Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: FIDE (FID)

Flag FID
Núm.TorneigDarrera actualització
1INTERZONAL GAMBITO LATINO (12º Torneo) 56 Minuts
2ZONA E GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Hores 12 Min.
3ZONA D GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Hores 27 Min.
4ZONA C GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Hores 36 Min.
5ZONA B GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Hores 44 Min.
6ZONA A GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Hores 50 Min.
7Carlos Antonio Carballo Duarte Torneo Suizo Standard 5 Hores 5 Min.
8Karen Alondra Torres Gutierrez Suizo Individual 5 Hores 11 Min.
9Gabriel Octavio Tapia Fraijo Round Robin Individual 5 Hores 29 Min.
10FRANCISCO RUTILIO DOMINGUEZ ACUA SUIZO 5 Hores 30 Min.
11Nayeli Yentl Benitez Cardenas Suizo Individual 5 Hores 30 Min.
12FRANCISCO RUTILIO DOMINGUEZ ACUA ROUND ROBIN 5 Hores 30 Min.
13Nayeli Yentl Benitez Cardenas Round Robin Individual 5 Hores 30 Min.
141er Torneo Municipal Round Robin Individual - Edición Carlos Carballo 5 Hores 30 Min.
15Carlos Antonio Carballo Duarte Torneo Suizo Standard 5 Hores 31 Min.
16Jeronimo Hernandez Martinez Suizo Individual 5 Hores 33 Min.
17Jeronimo Hernandez Martinez Round Robin Individual 5 Hores 33 Min.
18KARLA MONSERRAT SANCHEZ MENDOZA round robin individual 5 Hores 41 Min.
19AldoAvila Aviña Round Robin Individual 5 Hores 41 Min.
20Erik Alejandro Jasso Olvera Round Robin. 5 Hores 41 Min.
21Julio Mendoza Round Robin 5 Hores 48 Min.
22Gabriel Octavio Tapia Fraijo Suizo Individual 6 Hores 20 Min.
23suizo Juan leal 6 Hores 31 Min.
24Martinez Eduardo Suizo individual 6 Hores 52 Min.
25Heriberto Luna Aquino Suizo Individual Curso 6 Hores 54 Min.
26Carlos Armando Gil Zepeda Suizo Individual 6 Hores 55 Min.
27KARLA MONSERRAT SANCHEZ MENDOZA SUIZO INDIVIDUAL 6 Hores 56 Min.
28FRANCISCO RUTILIO DOMINGUEZ ACUA SUIZO 6 Hores 56 Min.
29AldoAvila Aviña Suizo Individual 6 Hores 57 Min.
30Erik Alejandro Jasso Olvera Suizo Individual. 6 Hores 57 Min.
31Torneo Carlos Carballo Suizo Individual 9 Hores 21 Min.
32FIDE Candidates Tournament 2022 9 Hores 29 Min.
33World Youth Chess Championships 2022 - Open 18 1 Dies 10 Hores
34World Youth Chess Championships 2022 - Open 16 1 Dies 10 Hores
35World Youth Chess Championships 2022 - Open 14 1 Dies 10 Hores
36World Youth Chess Championships 2022 - Girls 18 1 Dies 10 Hores
37World Youth Chess Championships 2022 - Girls 16 1 Dies 10 Hores
38World Youth Chess Championships 2022 - Girls 14 1 Dies 10 Hores
39FIDE World School Chess Championship 2022 U15 Open 5 Dies 1 Hores
40FIDE World School Chess Championship 2022 U17 Open 5 Dies 1 Hores
41FIDE World School Chess Championship 2022 U15 Girls 5 Dies 1 Hores
42FIDE World School Chess Championship 2022 U13 Girls 5 Dies 1 Hores
43FIDE World School Chess Championship 2022 U13 Open 5 Dies 1 Hores
44FIDE World School Chess Championship 2022 U11 Girls 5 Dies 1 Hores
45FIDE World School Chess Championship 2022 U11 Open 5 Dies 1 Hores
46FIDE World School Chess Championship 2022 U9 Girls 5 Dies 1 Hores
47FIDE World School Chess Championship 2022 U9 Open 5 Dies 1 Hores
48FIDE World School Chess Championship 2022 U7 Open 5 Dies 1 Hores
49FIDE World School Chess Championship 2022 U17 Girls 5 Dies 1 Hores
50TORNEO TEMATICO ONLINE DEFENSA FRANCESA WINAWER AJEDREZ SANTA CRUZ 5 Dies 4 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Impressió