Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Georgia (GEO)

Flag GEO
Núm.TorneigDarrera actualització
115th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 12 Hores 29 Min.
2FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 10 14 Hores 5 Min.
3FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 10 14 Hores 11 Min.
4FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 12 14 Hores 12 Min.
5FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 12 22 Hores 9 Min.
6FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 8 22 Hores 19 Min.
7FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 8 22 Hores 20 Min.
8Cemi 1 Dies 13 Hores
9ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 1 Dies 15 Hores
10ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 1 Dies 16 Hores
11ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 1 Dies 16 Hores
12ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 1 Dies 16 Hores
13ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 1 Dies 16 Hores
14TB Ch U14 Boys 2 Dies 15 Hores
15TB Ch U14 Girls 2 Dies 16 Hores
16Open Kutaisi - 2022 2 Dies 17 Hores
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 2 Dies 17 Hores
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 2 Dies 18 Hores
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 2 Dies 18 Hores
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 2 Dies 18 Hores
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 2 Dies 18 Hores
22იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 2 Dies 18 Hores
23საკვალიფიკაციო ტურნირი IV-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Dies 19 Hores
24იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Dies 19 Hores
25საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Dies 19 Hores
26იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 7 წლ. გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dies 19 Hores
27ღია ტურნირი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Dies 19 Hores
28V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Dies 19 Hores
29IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Dies 19 Hores
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 2 Dies 21 Hores
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე გოგონათა შორის 2 Dies 21 Hores
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Dies 21 Hores
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე გოგონათა შორის 2 Dies 21 Hores
37ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 3 Dies 15 Hores
38მურმან დემურიას XX მემორიალი 13 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 4 Dies 19 Hores
39მურმან დემურიას XX მემორიალი 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 4 Dies 19 Hores
40მურმან დემურიას XX მემორიალი 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 4 Dies 20 Hores
41III თანრიგი 9 Dies 16 Hores
42IV თანრიგი 9 Dies 18 Hores
43III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 Dies 18 Hores
44საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 Dies 19 Hores
45საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 Dies 19 Hores
46საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 Dies 19 Hores
47IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 Dies 20 Hores
48თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 Dies 20 Hores
49Blitz Olympic Champion 10 Dies 15 Hores
50Open Chess Festival "Batumi-2022" U20 B/G 10 Dies 19 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Impressió