Mistrovství Moravy a Slezska 2021 U10

Organizatorius (-iai)SK Slavia Orlová, z.s.
FederacijaČekijos Respublika ( CZE )
Turnyro direktoriusNovak, Jiri
Vyriausias teisėjasIA Kopta, Jiri 328910
Vyr.teisėjo pavaduotojas (-a)IA Zaruba, Petr 351725
Teisėjas (-ai)Kubos, Rostislav 316938
Laiko kontrolė (Standard)90 min + 30 s/move
VietaHotel Dlouhe Strane, s.r.o., 788 11 Loucna nad Desnou - Rejhotice 72, CZE
Ratų skaičius9
Turnyro tipasŠveicariška sistema
Reitingo skaičiavimasNacionalinis reitingas
Data2021/10/26 iki 2021/10/31
Reitingo-Ø1009
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas31.10.2021 11:13:43, Autorius/Paskutinis perkėlimas: czech republic licence 37

Turnyro pasirinktysU16, U14, U12, U10, OPEN, Blitz
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą
Sąrašaipradinis sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
penki geriausi žaidėjai, bendroji statistika
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėIDNReit.LytisKlubas/Miestas
1Krišica Lukáš504321101TŽ Třinec
2Brož Pavel494671074Šachový klub Světlá nad Sázavou
3Chauvin Simon514371068ŠK Staré Město
4Barteček David524060Beskydská šachová škola z.s.
5Galia Šimon523690Interchess z.s.
6Gřešek Oskar529030Slezan Opava
7Hanzel Martin524170Beskydská šachová škola z.s.
8Hanzlová Vendula538570wBeskydská šachová škola z.s.
9Herentin Matyáš526910Šachy Krnov, z.s.
10Hlinka Vít518680Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
11Iwanuszek Jan535460SK Slavia Orlová
12Koběrský Matyáš527920ŠK Staré Město
13Kumarcis Alexios524750Šachy Krnov, z.s.
14Kupka František538630Beskydská šachová škola z.s.
15Martikánová Amálie523570wBeskydská šachová škola z.s.
16Mazurková Viktorie536920wSK Slavia Orlová
17Michna Petr530800Šachy Krnov, z.s.
18Moravec René498320ŠK Staré Město
19Nepustil Ivo537770Šachy Krnov, z.s.
20Novotný Adam529980Šachový klub Světlá nad Sázavou
21Přikryl Daniel524280Beskydská šachová škola z.s.
22Říha Jan537500Šachy Krnov, z.s.
23Šedý Mikeš479560Šachový klub Světlá nad Sázavou
24Šlachtová Jana537490wŠachy Krnov, z.s.
25Šotek Matěj522450Slezan Opava
26Trčálková Ema504370wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
27Zádrapová Gabriela531040wŠachový klub Vsetín, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos