Updates - https://ipcachess.org/20th-ipca-world-individual-chess-championship-2021-in-torrevieja-spain-17-27-10-2021/

Online games - https://live.chessbase.com/en/watch/20th-IPCA-World-ch-2021/
https://live.followchess.com/#!20th-ipca-world-individual-chp-2021

Foto - https://www.flickr.com/photos/186580135@N03/albums/72157720044238938

20th IPCA World Individual Chess Championship

OrganizatorFIDE, IPCA (International Physically Disabled Chess Association)
FederacjaFIDE ( FID )
Dyrektor turniejuAlexander Nazarov (RUS) /24164950/
Arbiter głównyIA Olexandr Prohorov (UKR) /14105578/
Deputy ArbiterNA Aaron Bendayan Claros (ESP) /3803392/
ArbiterAlexander Nazarov (RUS) /24164950/ FA Arseny Tsepennikov (RUS) /24149756/
Bedenkzeit (Standard)90 minutes with 30 second increment from move 1
MiastoTorrevieja, Hotel Playas de Torrevieja***
Number of rounds9
Tournament typeSystem szwajcarski
Rating calculationElo
Data od2021/10/18 Data do 2021/10/26
Elo Ø turnieju1767
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony26.10.2021 14:20:47, Creator/Last Upload: archibaldchess intl.

Wybranie turniejuIPCA CHAMP, Young Kids Blitz, IO Seminar
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Skład drużynyCRO, CZE, ESP, FRA, ISR, POL, RUS, SVK, UZB
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Alphabetical list all groups, Terminarz
Tabela końcowa po 9 rundach, Tabela według listy startowej
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Nieskojarzony
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
PartieLiczba 90 partii do ściągnięcia
Download Files20th IPCA World Individual Chess Championship 2021 in Spain - Schedule.pdf, 20th IPCA World Individual Chess Championship 2021 in Spain - Regulations.pdf
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Lista startowa

Nr NazwiskoFideIDFedRgsexKlub/miasto
1
IMObodchuk Andrei4114310RUS2303wheelchair
2
IMGurbanov Andrei13503391ISR2252
3
Gedgafov Chamal34130621RUS2202
4
Glazar Domagoj14511444CRO2142wheelchair
5
Zakharova Evgeniya14121018RUS2045w
6
Anfinogenov Artem4197461RUS2032
7
FMValenta Vit Vaclav307440CZE2028
8
Tsapalin Sergey4107071RUS1981wheelchair
9
Zavarsky Juraj14901838SVK1975
10
Moya Albaladejo Jose Antonio2224046ESP1923wheelchair
11
Vasquez Georges627305FRA1864wheelchair
12
Nazarov Nicolai32022859ESP1770
13
WIMKaydanovich Marina4134877RUS1737w
14
WFMAleksandrova Aleksandra4144198ISR1728wwheelchair
15
Pilimon Zbigniew1110489POL1638
16
Kimsanboyev Axadxon14215764UZB1636
17
Petrov Maksim24216836RUS1568wheelchair
18
Nikitskaya Varvara34420029RUS1173w
19
Wollner Bohus14946726SVK1107
20
Bortnik Timur44110090RUS0wheelchair
21
Dubov Pavel34419977RUS0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use