Mistrovství Moravy a Slezska 2021 U10

Организатор (и)SK Slavia Orlová, z.s.
СавезCzech Republic ( CZE )
Директор турнираNovak, Jiri
Главни судијаIA Kopta, Jiri 328910
Deputy ArbiterIA Zaruba, Petr 351725
СудијаKubos, Rostislav 316938
Bedenkzeit (Standard)90 min + 30 s/move
СтранаHotel Dlouhe Strane, s.r.o., 788 11 Loucna nad Desnou - Rejhotice 72, CZE
Number of rounds9
Tournament typeШвајцарац
Rating calculationНационални рејтинг
Датум2021/10/26 до 2021/10/31
Просечан рејтинг1009
Програм за спаривањеСвисс-Манагер од Хајнца ХерзогСвисс-Манагер турнирски податак

Последња измена31.10.2021 11:13:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Одабир турнираU16, U14, U12, U10, OPEN, Blitz
ЛинковиПочетна Страна Организатора, Link tournament to the tournament calendar
Избор параметара без података о турниру
ЛистеЛиста по носитељству, Абецедни списак играча, Подаци о савезима, Партијама и титулама, Alphabetical list all groups, Сатница
Коначни поредак са партијама након 9 Кола, Листа по носитељству са партијама
Бодови по плочамаКоло.1, Коло.2, Коло.3, Коло.4, Коло.5, Коло.6, Коло.7, Коло.8, Коло.9/9 , нису паровани
Поредак наконКоло.1, Коло.2, Коло.3, Коло.4, Коло.5, Коло.6, Коло.7, Коло.8, Коло.9
Пет најбољих играча, Укупна статистика
Претвори у Екцел и ПринтајЛиста за штампање, Претвоти у Екцел (.xlsx), Претвори у ПДФ-Филе

Листа по носитељству

БрИмеИДРтгНполКлуб / Град
1Krišica Lukáš504321101TŽ Třinec
2Brož Pavel494671074Šachový klub Světlá nad Sázavou
3Chauvin Simon514371068ŠK Staré Město
4Barteček David524060Beskydská šachová škola z.s.
5Galia Šimon523690Interchess z.s.
6Gřešek Oskar529030Slezan Opava
7Hanzel Martin524170Beskydská šachová škola z.s.
8Hanzlová Vendula538570wBeskydská šachová škola z.s.
9Herentin Matyáš526910Šachy Krnov, z.s.
10Hlinka Vít518680Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
11Iwanuszek Jan535460SK Slavia Orlová
12Koběrský Matyáš527920ŠK Staré Město
13Kumarcis Alexios524750Šachy Krnov, z.s.
14Kupka František538630Beskydská šachová škola z.s.
15Martikánová Amálie523570wBeskydská šachová škola z.s.
16Mazurková Viktorie536920wSK Slavia Orlová
17Michna Petr530800Šachy Krnov, z.s.
18Moravec René498320ŠK Staré Město
19Nepustil Ivo537770Šachy Krnov, z.s.
20Novotný Adam529980Šachový klub Světlá nad Sázavou
21Přikryl Daniel524280Beskydská šachová škola z.s.
22Říha Jan537500Šachy Krnov, z.s.
23Šedý Mikeš479560Šachový klub Světlá nad Sázavou
24Šlachtová Jana537490wŠachy Krnov, z.s.
25Šotek Matěj522450Slezan Opava
26Trčálková Ema504370wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
27Zádrapová Gabriela531040wŠachový klub Vsetín, z.s.