Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1XXII. Benedek Péter 2022 sakk emlékverseny Gyerek csoport 35 Minuter
2Rigo Janos Memorial Open 2022 49 Minuter
3Rigo Janos Memorial IM 2022 51 Minuter
4Berente 700 Rapid 2 Timmar 20 Min.
5Berente 700 Blitz 2 Timmar 20 Min.
6Racka Team Cup *** Egyéni és csapatverseny 3 Timmar 59 Min.
7Szolnok Open Garden Hotel Wellness és Konferencia **** 4 Timmar 8 Min.
8Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány III. (2010-11) 11 Timmar 24 Min.
9Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú IV. (2008-09) 11 Timmar 25 Min.
10Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Lány II. (2012-13) 11 Timmar 38 Min.
11MKKSZ XXXIV. sakkversenye - Lázár András emlékverseny 12 Timmar 55 Min.
12I. Tiszavirag Open 14 Timmar 32 Min.
13Sakkozo Magyarok Kajari Memorial Blitz 14 Timmar 45 Min.
14Sakkozo Magyarok World Meeting 2022 15 Timmar 2 Min.
15Buda GP-3 Club 16 Timmar 43 Min.
16Buda GP-3 Master 17 Timmar 1 Min.
17VI. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U2400 (2022. június 10-12.) 18 Timmar 7 Min.
1826th XXVI.Baranya-Sakkverseny-Hotel-Marina-Port-Wellness-Balatonkenese-Fide-Open 2022.09.25-28 19 Timmar 33 Min.
1925th Baranya International Chess Festival, 2022.06.30-07.03. -Hotel EUROPA Gunarasfürdő 21 Timmar 24 Min.
2011th HAGYMATIKUM-DUOCOR Kupa U2250 1 Dagar 1 Timmar
21II. Polip Kupa Startlista 1 Dagar 2 Timmar
22XLV Matyó Kupa 1 Dagar 2 Timmar
23Szeged-CBC Chess FIDE RAPID 1 Dagar 3 Timmar
24XXV. PANNÓNIA KUPA - OPEN Balatonalmádi, 2022. augusztus 10 - 14. 1 Dagar 4 Timmar
25VI. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U1600 (2022. június 10-12.) 1 Dagar 4 Timmar
26Szolnok Rapid Nyílt Amatőr Rapid Sakk Verseny 1 Dagar 4 Timmar
27Honfoglaló Kupa 2022 1 Dagar 14 Timmar
28Vezerkepzo GM May 2022 1 Dagar 15 Timmar
29Vezerkepzo IM May 2022 1 Dagar 16 Timmar
30II. Parasakk Magyar Bajnokság 2022. június 1-5. 1 Dagar 16 Timmar
3145th AGRIA International Chess Festival Open (Eger, Július 13-17.) 1 Dagar 17 Timmar
32Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány VI. (2002-05) 1 Dagar 21 Timmar
33Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú V. (2006-07) 1 Dagar 21 Timmar
34Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Fiú II. (2012-13) 1 Dagar 21 Timmar
35Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Fiú I. (2014-) 1 Dagar 21 Timmar
3641. Zalakarosi Sakkfesztivál – Bárczay László emlékverseny 1 Dagar 21 Timmar
37XXIV. Baranya Nemzetközi Sakkverseny Sopron Hotel Szieszta***, 2022.05.21-24. - A sorozat Győr-Moson-Sopron megyei állomása 1 Dagar 22 Timmar
38XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny B-csoport ( -1799) 2 Dagar 2 Timmar
39XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2399) 2 Dagar 2 Timmar
4024th Baranya Villámverseny - Sopron Hotel Szieszta*** 2 Dagar 13 Timmar
41I. Csomos Janos Memorial, 2022.05.19-22.- Gyula 2 Dagar 19 Timmar
42Buda GP-3 Future 3 Dagar 11 Timmar
43Baranya megyei I. osztályú csapatbajnokság 3 Dagar 17 Timmar
44Szeged Open rapid B-csoport 3 Dagar 18 Timmar
45Szeged Open FIDE rapid verseny 3 Dagar 18 Timmar
46Magyar Nyílt Rapid Sakkbajnokság 2022. VII. Csaba Árpád Emlékverseny 3 Dagar 18 Timmar
47Géza napi megemlékezés – FIDE Rapid verseny 3 Dagar 18 Timmar
48I. Lörincz Károly emlékverseny 3 Dagar 22 Timmar
49I Lőrinc Károly emlékverseny U12 3 Dagar 23 Timmar
50Régiós Kupa 2021/2022 - 10. verseny *** C-csoport (U11-U600) 4 Dagar 15 Timmar
Advertisement
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use