Cupa Rotary Alba Iulia Civitas Solis, 18.05.2019 (nelegitimati si rating 1001)

Last update 17.05.2019 16:24:21, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 53)

LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Playing schedule
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgGrClub/City
1Agoston Teodora-HajnalkaROU02CSM Unirea Alba Iulia
2Agoston TimeaROU09CSM Unirea Alba Iulia
3Anton AnaROU05Alba Iulia
4Apostu Rares-StefanROU0GGradinita Samariteanul Petrosani
5Barabas DavidROU00Sc gimn A.I.Cuza Tg Mures
6Bardosi Dantes-ArminROU01Sc gimn Europa Tg Mures
7Bartha Nimrod-Istvan1293796ROU04Ocna Mures
8Bian ZinaROU04Clubul Elevilor Ocna Mures
9Bogdan DanielROU04Clubul Elevilor Ocna Mures
10Borza IulianROU00Sc gimn Mihai Eminescu Alba Iulia
11Bota GabrielROU01Sc gimn Ion Agarbiceanu Alba Iulia
12Bota MihaiROU01Sc gimn Ion Agarbiceanu Alba Iulia
13Brindeu Iren-JulieROU0GSc gimn IG Duca Petrosani
14Burlan AdrianROU02Liceul Teoretic Sf Iosif
15Butuza Stefan Aurelian1294466ROU00Colegiul National Unirea Tg Mures
16Caciulan Vlad-MihneaROU00Sc gimn ID Sirbu Petrila
17Caponi EcaterinaROU0GAS Logismart Sibiu
18Cara AlesiaROU01Alba Iulia
19Cara MarioROU01Alba Iulia
20Ceausu DanielROU02ACS Logismart Sibiu
21Ceausu DariusROU03ACS Logismart Sibiu
22Cercel StefanROU01ACS Turnul Alb Sibiu
23Chertes ErvinROU0GTg Mures
24Chirilut StefanROU05Alba Iulia
25Ciulea Raul-GabrielROU02Sc gimn IG Duca Petrosani
26Cocis DariusROU02Clubul Elevilor Ocna Mures
27Cositanu Mihai-AlexandruROU04Sc gimn ID Sirbu Petrila
28Costinas David-CristianROU01Colegiul Constantin Brancusi Petril
29Costinas Maya-AndreeaROU0GColegiul Constantin Brancusi Petril
30Craciun Ioana-MariaROU03Gimnaziul Aurel Mosora Sighisoara
31Cristea AndreiROU08Clubul Elevilor Ocna Mures
32Cuesdean Eduard-MihaiROU00Sc gimn Liviu Rebreanu Tg Mures
33Donici Maier LucaROU0GGradinita nr.6 Tg Mures
34Drulea Horia-AndreiROU0GPotaissa Turda
35Filep GergelyROU00Gimnaziul Alexandru Ceusianu Reghin
36Galateanu MateiROU02Sc gimn nr.3 Cugir
37Gherman NectarieROU01Alba Iulia
38Giurea EduardROU02ACS Turnul Alb Sibiu
39Gligor AnisiaROU0GGradinita Alba Iulia
40Gligor Dragos-Andrei1295187ROU03Sc gimn Avram Iancu Alba Iulia
41Gligor NataliaROU01Sc gimn Mihai Eminescu Alba Iulia
42Gombos Ioan MihaiROU00Sc gimn Campeni
43Greculeac StefanROU01Sc gimn Ion Agarbiceanu Alba Iulia
44Halat DavidROU0GPotaissa Turda
45Herbert KlaraROU02ACS Turnul Alb Sibiu
46Hunyadi RobertROU02ACS Turnul Alb Sibiu
47Huzu MihneaROU00AS Logismart Sibiu
48Ilea Alexa MariaROU04Clubul Elevilor Ocna Mures
