Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Paraguay (PAR)

Flag PAR
Núm.TorneigDarrera actualització
1 I IRT Blitz Peon Avanza 2022 11 Hores 16 Min.
2I IRT Rapidas Peon Avanza 2022 11 Hores 18 Min.
3ITT 100 Aniversario del Club Deportivo Sajonia 2022 8 Dies 14 Hores
4TORNEO BLITZ "100 ANIVERSARIO CLUB DEPORTIVO DE PUERTO SAJONIA" Bolsa de Premios: GS. 4.000.000 - Domingo 8 de Mayo 15:00 hs. 8 Dies 15 Hores
5CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 11 Dies 4 Hores
6CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat A_2022 11 Dies 4 Hores
7CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat B_2022 11 Dies 4 Hores
8CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 13 Dies 17 Hores
9I IRT CLASIFICATORIO "Homenaje a ROSA BRITEZ" SPORTIVO ITENO Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 19 Dies
101er Torneo Círculo Pirayuense de Ajedrez 33 Dies 13 Hores
11 III IRT Clasificatorio_Semifinales Campeonato Nacional_2022 33 Dies 15 Hores
12Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+10 34 Dies 9 Hores
13Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Blitz 5+0 34 Dies 9 Hores
14Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+2 34 Dies 9 Hores
15Torneo Blitz por Semana Santa del Club Deportivo Sajonia 34 Dies 10 Hores
16Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 40 Dies 13 Hores
17Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 40 Dies 14 Hores
18Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 40 Dies 14 Hores
19Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 40 Dies 14 Hores
20Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 40 Dies 15 Hores
21Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 40 Dies 15 Hores
22Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 BLITZ 41 Dies 10 Hores
23Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 BLITZ 41 Dies 10 Hores
24Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 BLITZ 41 Dies 10 Hores
25Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 41 Dies 10 Hores
26Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 BLITZ 41 Dies 10 Hores
27Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 BLITZ 41 Dies 11 Hores
28Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 41 Dies 22 Hores
293° ANIVERSARIO DEL PORVENIR GUAIREÑO 50 Dies 10 Hores
30II IRT CLASIFICATORIO "Homenaje al Prof. Mirko Rojas" Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 56 Dies 17 Hores
31TORNEO BLITZ DE DOMINGO 75 Dies 15 Hores
32VIERNES DE AJEDREZ 2 84 Dies 13 Hores
33TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ AL AIRE LIBRE 87 Dies 15 Hores
34TORNEO DESEMPATE ITA 91 Dies 14 Hores
35TORNEO "EL CORTIJO" YPAKARAI - SAN BERNARDINO 131 Dies 20 Hores
36TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO BULEVAR 134 Dies 11 Hores
37Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria A 2021 144 Dies 13 Hores
38Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria B y C 2021 158 Dies 3 Hores
39Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Juvenil 2021 159 Dies 17 Hores
40Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Infantil 2021 160 Dies
41TORNEO INTERNO SPORTIVO ITEÑO - PIZZERÍA 1950 - ITÁ - PY 166 Dies 17 Hores
42Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto 167 Dies 16 Hores
43Semifinal Absoluta 2020-2021 180 Dies 14 Hores
44Semifinal Femenina 2020-2021 180 Dies 22 Hores
45FINAL ABS BLITZ 2021 181 Dies 12 Hores
46FINAL FEM BLITZ 2021 181 Dies 12 Hores
47Torneo Club Peon Avanza Blitz 13.11.2021 188 Dies 15 Hores
48Encuentro de Confraternidad Club Peon Avanza vs Dionisio Chess 188 Dies 16 Hores
49Clasificatorio Blitz 2020-2021 188 Dies 22 Hores
50Clasificados a la Semifinal Absoluta 2020-2021 193 Dies 13 Hores
Advertisement
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Impressió