Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Nigeria (NGR)

Flag NGR
Núm.TorneigDarrera actualització
1South South National Chess Tournament 8 Hores 47 Min.
2CHESS HEIGHTS MONTHLY JULY 2022 1 Dies 9 Hores
3TOP RANK INTELLECTUAL ACADEMY MAIDEN EDITION CLOSED CHESS CHAMPIONSHIP 1 Dies 15 Hores
4Prime Care School 1st Closed Chess champioship( Secondary) 2 Dies 9 Hores
5Prime Care School 1st Closed Chess champioship( Upper primary) 2 Dies 9 Hores
6Prime Care School 1st Closed Chess champioship(primary) 2 Dies 9 Hores
7TENDERLIGHTS HAVEN SCHOOL 5TH CLOSED CHESS CHAMPIONSHIP(JUNIOR) 2 Dies 9 Hores
8TENDERLIGHTS HAVEN SCHOOL 5TH CLOSED CHESS CHAMPIONSHIP(SENIOR) 2 Dies 9 Hores
9OREN SCHOOL 3RD CLOSED CHESS CHAMPIONSHIP( SENIOR) 2 Dies 9 Hores
10OREN SCHOOL 3RD CLOSED CHESS CHAMPIONSHIP( JUNIOR) 2 Dies 9 Hores
11BLOSSOMVILLE HEIGHTS 1ST Clossed Chess Championship ( primary)) 2 Dies 9 Hores
12BLOSSOMVILLE HEIGHTS 1ST Clossed Chess Championship ( COLLEGE) 2 Dies 9 Hores
13REDEEMERS SCHOOL IPAJA 2nd Closed Chess Championship ( Senior) 2 Dies 9 Hores
14TOFAM SCHOOL FIRST CHESS CHAMPIONSHIP {JUNIOR} 2 Dies 10 Hores
15TOFAM SCHOOL FIRST CHESS CHAMPIONSHIP {SENIOR} 2 Dies 10 Hores
16Prime Care School Secondary 2 Dies 14 Hores
17Prime Care School Senior 2 Dies 15 Hores
18TENDERLIGHTS HAVEN JUNIOR CHESS CHAMPIONSHIP 3 Dies 13 Hores
19CHESS SEQUENCE 23, EDO STATE 5 Dies 5 Hores
20OREN SCHOOLS 3RD CHESS CHAMPIONSHIP 5 Dies 15 Hores
21DANHYPRO - TOCO JUNIOR U-20 CHESS CHAMPIONSHIP 5 Dies 20 Hores
22BLOSSOMVILLE HEIGHTS JUNIOR TOURNAMENT 6 Dies 6 Hores
23BrainChess Primary School Chess Tournament 6 Dies 12 Hores
24FIRST EDITION ROYAL BELL SCHOOL CLOSED CHAMPIONSHIP PAWN FIGHT CATEGORY 6 Dies 13 Hores
25FIRST EDITION ROYAL BELL SCHOOL CLOSED CHAMPIONSHIP 6 Dies 13 Hores
26SURULERE SPORT CITY CHESS COMPETITION 7 Dies 13 Hores
27DANHYPRO - TOCO JUNIOR U-20 CHESS CHAMPIONSHIP 8 Dies 4 Hores
28The Tolulope Ogunwobi Battle Series 3 10 Dies 11 Hores
291st Coralville Montesorri School Closed Chess Championship 10 Dies 16 Hores
30Elias Closed Junior Championship 11 Dies 12 Hores
31Elias Primary Closed Chess Championship 11 Dies 14 Hores
32Elias Closed Senior Championship 11 Dies 15 Hores
33TOFAM SCHOOL FIRST CHESS CHAMPIONSHIP {JUNIOR} 13 Dies 15 Hores
34PADRINOS CHESS TOURNAMENT 15 Dies 12 Hores
35Preserved Generation closed champ senior 16 Dies 14 Hores
36Preserved Generation closed champ Junior 16 Dies 14 Hores
37Treasure Stone Closed Championship 18 Dies 16 Hores
38DANHYPRO - TOCO JUNIOR U-20 CHESS CHAMPIONSHIP 19 Dies 12 Hores
39Frontliners Agbado Junior Closed Chess Championship 19 Dies 13 Hores
40Frontliners Agbado Senior Closed Chess Championship 19 Dies 13 Hores
41Friends of Chess U2000 20 Dies 9 Hores
42Friends of Chess O2000 20 Dies 9 Hores
43Friends of Chess Female 20 Dies 9 Hores
44NYSC CHESS TO EGOR INTER-CDS GROUP TOURNAMENT 22 Dies 13 Hores
45CHESS HEIGHTS MONTHLY JUNE 2022 27 Dies 4 Hores
46Angel's Field Motessori School First Edition Closed Chess Championship 27 Dies 13 Hores
47Royal Agel's High School First Edition Closed Chess Championship sec 27 Dies 13 Hores
48Angel's Field Motessori School First Edition Closed Chess Championship Pry 2 27 Dies 13 Hores
49CHESS HEIGHTS MONTHLY JUNE 2022 29 Dies 9 Hores
50LFLP Closed Chess Tournament Secondary School 29 Dies 14 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Impressió