Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Spain (ESP)

Flag ESP
Núm.TorneigDarrera actualització
1Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 3 Minuts
2Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 14 Minuts
3Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 18 Minuts
43º Abierto Internacional "CIUDAD de ARAHAL" - Memorial Eulogio Parrilla 25 Minuts
5XIX Gran Torneo Internacional AFICIONADOS "B" S-2000 - BENIDORM - Gran Hotel Bali 2022 (Event code: 298497) 26 Minuts
6CHESSABLE SUNWAY SITGES CHESS FESTIVAL 2022 - Group B 31 Minuts
7III Elllobregat Open Chess Grupo A 33 Minuts
8III Elllobregat Open Chess Grupo B 33 Minuts
9XIX Open Internacional Gran Hotel Bali Grupo A 2022 - BENIDORM (Event code: 298496) 33 Minuts
10CHESSABLE SUNWAY SITGES CHESS FESTIVAL 2022 - Group A 38 Minuts
11LISTADO DE ESCOLARES PARA 2023 1 Hores 4 Min.
12IV TORNEOS SOCIAL DE LENTAS 2023 1 Hores 27 Min.
13TORNEO DEL POLVORON PALACIO DE PIONEROS 2 Hores 1 Min.
14XLVIII Abierto Internacional "CIUDAD de SEVILLA" 2023 - Del 13 al 21 de enero (Event Code 303152) 2 Hores 14 Min.
15XXXIII Abierto Internacional "VILLA de MARCHENA" 2022 - (AFORO COMPLETO) 2 Hores 16 Min.
16TORNEO DE AJEDREZ OLEOCARTEYA 2022 2 Hores 34 Min.
17I TORNEO NAVIDEÑO DE AJEDREZ CLUB SALESIANOS MONTILLA 2 Hores 40 Min.
18TORNEO DE AJEDREZ DE NAVIDAD AGUILAR DE LA FRONTERA 2 Hores 40 Min.
19Torneo promoción. Alevín-Infantil 3 Hores 32 Min.
20XI Torneo "A ritmo lento" Villa de La Zubia 4 Hores 22 Min.
21II Torneo Navideño Sub 2400 CDA Lapuerta 5 Hores
22Torneo blitz dia del ajedrez cordobes 5 Hores 33 Min.
23Preinscritos U2150 LORCA B (28-30 Dic. 2022) 5 Hores 57 Min.
24Preinscritos Open LORCA A (26-30 Dic. 2022) Valido NORMAS GM, IM 6 Hores 6 Min.
25TORNEO NAVIDEÑO CARAVACA (ABIERTO) 6 Hores 15 Min.
26Torneo de Ajedrez Pablo de Unamuno (Id 308164) 7 Hores 1 Min.
27Tancat MI - IX Festival Internacional "Vila de Platja d'Aro" 7 Hores 17 Min.
28Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 8 Hores 9 Min.
29Amistoso Memorial Mercedes Parrón 8 Hores 19 Min.
30Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 8 Hores 44 Min.
31Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 8 Hores 45 Min.
32VII ESCOLAR PRIMARIA NERJA EQUIPOS 9 Hores 24 Min.
33XXXII TORNEO DE NAVIDAD FUNDACIÓN CAJACANARIAS 11 Hores 43 Min.
34III Torneo Blitz Online Gambito de Dama Gran Canaria 2022 16 Hores 12 Min.
35XIII Torneo Blitz Nocturno Gran Hotel Bali 2022 17 Hores 19 Min.
362022 Xmas Tourney 18 Hores 58 Min.
37XIII Torneo 3X3 2022 Campeonato Insular por Equipos 19 Hores 8 Min.
38Nadal 2022 Eivissa SUB12 19 Hores 13 Min.
39Torneo por PAREJAS Navidad 2022 Eivissa 19 Hores 16 Min.
40IX TORNEO ABIERTO INTERNACIONAL VILLA DE CONIL MEMORIAL PEPE UREBA 19 Hores 37 Min.
41Open de Ajedrez Elgoibar 21 Hores 3 Min.
42CTL Absoluto Valladolid 2023-Fase final ID 307343 21 Hores 54 Min.
43Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Debutantes 22 Hores 29 Min.
44Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Txikiak 22 Hores 30 Min.
45Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Sub-10 22 Hores 31 Min.
46Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Sub-16 22 Hores 32 Min.
47IV Torneig d'escacs Open de Manacor 2022 22 Hores 36 Min.
48Equipos CTL Salamanca 2023 (Id 307634) 23 Hores 5 Min.
49Maratón de Ajedrez Círculo Cultural Juan 23 de 2022 23 Hores 35 Min.
50XI TORNEO DE AJEDREZ VALSEQUILLO 2022 1 Dies
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, Impressió