Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Austria (AUT)

Flag AUT
Núm.TorneigDarrera actualització
1Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U10m) 5 Dies 22 Hores
2Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U12m) 5 Dies 22 Hores
3Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U14m) 5 Dies 22 Hores
4Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U16m) 5 Dies 22 Hores
5Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18m) 5 Dies 22 Hores
6Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18w) 5 Dies 22 Hores
7Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U8m) 5 Dies 23 Hores
8Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U16w) 8 Dies 3 Hores
9Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U10w) 8 Dies 7 Hores
10Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U8w) 8 Dies 7 Hores
11Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U12w) 8 Dies 7 Hores
12Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U14w) 8 Dies 23 Hores
13Halleiner Klubmeisterschaft 2021/2022 10 Dies 22 Hores
14Salzburger U16 Liga 2021 27 Dies 8 Hores
15ASK Schnellschach Turnier 5 42 Dies 6 Hores
16ASK Schnellschach Turnier 4 42 Dies 6 Hores
17Seekirchner Klubmeisterschaft 2021/22 65 Dies 16 Hores
18ASK Schnellschach Turnier 6 66 Dies 7 Hores
19Salzburger 2. Klasse Nord 2021/22 73 Dies 18 Hores
20Salzburger 1. Klasse Süd 2021/22 73 Dies 18 Hores
21Salzburger 1. Klasse Nord 2021/22 73 Dies 18 Hores
22Salzburger LLB 2021/22 73 Dies 18 Hores
23Salzburger LLA 2021/212 73 Dies 18 Hores
24Halleiner Jugend Klubmeisterschaft 2021/2022 76 Dies 20 Hores
25Novemberturnier der Jugend des Schachklubs USK Uttendorf 78 Dies 8 Hores
26ASK Schnellschach Turnier 3 88 Dies 5 Hores
2748. Salzburger Blitz LM 88 Dies 8 Hores
28ASK Schnellschach Turnier 2 94 Dies 23 Hores
29ASK Schnellschach Turnier 1 101 Dies 15 Hores
30Simultan mit GM Markus Ragger aus Anlass "60 Jahre Schachklub Uttendorf" 119 Dies 4 Hores
31Jubiläums-Jugendturnier 2021 FINAL des USK Uttendorf 120 Dies 7 Hores
322. Scheveninger Turnier 134 Dies 1 Hores
331. Scheveninger Turnier 134 Dies 3 Hores
34GIPFELSCHACH 2021 139 Dies 2 Hores
35Salzburger Landes-Einzelmeisterschaft 2021 200 Dies 15 Hores
36USKU-Juniturnier 2021 210 Dies 22 Hores
37Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U14w, U16w) 224 Dies 3 Hores
38Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U8m) 224 Dies 3 Hores
39Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U10m) 224 Dies 3 Hores
40Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U12m) 224 Dies 3 Hores
41Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U14m) 224 Dies 3 Hores
42Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U18m) 224 Dies 3 Hores
43Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U16m) 224 Dies 3 Hores
44Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U10w, U12w) 225 Dies 6 Hores
45Salzburger 1. Klasse Nord 2020/21 394 Dies 4 Hores
46Salzburger LLB 2020/21 394 Dies 4 Hores
47Salzburger LLA 2020/21 394 Dies 4 Hores
48Halleiner Jugend Klubmeisterschaft 2020/2021 399 Dies 23 Hores
49Halleiner Klubmeisterschaft 2020/2021 448 Dies 20 Hores
50Salzburger 2. Klasse Nord 449 Dies 2 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió