Updates - https://ipcachess.org/20th-ipca-world-individual-chess-championship-2021-in-torrevieja-spain-17-27-10-2021/

Online games - https://live.chessbase.com/en/watch/20th-IPCA-World-ch-2021/
https://live.followchess.com/#!20th-ipca-world-individual-chp-2021

Foto - https://www.flickr.com/photos/186580135@N03/albums/72157720044238938

20th IPCA World Individual Chess Championship

Կազմակերպիչ(ներ)FIDE, IPCA (International Physically Disabled Chess Association)
ֆեդերացիաFIDE ( FID )
Մրցաշարի տնօրենAlexander Nazarov (RUS) /24164950/
Գլխավոր մրցավարIA Olexandr Prohorov (UKR) /14105578/
Deputy ArbiterNA Aaron Bendayan Claros (ESP) /3803392/
Մրցավար(ներ)Alexander Nazarov (RUS) /24164950/ FA Arseny Tsepennikov (RUS) /24149756/
Bedenkzeit (Standard)90 minutes with 30 second increment from move 1
ՎայրTorrevieja, Hotel Playas de Torrevieja***
Number of rounds9
Tournament typeՇվեյցարական մրցակարգ
Վարկանիշային հաշվարկRtgI
Ամսաթիվ2021/10/18 մինչեւ 2021/10/26
Միջին վարկանիշ1767
Վիճակահանության ծրագիրSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile

Վերջին արդիացում26.10.2021 14:20:47, Creator/Last Upload: archibaldchess intl.

Մրցաշարի ընտրումIPCA CHAMP, Young Kids Blitz, IO Seminar
ԿապերԿազմակերպչի տնէջ, Կապել մրցաշարերն օրացույցի հետ
Պարամետրի ընտրում առանց մանրամասների, առանց դրոշների
Թիմի համատեսքCRO, CZE, ESP, FRA, ISR, POL, RUS, SVK, UZB
ՑուցակներՄեկնարկային ցուցակ, Մասնակիցների այբբենական ցուցակ, Ֆեդերացիաների, պարտիաների, կոչումների վիճակագրություն, Alphabetical list all groups, Խաղացանկ
Վերջնական աղյուսակ 9 տուրից հետո, Աղյուսակ` ըստ մեկնարկային դասավորման
Զույգեր` ըստ տախտակներիՏուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5, Տուր.6, Տուր.7, Տուր.8, Տուր.9/9 , չեն խաղացել
Դասակարգում Տուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5, Տուր.6, Տուր.7, Տուր.8, Տուր.9
ՊարտիաներՆերբեռնելու համար առկա են 90 պարտիաներ
Download Files20th IPCA World Individual Chess Championship 2021 in Spain - Schedule.pdf, 20th IPCA World Individual Chess Championship 2021 in Spain - Regulations.pdf
Excel եւ տպելՏպել ցուցակը, Արտահանել Excel (.xlsx), Արտահանել որպես PDF-նիշք

Մեկնարկային ցուցակ

No. NameFideIDՖեդ.RtgսեռԱկումբ/քաղաք
1
IMObodchuk Andrei4114310RUS2303wheelchair
2
IMGurbanov Andrei13503391ISR2252
3
Gedgafov Chamal34130621RUS2202
4
Glazar Domagoj14511444CRO2142wheelchair
5
Zakharova Evgeniya14121018RUS2045w
6
Anfinogenov Artem4197461RUS2032
7
FMValenta Vit Vaclav307440CZE2028
8
Tsapalin Sergey4107071RUS1981wheelchair
9
Zavarsky Juraj14901838SVK1975
10
Moya Albaladejo Jose Antonio2224046ESP1923wheelchair
11
Vasquez Georges627305FRA1864wheelchair
12
Nazarov Nicolai32022859ESP1770
13
WIMKaydanovich Marina4134877RUS1737w
14
WFMAleksandrova Aleksandra4144198ISR1728wwheelchair
15
Pilimon Zbigniew1110489POL1638
16
Kimsanboyev Axadxon14215764UZB1636
17
Petrov Maksim24216836RUS1568wheelchair
18
Nikitskaya Varvara34420029RUS1173w
19
Wollner Bohus14946726SVK1107
20
Bortnik Timur44110090RUS0wheelchair
21
Dubov Pavel34419977RUS0