Updates - https://ipcachess.org/20th-ipca-world-individual-chess-championship-2021-in-torrevieja-spain-17-27-10-2021/

Online games - https://live.chessbase.com/en/watch/20th-IPCA-World-ch-2021/
https://live.followchess.com/#!20th-ipca-world-individual-chp-2021

Foto - https://www.flickr.com/photos/186580135@N03/albums/72157720044238938

20th IPCA World Individual Chess Championship

Организатор(и)FIDE, IPCA (International Physically Disabled Chess Association)
ФедерацияFIDE ( FID )
Директор на турнираAlexander Nazarov (RUS) /24164950/
Главен съдияIA Olexandr Prohorov (UKR) /14105578/
Deputy ArbiterNA Aaron Bendayan Claros (ESP) /3803392/
СъдияAlexander Nazarov (RUS) /24164950/ FA Arseny Tsepennikov (RUS) /24149756/
Bedenkzeit (Standard)90 minutes with 30 second increment from move 1
МястоTorrevieja, Hotel Playas de Torrevieja***
Number of rounds9
Tournament typeШвейцарска система
Rating calculationМеждународно ело
Дата2021/10/18 до 2021/10/26
Рейтинг-Ø1767
Програма за жребияSwiss-Manager от Heinz HerzogSwiss-Manager турнирен файл

Последно обновяване26.10.2021 14:20:47, Creator/Last Upload: archibaldchess intl.

Турнирна селекцияIPCA CHAMP, Young Kids Blitz, IO Seminar
ВръзкиОфициален сайт на турнира, Link tournament to the tournament calendar
Параметрична селекция без данни за турнира, без флагове
Преглед на отборCRO, CZE, ESP, FRA, ISR, POL, RUS, SVK, UZB
СписъциСтартов лист, Азбучен стартов лист, Федерация-, Партии- и Звания-статистики, Alphabetical list all groups, Дата и час на кръговете
Крайно подробно класиране след 9 кръга, Движение по кръгове
Двойки по дъскиКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7, Кр.8, Кр.9/9 , извън жребия
Класиране следКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7, Кр.8, Кр.9
ПартииНалични са 90 партии за изтегляне
Download Files20th IPCA World Individual Chess Championship 2021 in Spain - Schedule.pdf, 20th IPCA World Individual Chess Championship 2021 in Spain - Regulations.pdf
Excel и PrintРазпечватване на лист, Експорт в Excel (.xlsx), Експорт в PDF-файл

Стартов лист

No. NameФидеIDФЕДRtgполКлуб/Град
1
IMObodchuk Andrei4114310RUS2303wheelchair
2
IMGurbanov Andrei13503391ISR2252
3
Gedgafov Chamal34130621RUS2202
4
Glazar Domagoj14511444CRO2142wheelchair
5
Zakharova Evgeniya14121018RUS2045w
6
Anfinogenov Artem4197461RUS2032
7
FMValenta Vit Vaclav307440CZE2028
8
Tsapalin Sergey4107071RUS1981wheelchair
9
Zavarsky Juraj14901838SVK1975
10
Moya Albaladejo Jose Antonio2224046ESP1923wheelchair
11
Vasquez Georges627305FRA1864wheelchair
12
Nazarov Nicolai32022859ESP1770
13
WIMKaydanovich Marina4134877RUS1737w
14
WFMAleksandrova Aleksandra4144198ISR1728wwheelchair
15
Pilimon Zbigniew1110489POL1638
16
Kimsanboyev Axadxon14215764UZB1636
17
Petrov Maksim24216836RUS1568wheelchair
18
Nikitskaya Varvara34420029RUS1173w
19
Wollner Bohus14946726SVK1107
20
Bortnik Timur44110090RUS0wheelchair
21
Dubov Pavel34419977RUS0