Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Núm.TorneigDarrera actualització
1Tempo 20-05-2022 RŞK 50 Minuts
22014-cü il və daha kiçik yaşlı oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 1 Hores 39 Min.
3Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28-30 Iyun 4-5 (Saat15:30) 2 Hores 46 Min.
4Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 2 Hores 46 Min.
5Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 10:00) 2 Hores 46 Min.
6Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş oğlanlar 2 Hores 55 Min.
7Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş oğlanlar 2 Hores 55 Min.
8Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş oğlanlar 2 Hores 55 Min.
9Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş oğlanlar 2 Hores 55 Min.
10Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş oğlanlar 2 Hores 56 Min.
11Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş qızlar 2 Hores 56 Min.
12Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş qızlar 2 Hores 56 Min.
13Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş qızlar 2 Hores 56 Min.
14Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş qızlar 2 Hores 56 Min.
15Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş qızlar 2 Hores 57 Min.
16PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 3 Hores 3 Min.
172014-cü il və daha kiçik yaşlı qızlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 3 Hores 40 Min.
18Ucar Yazi Bilits Turniri 5 Hores
19HİRŞDK: II dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun 2022-ci il,saat 14.00-da.(055) 402 04 49 5 Hores 21 Min.
20HİRŞDK: III dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri. 16-20 iyun 2022-ci il,saat 12.00-da.(055) 402 04 49 5 Hores 22 Min.
21HİRŞDK: IV dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun 2022-ci il,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 5 Hores 22 Min.
22HİRŞDK:sınaq-İHQ-1(2014-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-18 iyun 2022-ci il,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 5 Hores 22 Min.
23PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 5 Hores 27 Min.
24Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 7 Hores 53 Min.
25Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 7 Hores 53 Min.
26Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 7 Hores 53 Min.
27Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 18 Hores 33 Min.
284 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 19 Hores 6 Min.
294 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 19 Hores 18 Min.
304 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 19 Hores 18 Min.
31Naxcıvan qrup daxili yarış 23 Hores 17 Min.
32XXI Əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi 23 Hores 38 Min.
33Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1ci dərəcə 0503531010 1 Dies
34Elfim Günəşli IV dərəcə turniri 15 İyun 10:00 1 Dies 1 Hores
35Elfim Günəşli III dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 Dies 1 Hores
36Elfim Günəşli II dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 Dies 1 Hores
37Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 1 Dies 1 Hores
38Second Sunday GM Norm Tournament, 15-20 may 2022 Nakhchivan 1 Dies 2 Hores
39PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May II dərəcə təsnifat turniri Saat 14.30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 1 Dies 3 Hores
40"Şah Klub" 4-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 15:00 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 2 Dies 3 Hores
41"Şah Klub" 3-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 16:30 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 2 Dies 3 Hores
42Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 3 Dies 1 Hores
43Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 3 Dies 1 Hores
44Chess Master 28 filiali 22 May 14;00 Rapid 0505808087 3 Dies 1 Hores
453 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 3 Dies 5 Hores
463 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir. 23.05.2022 saat 15:00 3 Dies 5 Hores
473 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 3 Dies 5 Hores
48ŞƏKİ. Mərhum Elvin Məmmədovun xatirəsinə həsr edilmiş 5-yaş qrupu üzrə xatirə turniri. 4 Dies 1 Hores
493 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 4 Dies 5 Hores
503 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 4 Dies 5 Hores
Advertisement
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Impressió