Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Armenia (ARM)

Flag ARM
Núm.TorneigDarrera actualització
1Նորք Մարաշհի շախմատի մարզադպրոց 4 կարգ 8 Hores 15 Min.
2Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-12տ. 9 Hores 8 Min.
3Տ․Պետրոսյանի անվ․ շախմ․տուն մ/դ 13 և 15 տար․ առաջնութ․ Շ Տ 9 Hores 14 Min.
4Տ. Պետրոսյանի անվ. շախ. տուն մ/դ առաջ./մ-10տ. 9 Hores 41 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քաջարան 10 Hores 20 Min.
6Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Բ խումբ 10 Hores 47 Min.
72-րդ կարգ Աջափնյակ 10 Hores 54 Min.
8Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Ա խումբ 12 Hores 5 Min.
9Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-8տ. 12 Hores 20 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Dies 10 Hores
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար: Տավուշի մարզ / Դիլիջան 3 Dies 11 Hores
12ՀՀ խուլերի առաջնություն 4 Dies 14 Hores
134 րդ կարգի մրցաշար Նորք Մարաշի շախմատի դպրոց 4 Dies 14 Hores
143-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 4 Dies 14 Hores
15Ռաֆայել Վահանյանի <<Գավաթ - 2021թ.>> կայծակնային մրցաշար 4 Dies 15 Hores
16Ռաֆայել Վահանյանի <<Գավաթ - 2021թ.>> 5 Dies 10 Hores
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նուբարաշեն ՇՄՄ 6 Dies 11 Hores
183-րդ կարգ Աջափնյակ 24.11.2021թ. 6 Dies 11 Hores
19Սարուխանի 4- րդ կարգի որակավորման մրցաշար 7 Dies 9 Hores
20ԴԱՎԹԱՇԵՆ. ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ (22.11 - 30.11.2021 թ.) 8 Dies 10 Hores
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նոյեմբերյան համայնք 8 Dies 20 Hores
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 9 Dies 8 Hores
23Chess Academy Cup 2021 - V Stage 10 Dies 12 Hores
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ք.Վայք 10 Dies 16 Hores
25Եղեգնաձորի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 Dies 16 Hores
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 11 Dies 9 Hores
27ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 4 -րդ փուլ 11 Dies 14 Hores
282-րդ կարգի մրցաշար (Գորիս) 12 Dies 12 Hores
29Շիրակի մարզի 2022թ.-ի առաջնության 1/2 եզրափակիչ 13 Dies 10 Hores
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-ԲՎՄ 13 Dies 10 Hores
312-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 13 Dies 11 Hores
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 13 Dies 11 Hores
33Վարդենիսի 4-րդ կարգի մրցումներ 14 Dies 9 Hores
341-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 14 Dies 11 Hores
35Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 15 Dies 10 Hores
363-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 15 Dies 10 Hores
373-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 15 Dies 12 Hores
38Որակավորման մրցաշար չորրորդ կարգ լրացնելու համար/Գյումրի համայնքի շախմատի մարզադ 16 Dies 13 Hores
39Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 18 Dies 14 Hores
40Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 18 Dies 15 Hores
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայք 22 Dies 11 Hores
42Ընկերական մրցախաղ ՀՇԱ- Դավթաշեն 25 Dies 14 Hores
43ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 25 Dies 16 Hores
443-րդ կարգի մրցաշար. Դավթաշեն 26 Dies 10 Hores
45Շիրակի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 1/4 եզրափակիչ 28 Dies 12 Hores
46Ավանի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 30 Dies 12 Hores
47Torneo Encuentro Salon Mandove Pedroso 31 Dies 10 Hores
48Ընկերական մրցախաղ - Մալաթիա - Դավթաշեն - աղջիկներ 32 Dies 4 Hores
49Ընկերական մրցախաղ - Դավթաշեն - Մալաթիա - տղաներ 32 Dies 4 Hores
502-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 32 Dies 16 Hores
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió