Mistrovství Moravy a Slezska 2021 U10

Organizator(i)SK Slavia Orlová, z.s.
TaraCehia ( CZE )
Director turneuNovak, Jiri
Arbitru sefIA Kopta, Jiri 328910
Deputy ArbiterIA Zaruba, Petr 351725
ArbitruKubos, Rostislav 316938
Bedenkzeit (Standard)90 min + 30 s/move
LocatieHotel Dlouhe Strane, s.r.o., 788 11 Loucna nad Desnou - Rejhotice 72, CZE
Number of rounds9
Tournament typeSistem elvetian
Calcul ratingCIV
Data2021/10/26 La 2021/10/31
Rating-Ø1009
Program de imperechereSwiss-Manager from Heinz HerzogFisierul Swiss-Manager

Ultima actualizare31.10.2021 11:13:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Selectia turneuluiU16, U14, U12, U10, OPEN, Blitz
LinkuriPagina oficiala a organizatorului, Link la calendarul de turnee
Selectia parametrilor Fara detalii ale turneului
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Alphabetical list all groups, Programul de joc
Diagrama finala dupa 9 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Primii 5 jucatori, Statistica generala
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Lista de start

Nr.NumeleIDCIVsexClub/Oras
1Krišica Lukáš504321101TŽ Třinec
2Brož Pavel494671074Šachový klub Světlá nad Sázavou
3Chauvin Simon514371068ŠK Staré Město
4Barteček David524060Beskydská šachová škola z.s.
5Galia Šimon523690Interchess z.s.
6Gřešek Oskar529030Slezan Opava
7Hanzel Martin524170Beskydská šachová škola z.s.
8Hanzlová Vendula538570wBeskydská šachová škola z.s.
9Herentin Matyáš526910Šachy Krnov, z.s.
10Hlinka Vít518680Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
11Iwanuszek Jan535460SK Slavia Orlová
12Koběrský Matyáš527920ŠK Staré Město
13Kumarcis Alexios524750Šachy Krnov, z.s.
14Kupka František538630Beskydská šachová škola z.s.
15Martikánová Amálie523570wBeskydská šachová škola z.s.
16Mazurková Viktorie536920wSK Slavia Orlová
17Michna Petr530800Šachy Krnov, z.s.
18Moravec René498320ŠK Staré Město
19Nepustil Ivo537770Šachy Krnov, z.s.
20Novotný Adam529980Šachový klub Světlá nad Sázavou
21Přikryl Daniel524280Beskydská šachová škola z.s.
22Říha Jan537500Šachy Krnov, z.s.
23Šedý Mikeš479560Šachový klub Světlá nad Sázavou
24Šlachtová Jana537490wŠachy Krnov, z.s.
25Šotek Matěj522450Slezan Opava
26Trčálková Ema504370wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
27Zádrapová Gabriela531040wŠachový klub Vsetín, z.s.
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use