Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Canada (CAN)

Flag CAN
Núm.TorneigDarrera actualització
1FOCC #34 U900 Section 11 Hores 8 Min.
2FOCC #34 U1300 Section 11 Hores 10 Min.
3FOCC #34 U1600 Section 11 Hores 11 Min.
4FOCC #34 U1900 Section 11 Hores 12 Min.
5FOCC #34 Crown Section 11 Hores 13 Min.
6Club élite Barbacane samedi hiver 2021 1 Dies 21 Hores
72022 Richmond Open - Premier 7 Dies 13 Hores
82022 Richmond Open - U1500 7 Dies 14 Hores
92022 Richmond Open - U1000 7 Dies 15 Hores
10Semi-Rapide du Tonnerre! A 35 Dies 18 Hores
11Semi-Rapide du Tonnerre! B 35 Dies 18 Hores
12Cours élite du dimanche H2021 37 Dies 2 Hores
13Club jeudi Barbacane hiver 38 Dies 13 Hores
14Section 1 - 1st Chess Manias 1st CFC Rated Tournament 2021 41 Dies 3 Hores
15Tournoi jeunesse P.E.C. de Montréal (premier tournoi) 46 Dies 13 Hores
16Tournoi jeunesse P.E.C. de Montréal (Ouverte) 46 Dies 13 Hores
172e Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) B 47 Dies 14 Hores
182e Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) A 47 Dies 14 Hores
19Interclub jeunesse du Québec automne 2021 48 Dies 16 Hores
20Championnat Invitation du Québec 2021 49 Dies 23 Hores
21Club jeudi Blitz Barbacane automne 2021 56 Dies 18 Hores
221er Grand Prix jeunesse des Laurentides Secondaire 27 novembre 56 Dies 19 Hores
231er Grand Prix jeunesse des Laurentides 4e à 6e année 27 novembre 56 Dies 19 Hores
241er Grand Prix jeunesse des Laurentides Maternelle-3e année 27 novembre 56 Dies 19 Hores
25Tournoi Ouvert de Chambly (TOC) 2021 - Ouverte 57 Dies 19 Hores
26Tournoi Ouvert de Chambly (TOC) 2021 - <1500 57 Dies 19 Hores
27FOCC #33 Crown Section 58 Dies 3 Hores
28FOCC #33 U1300 Section 60 Dies 21 Hores
29FOCC #33 U1600 Section 63 Dies 13 Hores
30FOCC #33 U1900 Section 63 Dies 13 Hores
31FOCC #33 U900 Section 63 Dies 14 Hores
32Club batisseur Barbacane samedi hiver 2021 64 Dies 21 Hores
33Club jeudi Barbacane automne 2021 65 Dies 18 Hores
34Club élite Barbacane samedi automne 2021 65 Dies 19 Hores
35Club batisseur Barbacane samedi automne 2021 65 Dies 20 Hores
361er Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) A 85 Dies 15 Hores
371er Tournoi du mardi (club d'échecs de Laval) B 85 Dies 15 Hores
38Championnat jeunesse des Laurentides (secondaire) 24 octobre 85 Dies 16 Hores
39Championnat jeunesse des Laurentides (M-6e) 24 octobre 85 Dies 16 Hores
40Tournoi rapides du samedi Barbacane 87 Dies 13 Hores
41Tournoi scolaire d'échecs du député de Nelligan (1ere à 3e année) 106 Dies 20 Hores
42Tournoi scolaire d'échecs du député de Nelligan (4e à 6e année) 106 Dies 20 Hores
43Tournoi scolaire d'échecs du député de Nelligan (Junior et CEGEP 2) 106 Dies 20 Hores
44Club élite Barbacane samedi été 107 Dies 20 Hores
45Tournoi scolaire d'échecs du député de Nelligan (secondaire 4 à CEGEP 1) 111 Dies 23 Hores
46Tournoi scolaire d'échecs du député de Nelligan (secondaire 1 à 3) 111 Dies 23 Hores
47FOCC #31 U900 Section 147 Dies 6 Hores
48FOCC #32 U1900 Section 147 Dies 6 Hores
49FOCC #31 U1600 Section 147 Dies 6 Hores
50FOCC #31 U1300 Section 147 Dies 6 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió