Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Colombia (COL)

Flag COL
Núm.TorneigDarrera actualització
1TORNEO A HAKUNA URABACHESS MUNICIPIO DE APARTADO CATEGORIA LIBRE 7 Minuts
2TORNEO B HAKUNA URABACHESS 13- 16 AÑOS 9 Minuts
3TORNEO C HAKUNA URABACHESS 9-12 AÑOS 11 Minuts
4TORNEO D HAKUNA URABACHESS 5- 8 AÑOS 12 Minuts
5IRT Deptal Caldas Femenino Rapido 1 Hores 47 Min.
6IRT Rapido Sub 1600 LIAJESAN julio 2022 1 Hores 48 Min.
7IRT Deptal Caldas Masculino Rapido 1 Hores 48 Min.
8IRT Rapido Sub 1800 LIAJESAN julio 2022 1 Hores 48 Min.
9IRT Rapido LIAJESAN julio 2022 1 Hores 49 Min.
10IRT Jorge Aristizabal Primera Categoria 2 Hores 18 Min.
11II Blitz 1a. y 2a. - Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades 3 Hores 50 Min.
12Kallpa por Equipos Clásico 3 Hores 51 Min.
13Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Categoria SUB-1800 6 Hores 2 Min.
14Fase Final Copa UDI Sub 18 Estudiantil FINAL 6 Hores 14 Min.
15Ajedrez Activo Café Salomé Montenegro 7 Hores 23 Min.
16III IRT Rapido Escuela de Futuros Maestros 2022 7 Hores 40 Min.
17II IRT Blitz Escuela de Futuros Maestros 2022 7 Hores 40 Min.
18Fase Final Copa UDI Sub 18 Estudiantil SEMIFINALES 10 Hores 53 Min.
19Fase Final Copa UDI Sub 18 Estudiantil CUARTOS DE FINAL 12 Hores 2 Min.
20Blitz Abierto - Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Abierto - 1a. Ronda 3 pm 1 Dies 4 Hores
21Fase FINAL COPA UDI Sub 18 Estudiantil Grupo A 1 Dies 6 Hores
22Fase FINAL COPA UDI Sub 18 Estudiantil Grupo B 1 Dies 6 Hores
23Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Categoria SUB-22 1 Dies 8 Hores
24Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Categoria SUB-16 1 Dies 8 Hores
25Soacha Centro Comercial UNISUR Multioportunidades Categoria SUB-12 1 Dies 9 Hores
26ALMO Friday 01.07.2022 Bucaramanga 1 Dies 23 Hores
272° IRT TORNEO INTERNACIONAL "FESTIVAL COSMICO DE AJEDREZ" 2 Dies 9 Hores
28Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-20 Femenino 2022 2 Dies 12 Hores
29Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-20 Absoluto 2022 2 Dies 12 Hores
30IRT Sub-2000 Fiestas de la Cosecha 2022 2 Dies 23 Hores
31ITT Fiestas de la Cosecha 2022 2 Dies 23 Hores
32U-20 Pan-American Chess Championship Female 2022 2 Dies 23 Hores
33U-20 Pan-American Chess Championship Absolute 2022 2 Dies 23 Hores
34Torneo Blitz In Memoriam Javier Vidal 3 Dies 10 Hores
35IRT Deptal Caldas Femenino Blitz 3 Dies 12 Hores
36IRT Deptal Caldas Masculino Blitz 3 Dies 12 Hores
37Sub 15 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 4 Dies 8 Hores
38Sub 13 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 4 Dies 8 Hores
39Sub 11 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 4 Dies 8 Hores
40Sub 9 Talentos Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 4 Dies 8 Hores
41Aficionados Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 4 Dies 9 Hores
42IRT Internacional Feria de las Flores Medellin 2022 4 Dies 9 Hores
43Entrenamiento UTP 5 Dies 4 Hores
44IRT El Tablazo Clásico Sub-2000 5 Dies 11 Hores
45ITT El Tablazo 5 Dies 11 Hores
46Segundo IRT Blitz El Tablazo Abierto 5 Dies 23 Hores
47II Selectivo JJNN Boyaca 2022 6 Dies 5 Hores
48II Selectivo JJNN Boyaca 2022 6 Dies 9 Hores
49IRT Departamental Rapido Narino 2022 6 Dies 13 Hores
50Juegos Cootradecun Masculino 2022 6 Dies 15 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Impressió