Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Núm.TorneigDarrera actualització
1Campeonato Nacional Juvenil Sub 20 - Absoluto 2022 2 Hores 43 Min.
2II LIGA DE AJEDREZ POR EQUIPOS PARA PERSONAS CIEGAS, ANDECI 2022 - ETAPA FINAL 1 Dies 8 Hores
3II LIGA DE AJEDREZ POR EQUIPOS PARA PERSONAS CIEGAS, ANDECI 2022 - I ETAPA ELIMINATORIA 1 Dies 8 Hores
4Torneo de Ajedrez "Jose Luis Fonseca" in Memoriam 7 Dies 7 Hores
5III Campeonato Departamental Jorge Gaston Palacios 11 Dies 22 Hores
6Torneo Nacional por equipos 2022- ALMA 11 Dies 22 Hores
7Torneo Nacional por categorias - ALMA 2022 14 Dies
8XXII Grand Prix MN Juan Antonio Gomez Argenal in Memoriam 2022 14 Dies 2 Hores
9Torneo Jorge Gaston Palacios In memoria 2022 14 Dies 23 Hores
10Torneo Blitz 128 Aniversario del COI y XIV Semana Olimpica Nicaraguense 16 Dies
11Eliminatorias Departamentales escolares 2022 (Juvenil) 27 Dies 8 Hores
12Torneo de Ajedrez - Olga de Fonseca In Memoriam 2022 28 Dies 8 Hores
13JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA SECCION MASCULINA 29 Dies 7 Hores
14JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA SECCION FEMENINA 29 Dies 7 Hores
15JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA 32 Dies 8 Hores
16Torneo Hibrido Rapid FIDE NCC - ASODAMAD 2022 33 Dies 12 Hores
17Campeonato Nacional de Ajedrez OCN - MTA 2022 34 Dies 5 Hores
18Torneo Departamental de Ajedrez Por Equipos 2022.Categorias Infantil-Juvenil 34 Dies 6 Hores
19Torneo de Prueba 36 Dies 6 Hores
20Torneo de la Asociacion Departamental de San Jose de los Remates, Boaco 2022. 36 Dies 7 Hores
21Torneo Torre Fuerte 2da Edición 40 Dies
22Torneo Nacional Selectivo I Etapa 2022 42 Dies 2 Hores
23Campeonato de Ajedrez Universitario por Equipos 2022 43 Dies 3 Hores
24Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Masculino) 43 Dies 3 Hores
25Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Femenino) 43 Dies 4 Hores
26Campeonato de Ajedrez de los Departamentos de Occidente 2022. 50 Dies 7 Hores
27Eliminatorias Departamentales escolares 2022 femenino (intermedio) 51 Dies 23 Hores
28Eliminatorias Departamentales escolares 2022 Masculino (intermedio) 51 Dies 23 Hores
29FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 10 MIXTO 55 Dies 7 Hores
30FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U12 MIXTO 55 Dies 7 Hores
31FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 14 MIXTO 55 Dies 7 Hores
32FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 CATEGORIA SUB 16 55 Dies 7 Hores
33FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U18 MIXTO 55 Dies 7 Hores
34FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 08 MIXTO 55 Dies 8 Hores
35XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam Infantil sub 12 56 Dies 4 Hores
36XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam 56 Dies 4 Hores
37FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 57 Dies 8 Hores
38FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 57 Dies 10 Hores
39FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 57 Dies 10 Hores
40Torneo Departamental Bluefields I Etapa 58 Dies 7 Hores
41Torneo Municipal Jinotepe, Femenino de Ajedrez Nivel Intermedio 2022 59 Dies 8 Hores
42Torneo Municipal Jinotepe, Masculino de Ajedrez Escolar Nivel Intermedio 2022 59 Dies 8 Hores
43Torneo Asociacion Departamental de Granada I Etapa 64 Dies 4 Hores
44Campeonato Nacional Femenino de Ajedrez 2022 68 Dies 11 Hores
45Torneo Nacional Abierto en Honor al Dia del Deportista Nicaraguense 74 Dies 23 Hores
46Torneo de Verano Somoto 2022 80 Dies 1 Hores
471er Aniversario ALMA Open 93 Dies 1 Hores
481er Aniversario ALMA Infantil 93 Dies 1 Hores
49Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Masculino) 96 Dies 6 Hores
50Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Femenino) 96 Dies 6 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Impressió