49Illes Hanna MariaROU00Colegiul National Unirea Alba Iulia
50Indrei MaraROU02Clubul Elevilor Ocna Mures
51Iosif Bogdan-ValerROU04Sc gimn Vasile Goldis Alba Iulia
52Jones DavidROU01ACS Turnul Alb Sibiu
53Jones GabriellaROU01ACS Turnul Alb Sibiu
54Jones RebeccaROU01ACS Turnul Alb Sibiu
55Luca Stefan1279637ROU03Cs Sah Club Potaissa Turda
56Lupsa Andrei-StefanROU00Sc gimn Nicolae Iorga Sibiu
57Macalet AntoniaROU0GGradinita
58Marginean VladROU00Sc gimn Ion Agarbiceanu Alba Iulia
59Mitrofan DavidROU02Alba Iulia
60Moldovan RaduROU0GAS Logismart Sibiu
61Molnar Sasha George JuniorROU01CSS Tg Mures
62Moraru TheaROU01Alba Iulia
63Murar AuroraROU00ACS Turnul Alb Sibiu
64Neagu Flavius-ValentinROU0GSc gimn ID Sirbu Petrila
65Neghina MariaROU00AS Logismart Sibiu
66Negrusa Marcu-FilipROU02Colegiul National Unirea Tg Mures
67Nicoara GeorgeROU07Seminarul Teologic Sf.Simion Stefan
68Nicoara IoanROU04Seminarul Teologic Sf.Simion Stefan
69Oarga PavelROU04Seminarul Teologic "Simion Stefan"A
70Olariu Chilut SofiaROU00Colegiul National Unirea Tg Mures
71Olcsvari Aron-Krisztian1278835ROU02Cs Sah Club Potaissa Turda
72Parascas Sever-IoanROU03Colegiul National Mihai Eminescu Pe
73Pecsi EduardROU02Sc gen nr.4 Petrosani
74Peter Noah DavidROU0G
75Platschek Luca1289888ROU04Cs Universitar Sibiu
76Pop LucaROU02Clubul Elevilor Ocna Mures
77Predescu CristianROU03Alba Iulia
78Presecan DavidROU02Sc gimn Avram Iancu Alba Iulia
79Rachitan GeorgeROU00ACS Turnul Alb Sibiu
80Ratiu BrianROU02Clubul Elevilor Ocna Mures
81Raulea IoanROU02ACS Logismart Sibiu
82Samfira SmarandaROU02Sc gen IG Duca Petrosani
83Schiau Razvan-Matei1283545ROU03CSM Unirea Alba Iulia
84Sechel SamuelROU04Clubul Elevilor Ocna Mures
85Serban AndreiROU05Clubul Elevilor Ocna Mures
86Serban DariusROU02Clubul Elevilor Ocna Mures
87Simion TudorROU00Alba Iulia
88Sipos SiyroROU00Cs Sah Club Potaissa Turda
89Sofron Christiana-NicoletaROU01Sc Romulus Goga Tg Mures
90Stanciu DariusROU01LPS Alba Iulia
91Stanila Razvan-MihaiROU01Csm Unirea Alba Iulia
92Sterca MihneaROU02Sc gimn nr.3 Cugir
93Suceava Gabriel-IoanROU00Colegiul National Unirea Tg Mures
94Szasz AidaROU00Colegiul National Unirea Tg Mures
95Tatar Marius LucianROU00Sc gimn Mihai Viteazu Tg Mures
96Trif Titus AntoniuROU02Gimnaziul Friedrich Schiller Tg Mur
97Troanca AndreiROU0GAS Logismart Sibiu
98Vaduva ErikaROU0GAS Logismart Sibiu
99Valeanu AdelinaROU02ACS Turnul Alb Sibiu
100Vesa Mihai-Dragos1292110ROU05Sc gimn Vasile Goldis Alba Iulia
101Vesa Stefan-David1292129ROU02Sc gimn Vasile Goldis Alba Iulia
102Niculita IonutROU07Clubul Elevilor Ocna Mures
Advertisement