Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Austria (AUT)

Flag AUT
Núm.TorneigDarrera actualització
1OÖ Kreisliga West 2022/2023 5 Dies 10 Hores
2OÖ Kreisliga Ost 2022/2023 5 Dies 10 Hores
3OÖ Kreisliga Nord 2022/2023 5 Dies 10 Hores
4OÖ Landesliga 2022/2023 5 Dies 10 Hores
515. Salzkammergut Schachopen 2023 (C-Turnier unter 1750 nat. Elo) 6 Dies 8 Hores
63. Schülerligaturnier Kreis Nord Haslach U14 6 Dies 12 Hores
73. Schülerligaturnier Kreis Nord Haslach U10 6 Dies 12 Hores
83. Schülerligaturnier Kreis Nord Haslach Amateure 6 Dies 12 Hores
93. Schülerligaturnier Kreis Nord Haslach U8 6 Dies 12 Hores
10U12 Schülerliga Süd Kremsmünster 2022 U12 6 Dies 13 Hores
113. Schülerligaturnier Kreis Nord Haslach U12 7 Dies 9 Hores
12OÖ Landesliga West 2022/2023 8 Dies 11 Hores
13OÖ Landesliga Ost 2022/2023 8 Dies 11 Hores
14OÖ 1. Klasse Süd 2022/2023 8 Dies 11 Hores
15OÖ 1. Klasse Ost 2022/2023 8 Dies 11 Hores
16OÖ 1. Klasse Nord 2022/2023 8 Dies 11 Hores
17JLM Turnierschach OÖ Gruppe U16 9 Dies 19 Hores
18JLM Turnierschach OÖ Gruppe U14 9 Dies 19 Hores
19JLM Turnierschach OÖ Gruppe U12 9 Dies 19 Hores
20JLM Turnierschach OÖ Gruppe U10 9 Dies 19 Hores
21JLM Turnierschach OÖ Gruppe U8 9 Dies 19 Hores
22Bundesländermannschaftsmeisterschaft Lehrer 2022 14 Dies 8 Hores
23Bundesländerblitzmeisterschaft Lehrer 2022 15 Dies 8 Hores
2415. Salzkammergut Schachopen 2023 (B-Turnier unter 2000 FIDE-Elo) 18 Dies 21 Hores
252.Turnier Schach am Dienstag 19 Dies 18 Hores
26OÖ 2. Klasse Jugend 2022/2023 20 Dies 15 Hores
27Schach am Dienstag 2022/2023 - 3. Turnier Ried im Innkreis 23 Dies 17 Hores
2815. Salzkammergut Schachopen 2023 (A-Turnier) 25 Dies 11 Hores
29Schülerliga Riedau U8/U10 34 Dies 9 Hores
30Schülerliga Riedau U12/U14 34 Dies 9 Hores
3115. Salzkammergut Schachopen 2023 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo) 44 Dies 16 Hores
322. Schülerliga Turnier Kreis Nord Bad Leonfelden U8 48 Dies 12 Hores
332. Schülerliga Turnier Kreis Nord Bad Leonfelden U12 48 Dies 12 Hores
342. Schülerliga Turnier Kreis Nord Bad Leonfelden U14 48 Dies 13 Hores
352. Schülerliga Turnier Kreis Nord Bad Leonfelden U10 48 Dies 13 Hores
36Schach am Dienstag, 1. Turnier, Haag am Hausruck 59 Dies 7 Hores
37Schülerliga Kreis Süd 2022/23 U12 62 Dies 12 Hores
38Schülerliga Kreis Süd 2022/23 U8 62 Dies 12 Hores
39Schülerliga Kreis Süd 2022/23 U10 62 Dies 12 Hores
40Schülerliga Kreis Süd 2022/23 Mädchen 62 Dies 12 Hores
41Schülerliga Kreis Süd 2022/23 U14 62 Dies 13 Hores
42Schülerliga Kreis Süd 2022/23 Amateur 62 Dies 13 Hores
4324. Offene Innviertler Meisterschaft 2022 und Schärdinger Bezirksmeisterschaft 65 Dies 17 Hores
441. Schülerliga Turnier Kreis Nord Zwettl / Rodl U10 66 Dies 8 Hores
45Amateur Schachturnier Herrenstraße Linz 68 Dies 16 Hores
461. Schülerliga Turnier Kreis Nord Zwettl / Rodl Armateure 69 Dies 12 Hores
471. Schülerliga Turnier Kreis Nord Zwettl / Rodl U12 69 Dies 12 Hores
481. Schülerliga Turnier Kreis Nord Zwettl / Rodl U14 69 Dies 13 Hores
491. Schülerliga Turnier Kreis Nord Zwettl / Rodl U8 69 Dies 13 Hores
50OÖ 2. Klasse Amateur B 2022/2023 71 Dies 17 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, Impressió