Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: South Africa (RSA)

Flag RSA
Núm.TorneigDarrera actualització
1South African Open Junior Section U20 3 Hores 59 Min.
2South African Open Junior Section U16 4 Hores 1 Min.
3South African Open Junior Section U12 4 Hores 1 Min.
4South African Open Championship Section 5 Hores 17 Min.
5South African Open B Section 5 Hores 22 Min.
6Jeffreys Bay Chess Club Rapid July tournament 1 6 Hores 25 Min.
7Rylib Winter Slam Rapid A Section 10 Hores 45 Min.
8NSSC WINTER GAMES 2022 U15 GIRLS 11 Hores 22 Min.
9NSSC WINTER GAMES 2022 U15 BOYS 11 Hores 23 Min.
10NSSC WINTER GAMES 2022 U18 GIRLS 11 Hores 23 Min.
11NSSC WINTER GAMES 2022 U18 BOYS 11 Hores 23 Min.
12Rylib Winter Slam Rapid B Section 12 Hores 36 Min.
13Bojanala Chess Federation Clash Of Schools 14 Hores 54 Min.
14Rylib Winter Slam Rapid C Section 17 Hores 6 Min.
15Cape Town Chess Club Championship Candidates B 21 Hores 28 Min.
16Cape Town Chess Club Championship Candidates A 21 Hores 29 Min.
17Cape Town Chess Club Championship Championship 21 Hores 30 Min.
18EC Students Team League 2022 (A Section) 1 Dies 5 Hores
19EC Youth Rapid Challengers 4 1 Dies 13 Hores
20TSAL044 - Thursday RATED 17:15 2 Dies 8 Hores
212022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/11 Boys 2 Dies 9 Hores
222022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/11 Girls 2 Dies 9 Hores
232022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/13 Boys 2 Dies 9 Hores
242022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/15 Girls 2 Dies 9 Hores
252022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/15 Boys 2 Dies 9 Hores
262022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/18 Girls 2 Dies 9 Hores
272022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/18 Boys 2 Dies 9 Hores
28Springbok Cup - 2022 3 Dies 6 Hores
29sihambasonke Youth Day Tournament A 3 Dies 12 Hores
30Sihambasonke Chess Club Youth Day Tournament B 3 Dies 12 Hores
31Sihambasonke Chess Club Youth Day Tournament C 3 Dies 12 Hores
32Knysna Oyster Festival Rapid Chess 2022_B-Section 3 Dies 16 Hores
33Knysna Oyster Festival Rapid Chess 2022_A-Section 3 Dies 17 Hores
342022 NMB Rapid & Blitz Championships Rapid 3 Dies 18 Hores
352022 NMB Rapid & Blitz Championships Blitz 3 Dies 18 Hores
36Crossroads Library Development 4 Dies 10 Hores
37Crossroads Library Advance 4 Dies 10 Hores
38Curro Durbanville Chess Open Rapid - 2022 A Section 4 Dies 10 Hores
39Curro Durbanville Chess Open Rapid - 2022 Parent 4 Dies 10 Hores
40Curro Durbanville Chess Open Rapid - 2022 U16 4 Dies 10 Hores
41Curro Durbanville Chess Open Rapid - 2022 U14 4 Dies 10 Hores
42Curro Durbanville Chess Open Rapid - 2022 U12 4 Dies 10 Hores
43Curro Durbanville Chess Open Rapid - 2022 U8 & U10 4 Dies 10 Hores
44Chessheroes Bowls Club Zoo Lake Challenge 4 Dies 10 Hores
45Bright Minds Championships 4 Dies 11 Hores
46Elite Chess Youth Rapid Challengers 4 4 Dies 14 Hores
47Youth Day Chess U18 5 Dies 14 Hores
48Youth Day Chess U14 5 Dies 14 Hores
49Youth Day Chess Open 5 Dies 14 Hores
50Youth Day Chess Development section 5 Dies 14 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Impressió