Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Austria (AUT)

Flag AUT
Núm.TorneigDarrera actualització
1Offene Steirische Landesmeisterschaft im Blitzschach 6 Minuts
2IM Turnier Graz Mai 2022 1 Hores 45 Min.
3Steirische Jugendschachrallye 2022 Gruppe B 3 Hores 5 Min.
4Steirische Jugendschachrallye 2022 Gruppe A 3 Hores 15 Min.
55. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe A 7 Hores 10 Min.
65. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe B 7 Hores 11 Min.
7AUT STMK 2122 NORD 1. Klasse Enns/Palten 1 Dies 3 Hores
8Vereinsmeisterschaft der Grazer Schachgesellschaft 2022 1 Dies 17 Hores
928. Feldbacher Int. Süd-Ost Blitzturnier 2022 am 27. August 2022 2 Dies 6 Hores
10International Chess Open Graz 2022 Group A 3 Dies 21 Hores
11International Chess Open Graz 2022 Group C 3 Dies 22 Hores
12Grazer U14 Mannschaftsmeisterschaft 6 Dies 22 Hores
13International Chess Open Graz 2022 Group B 12 Dies 3 Hores
14International Chess Open Graz 2022 Weekend 12 Dies 16 Hores
15International Blitz Open Graz 2022 17 Dies 21 Hores
16Steirische Jugendlandesmeisterschaft U10 2022 19 Dies 23 Hores
17Landesentscheid Schülerliga Schach Mädchen 23 Dies 3 Hores
1819. Schachopen Semriach - B Turnier 23 Dies 18 Hores
1919. Schachopen Semriach - A Turnier 23 Dies 18 Hores
20Obersteirische Blitzmeisterschaft 2022 Einzelturnier mit Teamwertung 26 Dies 19 Hores
21Steirische Jugendlandesmeisterschaft U08 2022 33 Dies 19 Hores
22Steirische Jugendlandesmeisterschaft U12 2022 33 Dies 19 Hores
23Steirische Jugendlandesmeisterschaft U14 2022 33 Dies 19 Hores
24Steirische Jugendlandesmeisterschaft U16/18 2022 33 Dies 19 Hores
25Obersteirische Jugendeinzelmeisterschaft 2022 33 Dies 19 Hores
26Obersteirische Jugendeinzelmeisterschaft Einsteiger ab Jg 2009 und weniger als 850 Elo 33 Dies 19 Hores
27AUT STMK 2122 Steirische Landesliga 34 Dies 1 Hores
28AUT STMK 2122 SUED 2. KLASSE SUEDWEST 34 Dies 1 Hores
29AUT STMK 2122 SUED KREISLIGA 34 Dies 7 Hores
30AUT STMK 2122 NORD Team 1. Klasse Mur/Mürz 34 Dies 20 Hores
3126. Steirische Jugendschach-Olympiade Landesentscheid Schülerliga Oberstufe 36 Dies 18 Hores
3226. Steirische Jugendschach-Olympiade Landesentscheid Schülerliga Unterstufe 36 Dies 18 Hores
3326. Steirische Jugendschach-Olympiade Landesentscheid Schülerliga Volksschule 36 Dies 18 Hores
34AUT STMK 2122 Graz 2.Klasse 40 Dies 1 Hores
35AUT STMK 2122 Graz 3.Klasse 45 Dies 15 Hores
36AUT STMK 2122 SUED 1. KLASSE OST 47 Dies 23 Hores
37AUT STMK 2122 SUED 1. KLASSE SUEDWEST 48 Dies 10 Hores
38HTL Leoben-Schachturnier 2022 50 Dies 23 Hores
39AUT STMK 2122 NORD Obersteirische Liga 55 Dies 17 Hores
40AUT STMK 2122 Graz Stadtliga 55 Dies 19 Hores
41AUT STMK 2122 Graz 1.Klasse Oberes Play Off 55 Dies 19 Hores
42AUT STMK 2122 Graz 1.Klasse Unteres Play Off 56 Dies 23 Hores
43AUT STMK 2122 NORD 2. Klasse Mur/Mürz 62 Dies 19 Hores
44Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U16 + U18 63 Dies 22 Hores
45Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U14 75 Dies 17 Hores
46Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U10 75 Dies 23 Hores
47Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U12 76 Dies 18 Hores
48Steirische Schnellschachmeisterschaften Jugend U08 77 Dies
49AUT STMK 2122 Graz 1.Klasse 79 Dies 23 Hores
50Steirische Jugendblitzmeisterschaft 2022 83 Dies 21 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, Impressió