Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: North Macedonia (MKD)

Flag MKD
Núm.TorneigDarrera actualització
1PRILEP 2022-GRAND PRIX 6 1 Dies 14 Hores
2Team Champ Yahya Kemal 1-5 class 1 Dies 20 Hores
3KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 А (U20 and ELO < 2300) 3 Dies 23 Hores
4KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 B - U10 4 Dies 19 Hores
5Team Champ Yahya Kemal 6-9 class 5 Dies 19 Hores
6Pelagonija 2022 5 Dies 23 Hores
7KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 C - U08 6 Dies 22 Hores
8The 2022 IBCA World Team Chess Championship-Red Group 8 Dies 4 Hores
9The 2022 IBCA World Team Chess Championship-Yellow Group 8 Dies 4 Hores
107th Memorial Chess Tournament "FADIL NIMANI" 9 Dies 23 Hores
11PRILEP Maj 2022 12 Dies 19 Hores
12PRILEP 2022-GRAND PRIX 5 19 Dies 22 Hores
13Open Championship of N. Macedonia 2022 22 Dies 14 Hores
14Women's Championship of N.Macedonia 2022 22 Dies 15 Hores
15PRILEP 2022-GRAND PRIX 4 47 Dies 22 Hores
16"Naum Naumovski-Borche" U18 - born 2004 or younger & ELO under 1800 (Standard) 53 Dies 16 Hores
17Naum Naumovski-Borche U10 - born 2012 or younger (Rapid) 55 Dies 20 Hores
18Naum Naumovski-Borche U08 - born 2014 or younger (Rapid) 55 Dies 21 Hores
19MSU "SLAVJANSKI" - born 2006 or younger & ELO under 1800 (Standard) 68 Dies 19 Hores
20MSU "SLAVJANSKI" - OPEN (Rapid) 68 Dies 21 Hores
21PRILEP 2022-GRAND PRIX 3 75 Dies 21 Hores
22PRILEP blitz 27022022 89 Dies 20 Hores
23PRILEP 2022-GRAND PRIX 2 96 Dies 22 Hores
24ARM 2022 100 Dies 22 Hores
25PRILEP 2022-GRAND PRIX 1 117 Dies 22 Hores
26Pelagonija 2021 152 Dies 8 Hores
27Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U12 152 Dies 22 Hores
28Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U10 152 Dies 22 Hores
29Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U08 153 Dies 1 Hores
30Отворено првенство на град Скопје за млади 2021 г. - брзопотезен шах 159 Dies 23 Hores
31Memorial Aleksandar Todoroski 160 Dies 6 Hores
32Отворено првенство на град Скопје за млади 2021г. - забрзан шах U14,U16,U18 160 Dies 19 Hores
33Отворено првенство на град Скопје за млади 2021г. - забрзан шах U08,U10,U12 160 Dies 22 Hores
34Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" A tournament (rating<2200) 170 Dies 17 Hores
35Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" B tournament (rating<1800) 170 Dies 17 Hores
36Blitz chess tournament "11 November" 193 Dies 14 Hores
37Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U08, U10, U12) 195 Dies 22 Hores
38Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U14, U16, U18) 195 Dies 22 Hores
39CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Blitz 2021 228 Dies 14 Hores
40CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Rapid 2021 228 Dies 23 Hores
41II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-A (born 2003 or younger) 257 Dies 23 Hores
42II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-B (born 2007 or younger) 258 Dies
43II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-C (born 2011 or younger) 258 Dies 1 Hores
44Rapid Ezerska kralica 2021 259 Dies 16 Hores
45Open Rapid Chess Tournament Vizioni M 263 Dies
46WOMEN's TEAM CHAMPIONSHIP OF N.MACEDONIA 2021 269 Dies 21 Hores
47XXIX Team Championship of N.Macedonia 2021 279 Dies 21 Hores
48SK Prilep 04082021 296 Dies 5 Hores
49SK Prilep 01082021 299 Dies 21 Hores
50SK Prilep 28072021 299 Dies 21 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, Impressió