Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: South Africa (RSA)

Flag RSA
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 16 Minuter
2Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 19 Minuter
3Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 21 Minuter
4Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 21 Minuter
52022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section F 37 Minuter
62022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section E 38 Minuter
72022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section D 38 Minuter
82022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section C 39 Minuter
92022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section B 40 Minuter
102022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section A 40 Minuter
11OR Tambo Ditsrict Games 2022 Updated U13 9 Timmar 38 Min.
12Ehlanzeni Districts Winter Games U/13 Girls 9 Timmar 44 Min.
13Ehlanzeni Districts Winter Games U/13 Open 9 Timmar 48 Min.
14Durbanville 27 Mei 2022 - Primary 9 Timmar 50 Min.
15Durbanville 27 Mei 2022 - Secondary 9 Timmar 50 Min.
16Ehlanzeni Districts Winter Games U/15 Girls 9 Timmar 51 Min.
17Ehlanzeni District Winter Games U/15 Open 9 Timmar 54 Min.
18Ehlanzeni Districts Winter Games U/18 Girls 10 Timmar
19Ehlanzeni Districts Winter Games U/18 Open 10 Timmar 4 Min.
20Iron Man Cage 2022 (A) 10 Timmar 21 Min.
21Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 10 Timmar 47 Min.
22Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 11 Timmar
23ERCC CLUB CHAMPIONSHIPS (Invitational) 2022 11 Timmar 33 Min.
24Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 11 Timmar 50 Min.
25Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Blindfold Knockouts 11 Timmar 54 Min.
26Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 11 Timmar 57 Min.
27Ekurhuleni Trials 2 28052022 u8 u10 (>2013 12 Timmar 21 Min.
28Ekurhuleni Chess Trial 2 28052022 u12 12 Timmar 25 Min.
29EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U18 20 12 Timmar 32 Min.
30EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U16 (2007-2008) 12 Timmar 32 Min.
31Ekurhuleni Trial 2 28052022 U14 (2009-2010) 12 Timmar 32 Min.
32Iron Man Cage 2022 (B) 14 Timmar 5 Min.
33 Pretoria Chess Club Championships: Group A 21 Timmar 22 Min.
34 Pretoria Chess Club Championships: Group B3 21 Timmar 36 Min.
35 Pretoria Chess Club Championships: Group B1 21 Timmar 48 Min.
36 Pretoria Chess Club Championships: Group B2 22 Timmar 29 Min.
372022 NNM Schools U/15 GIRLS 1 Dagar
38SBDCU PRIMARY SCHOOLS A LEAGUE 1 Dagar 9 Timmar
39OR Tambo District Games 2022 U15 1 Dagar 10 Timmar
402022 Centurion Club Championships All 1 Dagar 12 Timmar
41Western Cape Schools U13 Boys 2022 1 Dagar 15 Timmar
42Western Cape Schools U13 Girls 2022 1 Dagar 15 Timmar
43Western Cape Schools U11 Boys 2022 1 Dagar 15 Timmar
44Western Cape Schools U11 Girls 2022 1 Dagar 15 Timmar
45Western Cape Schools U9 Girls 2022 1 Dagar 15 Timmar
46Western Cape Schools U9 Boys 2022 1 Dagar 15 Timmar
47Western Cape Schools U7 Boys 2022 1 Dagar 15 Timmar
48Western Cape Schools U7 Girls 2022 1 Dagar 15 Timmar
49OR Tambo District Games 2022 U13 1 Dagar 19 Timmar
50Randburg Autumn Swiss 2022 2 Dagar 2 Timmar
Advertisement
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use