Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Armenia (ARM)

Flag ARM
Núm.TorneigDarrera actualització
183nd Armenian Ch. SF 28 Minuts
2Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 1 Hores 11 Min.
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Արմավիր/ 12 Hores 27 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 14 Hores 27 Min.
5Անկախության օրվան նվիրված մրցաշար 2022թ, Նոր Հաճն խոշորացված համայնք 15 Hores 54 Min.
6ԴԱՎԹԱՇԵՆ - Կիսաեզրափակիչ մրցաշար (17.05 - 27.05.2022 թ.) 17 Hores 4 Min.
71-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 17 Hores 16 Min.
8Մարզադպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 17 Hores 19 Min.
9ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 17 Hores 36 Min.
10Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 17 Hores 36 Min.
11Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Կարգ չունեցողներ 18 Hores 32 Min.
12Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մացաշար (Մ 8) Ա խումբ 18 Hores 57 Min.
134-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 18 Hores 58 Min.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ(2009թ.-2013թ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 19 Hores 6 Min.
154-րդ կարգ Աջափնյակ Ա. խումբ 20.05.-30.05.2022թ. 15.00 20 Hores 14 Min.
164-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 21 Hores 7 Min.
17RR Tournament with IM norm 1 Dies
183 կարգի որակավորման մրցաշար Նորք Մարաշ 1 Dies 14 Hores
19Մայիսի28-ին և մայիսյան հերոսամարտերին նվիրված մրցաշար/Ստեփանավան/ 1 Dies 16 Hores
20Կենտրոն վարչական շրջանի հիմն․ դպրոցների բաց առաջնություն 1 Dies 17 Hores
2113th Annual K. Asrian Memorial 1 Dies 20 Hores
22T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 1 Dies 20 Hores
23Սիսիանի համայնք-4-րդ կարգի որակավորման 2 Dies 14 Hores
24ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Քաջարան համայնք 2 Dies 18 Hores
25Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ-Սիսիանի համայնք 3 Dies 18 Hores
26Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ/Մեղրի/ 3 Dies 20 Hores
27ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Կապան համայնք 3 Dies 21 Hores
28Ավետիք Ղազարյանի հիշատակին նվիրված շախմատի բլից առաջնություն 4 Dies 18 Hores
29Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Գորիս/ 4 Dies 21 Hores
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 4 Dies 21 Hores
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 17։00 Էրեբունի/ 5 Dies 14 Hores
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /1-ին խումբ 15։30 Էրեբունի/ 5 Dies 19 Hores
33T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 5 Dies 19 Hores
34Տավուշի Մարզի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 6 Dies 2 Hores
35Գարուն - 2022 ազգային և միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 6 Dies 13 Hores
36Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 6 Dies 16 Hores
37Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 6 Dies 17 Hores
38ՀՀ կանանց առաջնության 1/2 եզրափակիչ մրց. 6 Dies 17 Hores
391-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 6 Dies 17 Hores
40Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 6 Dies 21 Hores
41Աջափնյակի վարչական շրջանի միջմանկապարտեզային շաշկու առաջնություն 6 Dies 22 Hores
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 7 Dies 15 Hores
43Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն և Ավան / 7 Dies 22 Hores
44Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 8 Dies 12 Hores
45Շիրակի մարզի 2022թ-ի առաջնության եզրափակիչ, նվիրված Լորիս Քալաշյանի 100-ամյակին 8 Dies 18 Hores
46Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 8 Dies 21 Hores
47Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2022թ 9 Dies 17 Hores
48Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք և Նորք Մարաշ/ 9 Dies 21 Hores
49Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9 Dies 22 Hores
50ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 11 Dies 12 Hores
Advertisement
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Impressió