Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Bolivia (BOL)

Flag BOL
Núm.TorneigDarrera actualització
1Torneo de Ajedrez Semana de la Discapacidad Visual 2 Dies 8 Hores
2Torneo IRT de Ajedrez "Leyenda del Ajedrez Boliviano Magin Zubieta Villegas" 3 Dies 5 Hores
3Torneo dia del Peaton 3 Dies 6 Hores
4"Torneo Clasificatorio al Nacional sub 13 absoluto" La Paz 4 Dies 3 Hores
5"Torneo Clasificatorio al Nacional sub 13 femenino" La Paz 4 Dies 3 Hores
6"Torneo Clasificatorio al Nacional sub 07" La Paz 4 Dies 3 Hores
7Torneo de Ajedrez Olimpiadas Deportivas de Ingenieria - OEI 6 Dies 2 Hores
8Torneo IRT "Internacional Casa Argentina" 2022 8 Dies 3 Hores
9Torneo Municipal Plaza 25 de Mayo Sucre - Bolivia 10 Dies 4 Hores
10Centro Cultural Torino - San Juan 2022 11 Dies 2 Hores
11Torneo Blitz "San Juan" 11 Dies 6 Hores
12Torneo infantil 25 de junio 11 Dies 9 Hores
13Torneo IRT Blitz "Casa Argentina" 2022 17 Dies 23 Hores
14TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 07 Y SUB 09 COCHABAMBA 2022 18 Dies 8 Hores
15TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 13 Y SUB 15 COCHABAMBA 2022 18 Dies 8 Hores
16V Torneo Abierto AMAM 2022 Torneo Rapido (10+5) 24 Dies 3 Hores
17Campeonato Clasificatorio Sub 09 24 Dies 8 Hores
18IRT Blitz "Jugando con GM Andres Rodriguez" 25 Dies
19af awf 25 Dies 23 Hores
202DO IRT ANA MARÍA LAJUSTICIA 26 Dies
21TORNEO DE INTEGRACION "BUSCANDO NUEVOS VALORES" 31 Dies
22Torneo IRT con Andres Rodriguez 31 Dies 11 Hores
23Torneo ANBA - MENTES BRILLANTES en Homenaje al Dia del Maestro 32 Dies 3 Hores
24Torneo "1er Grito Libertario de América" U-11 U-13 32 Dies 8 Hores
25Torneo "1er Grito Libertario de América" U-7 U-9 32 Dies 8 Hores
26Torneo "1er Grito Libertario de América" OPEN 32 Dies 8 Hores
27IRT "48 Aniversario de la Asociación Tarijeña de Ajedrez" 37 Dies
28Torneo infantil 28 de mayo 39 Dies 9 Hores
29IX CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ DAMAS DEL MAGISTERIO RURAL BOLIVIANO 40 Dies 9 Hores
30IX CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ VARONES DEL MAGISTERIO RURAL BOLIVIANO 40 Dies 9 Hores
31I TORNEO INTERNO COTAHUMA 41 Dies 5 Hores
32IRT "GARY KASPAROV" 2022 42 Dies 23 Hores
33Prueba 43 Dies 20 Hores
34TORNEO PROMOCIONAL INFANTO JUVENIL ABSOLUTO DE AJEDREZ CATEGORIA INFANTIL 43 Dies 22 Hores
35TORNEO PROMOCIONAL INFANTO JUVENIL ABSOLUTO DE AJEDREZ CATEGORIA JUVENIL 43 Dies 22 Hores
36Final del Campeonato Nacional Mayores Absoluto - Bolivia 2022 45 Dies 1 Hores
37Torneo IRT "Gambito de Dama" 2022 45 Dies 2 Hores
38Final del Campeonato Nacional Mayores Femenino - Bolivia 2022 45 Dies 2 Hores
39OLIMPIADA INTER CONDOMINIO - SEVILLA 2022 - DAMAS 45 Dies 4 Hores
40IRT LLALLAGUA TIERRA DE ESTAÑO Potosi - Llallagua 45 Dies 5 Hores
41TORNEO NACIONAL FEBODEC 45 Dies 9 Hores
42Centro Cultural Torino - Larga Noche de Museos 46 Dies
43Torneo Nacional FEBODEC 46 Dies 10 Hores
441er Torneo Nacional Sub-20 Femenino Cochabamba 52 Dies 5 Hores
451er Torneo Nacional Sub-20 Absoluto Cochabamba 52 Dies 6 Hores
46Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Absoluto, Sub-14, Sub-16 53 Dies 7 Hores
47Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Sub-10 Sub-12 53 Dies 8 Hores
48Torneo Aniversario Sub-06 Sub-08 53 Dies 8 Hores
49Torneo infantil 14 de mayo 53 Dies 9 Hores
50IV Torneo de Ajedrez "IRT A.M.A.M. 2022" 59 Dies 5 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Impressió