556ESP20012029246CAT
86Castillo Garcia Adrian2715432050992ESP20012002VAL - Raspeig
87Redondo Flores David137552252104ESP20002024VAL - C.A. Quart
88AFMIborra Polo Eric3646054565740ESP19992011CAT - Llinars
89Benedicto Nunez Juan Antonio155322244247ESP19992010CTM - Villarrobledo
90Haering Hijon Javier3390324591688ESP19972023CTM
91Castellano Lopez Javier3383454532434ESP19952006VAL
92Atipov Hadzhiev Cristian3087724543810ESP19871997NAV - Oberena
93Sanchez Aguilar Arnau3639054530083ESP19871970CAT - Llinars
94WFMJimenez Fernandez Rebeca2791932070934ESP19862016wVAL
95Fernandez Fernandez Juan Carlos30162226596ESP19792006CNT - Solvay
96Fernandez Rosado Roberto3319024594016ESP19782005MAD - Capablanca
97Calvo Gonzalez Jose Felix3416454505615ESP19771988MAD
98Horcajuelo Rocamora Martin3254624573027ESP19762006MAD - Diagonal Alcorcon
99Llano Gomez Jose Pablo3392854538076ESP19741971CTM - Excalibur
100Fernandez Cano Victor2476622235388ESP19721973CTM
101Gonzalez Manchon Juan Miguel20932210614ESP19711992EXT
102Prats Rodriguez Juan Bosco14062221411ESP19711973CAT - Sant Boi C. E.
103Del Rio Perezagua Mario2944024522066ESP19681974CTM - Bargas Soliss
104Diaz Rodriguez Jose Antonio8632222442ESP196719894AND - Figueroa
105Del Carmen Hernandez Aimer2982532097034ESP19661978NAV
106Torres Rebolledo Victor3243124591629ESP19631980MAD - Jaque Mate
107Cano Mateos Pablo3365554536723ESP19631974MUR
108WCMAbrisqueta Zudaire Leyre2981732092253ESP19581964wNAV - FNA
109Vinuesa Sorli Ruben3424424562360ESP19531888CAT - Ruy Lopez Vinaros
110Corrales Ucles Eduardo1384532000057ESP19451937VAL - EVA Manises
111Crespo Diaz David185324516465ESP19322090CTM - UNED de Guadalajara
112Ano Pla Gerard3113124560561ESP19201868CAT - Peo Vuit
113WFMLorente Serrano Rosa Adela2947732091982ESP19191913w1AND
114Cuadrado Carmona Javier3384654504961ESP19181949MAD
115Buendia Morcillo Luis128802277379ESP19161905246CTM - La Roda
116Aledo Yanguas David2517522287108ESP19131919VAL
117Luque Saiz Javier2921224510785ESP19121917VAL - Alaguas
118WCMSilva Mariana Sofia T.335221911899POR19081922wPORTUGAL
119WCMRoque Sola Andrea337875119480MEX19071907wMAD
120Alvarez Pampillon Antonio3214724579777ESP19011897GAL
121Martinez Garcia Ruben3677554549043ESP18981923MAD - Diagonal
122Paris Turegano Javier116902219352ESP18981897VAL
123Matias Luis Miguel Rodrigues01938088POR189305PORTUGAL
124Molla Gil Pablo229262254700ESP18851865CTM - Almansa
125Cardena Contreras Javier173632296802ESP18781925MAD
126Cebrian Flores Juan Antonio2379322220585ESP18761877VAL - C.A. Quart
127Romera Carrion Ruben3087624515310ESP18691871CTM - Ciudad Real
128Follana Albelda Lucia2975924516937ESP18671851wVAL - Mislata
129Molina Molina Sergio252162244713ESP186318651MUR
130Pastor Villalba Arturo2127922227989ESP1863186535CTM- Peon Avanzado
131Rodriguez Garcia Miguel2500122246045ESP18451854CTL
132Yeste Piqueras Marcos3405224581259ESP1842184516VAL
133Ruiz Sotoca Jose Francisco130022282640ESP18381833123CTM - La Roda
134Morello Ostos Domingo152662294290ESP18341833VAL
135Murillo Lopez Francisco2957032037040ESP18311834CTM
136Sudarshan Bhat035070843IND18270INDIA
137Garcia Almeida Aitana Maria2866632039530ESP18261836wCTM - Parque Sur
138Vazquez Gomez Marcos2916024516988ESP18221834GAL
139Casares Garcia Luis3416554524784ESP18191858CNT - Torres Blancas
140Bercaru Vlad Ionut3742354579546ESP18191827VAL
141Lara Mezcua Alonso3788354593115ESP1816178235CTM - Tomelloso
142Gutierrez Lupion Daniel2970824516406ESP18151824AND
143Lopez Nunez Alonso3099924544213ESP18121816CTM - N. A. en Europa
144Palomares Cortez Facundo Sebast3258024584770ESP18081838CTM - Coordinadora
145Ruiz Pardo Claudia2995924533190ESP18061813w1MUR - Lapuerta
146Vazquez Gomez David2430122252762ESP18061703GAL
147Costa Iniesta Prudencio3632054535735ESP17921806VAL - Mislata
148Collado Alcolado Angel3673654582555ESP17821800CTM - N. A. en Europa
149Garcia Sanz Eduardo3002259362ESP17771810MAD
150Martin Ramos Hector3371624547760ESP17741809MAD

Ցույց տալ ամբողջ ցուցակը