Mistrovství Moravy a Slezska 2021 U10

OrganitzadorSK Slavia Orlová, z.s.
FederacióRepública Txeca ( CZE )
Director del torneigNovak, Jiri
Àrbitre principalIA Kopta, Jiri 328910
Deputy ArbiterIA Zaruba, Petr 351725
ÀrbitreKubos, Rostislav 316938
Control de temps (Standard)90 min + 30 s/move
SeuHotel Dlouhe Strane, s.r.o., 788 11 Loucna nad Desnou - Rejhotice 72, CZE
Number of rounds9
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN
Data2021/10/26 Al 2021/10/31
Mitjana d'Elo1009
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització31.10.2021 11:13:43, Creador/Darrera càrrega: czech republic licence 37

Selecció del torneigU16, U14, U12, U10, OPEN, Blitz
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Els cinc millors jugadors, Estadístiques totals
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDEloNSexeClub/Ciutat
1Krišica Lukáš504321101TŽ Třinec
2Brož Pavel494671074Šachový klub Světlá nad Sázavou
3Chauvin Simon514371068ŠK Staré Město
4Barteček David524060Beskydská šachová škola z.s.
5Galia Šimon523690Interchess z.s.
6Gřešek Oskar529030Slezan Opava
7Hanzel Martin524170Beskydská šachová škola z.s.
8Hanzlová Vendula538570wBeskydská šachová škola z.s.
9Herentin Matyáš526910Šachy Krnov, z.s.
10Hlinka Vít518680Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
11Iwanuszek Jan535460SK Slavia Orlová
12Koběrský Matyáš527920ŠK Staré Město
13Kumarcis Alexios524750Šachy Krnov, z.s.
14Kupka František538630Beskydská šachová škola z.s.
15Martikánová Amálie523570wBeskydská šachová škola z.s.
16Mazurková Viktorie536920wSK Slavia Orlová
17Michna Petr530800Šachy Krnov, z.s.
18Moravec René498320ŠK Staré Město
19Nepustil Ivo537770Šachy Krnov, z.s.
20Novotný Adam529980Šachový klub Světlá nad Sázavou
21Přikryl Daniel524280Beskydská šachová škola z.s.
22Říha Jan537500Šachy Krnov, z.s.
23Šedý Mikeš479560Šachový klub Světlá nad Sázavou
24Šlachtová Jana537490wŠachy Krnov, z.s.
25Šotek Matěj522450Slezan Opava
26Trčálková Ema504370wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
27Zádrapová Gabriela531040wŠachový klub Vsetín, z.s.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió