Mistrovství Moravy a Slezska 2021 U14

Организатор (и)SK Slavia Orlová, z.s.
СавезCzech Republic ( CZE )
Директор турнираNovak, Jiri
Главни судијаIA Kopta, Jiri 328910
Deputy ArbiterIA Sikora, Jan 305405
СудијаNytra, Petr 344087
Bedenkzeit (Standard)90 min + 30 s/move
СтранаHotel Dlouhe Strane, s.r.o., 788 11 Loucna nad Desnou - Rejhotice 72, CZE
Number of rounds9
Tournament typeШвајцарац
Rating calculationНационални рејтинг, Међународни рејтинг
Датум2021/10/26 до 2021/10/31
Просечан рејтинг1259
Програм за спаривањеСвисс-Манагер од Хајнца ХерзогСвисс-Манагер турнирски податак

Последња измена31.10.2021 13:18:27, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Одабир турнираU16, U14, U12, U10, OPEN, Blitz
ЛинковиПочетна Страна Организатора, Link tournament to the tournament calendar
Избор параметара без података о турниру
ЛистеЛиста по носитељству, Абецедни списак играча, Подаци о савезима, Партијама и титулама, Alphabetical list all groups, Сатница
Коначни поредак са партијама након 9 Кола, Листа по носитељству са партијама
Бодови по плочамаКоло.1, Коло.2, Коло.3, Коло.4, Коло.5, Коло.6, Коло.7, Коло.8, Коло.9/9 , нису паровани
Поредак наконКоло.1, Коло.2, Коло.3, Коло.4, Коло.5, Коло.6, Коло.7, Коло.8, Коло.9
Пет најбољих играча, Укупна статистика
Претвори у Екцел и ПринтајЛиста за штампање, Претвоти у Екцел (.xlsx), Претвори у ПДФ-Филе

Листа по носитељству

БрИмеИДФидеИДРтгИРтгНполКлуб / Град
1Buchta Bartoloměj430632370288519511888Beskydská šachová škola z.s.
2Fizer Marek4098939198019031813Interchess z.s.
3Šetina Václav441282371218018881900ŠK Kuřim, z.s.
4Babula Matěj4378539832217481749ŠK Staré Město
5Rybáčková Lucie478892373920716851665wGambit Jihlava
6Jaššo Matěj454702371074816711686Šachy Krnov, z.s.
7Juračák David460432370897216161729Interchess z.s.
8Zádrapová Amálie448502371027615601556wŠachový klub Vsetín, z.s.
9Kubín Tomáš Daniel455832370893015141511Sokol Postoupky
10Ulčák Michael463902371913315131613Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
11Koumar Tomáš457732373437014851408TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12Sikorová Jana4287539247214581511wTŽ Třinec
13Zemek Antonín440232370347414321392Interchess z.s.
14Kožušníková Daniela472922372927914301453wInterchess z.s.
15Malik Vojtěch496392373397713801424TŽ Třinec
16Matůš Jakub440852370926013761533Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
17Karafiát Vojtěch477722372623713491327ŠK Duras BVK
18Novotný Petr469762371860913481449Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
19Mikešová Lenka490722372731413431466wAgentura 64 Grygov
20Vaněk Jakub466012371805613241589TJ Ostrava
21Šigut Ondřej444412371281313211357Beskydská šachová škola z.s.
22Bartečková Denisa458502371259713141470wBeskydská šachová škola z.s.
23Zezula Matěj460092372579613061458TJ Náměšť n/Oslavou
24Zrůbek Dan477032371871412991555Agentura 64 Grygov
25Hobza Richard462302370923512981413ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
26Škňouřil Jakub489572373113312801269ŠK Hustopeče
27Haidenko Mykola499192373195812791384Šachový klub Jeseník, z.s.
28Basler Jan472702371842012721351SK Řetězárna
29Kovařík Vít477042373574012441192Gambit Jihlava
30Ulrich Adam501592373921512311220Sportovní klub Vyškov
31Ondráček Daniel511872374333612121164Šachový klub Jeseník, z.s.
32Březíková Beáta472972372725011681195wOddíl šachů Sportovního klubu Prost
33Šťávová Markéta441962371482411601244wTJ Náměšť n/Oslavou
34Sedlák Václav472752372066211451468Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
35Starý Šimon454732373435311431208ŠK Staré Město
36Švagr Daniel494212372925211331237Jezdci Jundrov
37Krótki Lukáš480152372357211311206Šachy Krnov, z.s.
38Roček Lukáš4371339102610931173SK Slavia Orlová
39Vondra Filip459962372517610631230Gambit Jihlava
40Kusyn Oliver472472372554010541157ŠK TJ Dolní Benešov
41Sekyra Vojtěch467572371490510511110SK Slavia Orlová
42Mičutka Daniel477672372730610131265ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
43Klinkovský Vojtěch472502373916901183ŠK Duras BVK
44Havel Tomáš442842371206601158ŠK Kuřim, z.s.
45Chauvin Leon477182373013701152ŠK Staré Město
46Filipová Vanesa440242370754201136wInterchess z.s.
47Baránek Jan471522373913401120ŠK Zlín, z.s.
48Mentzl Matouš490542373147801118TJ Vlčnov
49Bažant Radek474822373117601111Fatra Slavia Napajedla
50Kadlec Jaroslav506202372926001100Šachy Krnov, z.s.
51Roček Matyáš4371139103401084SK Slavia Orlová
52Pelán Stanislav461362373183401065TJ Náměšť n/Oslavou
53Stříž Tadeáš477262372353001062Šachy Krnov, z.s.
54Bitta Ondřej472462371664901037ŠK TJ Dolní Benešov
55Veselý František439302372363701029TJ Tatran Město Albrechtice z.s.
56Hladký Jakub484972372984801027Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
57Andilová Klára487292372602400wSK Slavia Orlová
58Foldynová Julie523522374223200wInterchess z.s.
59Havelka Aleš434862371914100Gambit Jihlava
60Hrtáň Ondřej504342374330100Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
61Jančová Pavla Julia4728200wTJ Vlčnov
62Kavanová Anežka535132374551700wTJ Náměšť n/Oslavou
63Kovářová Karolína472692372050600wTělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
64Lysek Jan4995000TŽ Třinec