Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Paraguay (PAR)

Flag PAR
Núm.TorneigDarrera actualització
1TORNEO INTERNO SPORTIVO ITEÑO - PIZZERÍA 1950 - ITÁ - PY 5 Dies
2Semifinal Absoluta 2020-2021 9 Dies 16 Hores
3Semifinal Femenina 2020-2021 10 Dies
4FINAL ABS BLITZ 2021 10 Dies 14 Hores
5FINAL FEM BLITZ 2021 10 Dies 14 Hores
6Torneo Club Peon Avanza Blitz 13.11.2021 17 Dies 17 Hores
7Encuentro de Confraternidad Club Peon Avanza vs Dionisio Chess 17 Dies 18 Hores
8Clasificatorio Blitz 2020-2021 18 Dies
9Clasificados a la Semifinal Absoluta 2020-2021 22 Dies 15 Hores
10Clasificados a la FINAL ABS BLITZ 2021 22 Dies 15 Hores
11Clasificados a la FINAL FEM BLITZ 2021 22 Dies 15 Hores
12Clasificadas a la Semifinal Femenina 2020-2021 22 Dies 15 Hores
13IRT Clasificatorio 2021_Club Peón Avanza 23 Dies 17 Hores
14IRT BLITZ 2021 _Club Peón Avanza 25 Dies 13 Hores
15IRT Clasificatorio "Julio Cesar Ingolotti" Cuidad Del Este 2021 27 Dies 20 Hores
16Torneo Buena Onda II 34 Dies 15 Hores
17IRT Clasificatorio Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 37 Dies 16 Hores
18IRT BLITZ Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 39 Dies 12 Hores
19Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 44 Dies 17 Hores
20Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 44 Dies 17 Hores
21Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 44 Dies 17 Hores
22Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 44 Dies 17 Hores
23Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 44 Dies 18 Hores
24Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 44 Dies 19 Hores
25Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 BLITZ 45 Dies 13 Hores
26Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 BLITZ 45 Dies 13 Hores
27Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 BLITZ 45 Dies 13 Hores
28Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 BLITZ 45 Dies 14 Hores
29Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 BLITZ 45 Dies 14 Hores
30Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 BLITZ 45 Dies 14 Hores
31Torneo en conmemoracion por los Seis Meses de "Tujukua" 48 Dies 15 Hores
32Torneo Por Duplas 2021 C D P S 58 Dies 18 Hores
33IRT Clasificatorio Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 64 Dies 17 Hores
34BLITZ - IRT Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 64 Dies 17 Hores
35Torneo Peon Avanza 18.09.2021 73 Dies 16 Hores
36Torneo Interno C.C 2021_Cat _Juvenil 73 Dies 16 Hores
37Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto_Juvenil 73 Dies 16 Hores
38Torneo de Ajedrez Interno del Club Deportivo Puerto Sajonia 80 Dies 16 Hores
39IRT Clasificatorio Aniversario de la FEPARAJ 2021 Homenaje AI Hernando Fernándo 93 Dies 14 Hores
40Torneo Club Peon Avanza 12.06.2021 171 Dies 16 Hores
41I IRT CLASIFICATORIO "EL PORVENIR GUAIRENO" SUB 2200 - VILLARRICA 265 Dies 21 Hores
42TORNEO 45+15. APERTURA LIBRE. 8 ONDAS 280 Dies 1 Hores
43TORNEO SISTEMA SUIZO.RITMO 60+15. 10 RONDAS 282 Dies 20 Hores
44Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" FINAL_Emparejamientos 339 Dies 10 Hores
45Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" TERCERO_CUARTO_Emparejamientos 339 Dies 10 Hores
46Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" SEMIFINAL_Emparejamientos 339 Dies 10 Hores
47Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" CUARTOS FINAL_Emparejamientos 339 Dies 10 Hores
48Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" TORNEO CERRADO GRUPO_D 339 Dies 20 Hores
49Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" TORNEO CERRADO GRUPO_C 339 Dies 20 Hores
50Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" TORNEO CERRADO GRUPO_A 339 Dies 20 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió